Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Oliverk
    Moderaator
    • Nov 2008
    • 3016

    #2281
    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Nvidia puhul seadestest valida Dual display. Ati puhul midagi sarnast .Graafika kaaardi driveri seadeid tuleb natuke sättida. Võimalik et sai ka windowsi enda Screen propertiesi alt sättida. Pole hetkel teist monitori et meelde tuletada.

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #2282
      Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

      Ühele graafikakaardile, millele on 2 x DVI, HDMI ja VGA pesa saab ühendada kolm kuvarit? Mul vajalikud kaablid olemas.

      Comment

      • leits
        Hundinui
        • Apr 2009
        • 9562

        #2283
        Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

        dos

        Comment

        • ment52
          Politseidokumendiga kusjuures!
          • Oct 2008
          • 1270

          #2284
          Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

          Algselt postitas ranka Vaata postitust
          Ühele graafikakaardile, millele on 2 x DVI, HDMI ja VGA pesa saab ühendada kolm kuvarit? Mul vajalikud kaablid olemas.
          Oleneb mis kaart sul on, aga arvatavasti mitte. Nvidial võimaldavad seda vaid uuemad high-end kaardid vist ja ATIl peab 3s monitor läbi displaypordi käima.

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #2285
            Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

            Algselt postitas ment52 Vaata postitust
            Oleneb mis kaart sul on, aga arvatavasti mitte. Nvidial võimaldavad seda vaid uuemad high-end kaardid vist ja ATIl peab 3s monitor läbi displaypordi käima.
            ATI on aga ei hakka siis üritamagi, sest jube keerulised ja hirmutavad sõnad su postituses ning parem ei ole mõtet torkida.

            Comment

            • elrosmeero
              FPP Pro
              • Jan 2011
              • 239

              #2286
              Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

              Algselt postitas Oliverk Vaata postitust
              Nvidia puhul seadestest valida Dual display. Ati puhul midagi sarnast .Graafika kaaardi driveri seadeid tuleb natuke sättida. Võimalik et sai ka windowsi enda Screen propertiesi alt sättida. Pole hetkel teist monitori et meelde tuletada.
              Tänud !

              Comment

              • kjmrc
                Pokkerihai
                • Aug 2009
                • 4541

                #2287
                Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                Algselt postitas Oliverk Vaata postitust
                Nvidia puhul seadestest valida Dual display. Ati puhul midagi sarnast .Graafika kaaardi driveri seadeid tuleb natuke sättida. Võimalik et sai ka windowsi enda Screen propertiesi alt sättida. Pole hetkel teist monitori et meelde tuletada.
                Kuidas see shortcut oligi, et vahetada ? Miski windowsi või fn nupu kombinatsioon.

                Comment

                • bauss
                  Grinder
                  • Sep 2009
                  • 737

                  #2288
                  Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                  Fn+F3 peaks olema

                  Comment

                  • kallekusta
                    Grinder
                    • May 2012
                    • 603

                    #2289
                    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                    Kumb monitor pokkeri mängimiseks osta?? Räägitakse mingist IPS paneelist, kas mõlemal valikul on see olemas?? Üks valikutest oleks foorumis palju kiidetud Dell ning teine oleks Lenovo monitor. Mis on ühel parem kui teisel?

                    Hinnavaatlus.ee on Eesti suurim ja vanim tehnikaalast hinnainfot ja nõuandeid edastav internetikeskkond.


                    Hinnavaatlus.ee on Eesti suurim ja vanim tehnikaalast hinnainfot ja nõuandeid edastav internetikeskkond.

                    Comment

                    • kjmrc
                      Pokkerihai
                      • Aug 2009
                      • 4541

                      #2290
                      Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                      IPS-paneel tähistab seda, et kui ekraanile kõrvalt pilk heita, mitte otsevaates, siis on pilt sama hea, nagu otse vaates. Nagu tead, siis paljudel monitoridel on pilt hägune või hele vms kui vaadata kõrvalt.

                      Tundub, et mõlemal on see olemas, aga valiks Delli ikka :)

                      Comment

                      • kallekusta
                        Grinder
                        • May 2012
                        • 603

                        #2291
                        Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                        Lenovot paneb eelistama Display port, kuna monitor hakkab istuma Lenovo läpaka taga. Display pordi kvaliteet pidi olema parem kui DVI või HDMI. Ainuke võrdluse number, millest ma midagi välja lugeda oskan on kaal. Delli molu kaalub 3,4 kilo kuid Lenovo 6,6 kilo. Millest selline vahe?? Muudest näitajatest ei oska midagi võrrelda.

                        Comment

                        • Codecci
                          Luuramas Naisteturniire
                          • Nov 2008
                          • 7574

                          #2292
                          Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                          Sel Dellil on ka DisplayPort. Ise esimest korda kuulen, et Lenovo teeb monitore ja puhtalt selle koha pealt eelistaks juba Delli, aga noh see lihtsalt arvutivõhiku isetuletatud loogika :)

                          Comment

                          • kallekusta
                            Grinder
                            • May 2012
                            • 603

                            #2293
                            Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                            Sellel Dellil pole Display porti, ega HDMId on vaid VGA ja DVI.

                            Comment

                            • Oliverk
                              Moderaator
                              • Nov 2008
                              • 3016

                              #2294
                              Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                              Ma loen küll välja et Display Port on. Dell ise selle pordi massidesse viis ju.

                              Comment

                              • kjmrc
                                Pokkerihai
                                • Aug 2009
                                • 4541

                                #2295
                                Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                                Display Port on täiesti olemas Dellil, imo sellel peaks olema ka HDMI väljund.

                                E: nvm, see on ikkagist DP väljund.
                                Last edited by kjmrc; 08.08.12, 12:05.

                                Comment

                                Working...