Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema
Hommmikul ärgates mu telefon ei leidnud ühtegi võrku. Ei saa helistada, smsse saata ega mitte emmigi teha.
Olen võtnud aku tagant ja eemaldanud SIM-kaardi, same shit...tulemus 0.
Olen seadete alt üritanud võrku määrata, aga tulemus ikka sama.
Eelnevalt pole telefoniseadeid näppinud, tarkvara uuendanud vms. Varem pole sellist jama olnud.
Võrguoperaator on Tele2 ning sellega pole varem ühtegi jama olnud. Hetkel asun Las Vegases.
Telefon: Sony Ericsson Xperia X10
või pean lootma, et see mingi Tele2 ja AT&T vaheline jama :D?
Hommmikul ärgates mu telefon ei leidnud ühtegi võrku. Ei saa helistada, smsse saata ega mitte emmigi teha.
Olen võtnud aku tagant ja eemaldanud SIM-kaardi, same shit...tulemus 0.
Olen seadete alt üritanud võrku määrata, aga tulemus ikka sama.
Eelnevalt pole telefoniseadeid näppinud, tarkvara uuendanud vms. Varem pole sellist jama olnud.
Võrguoperaator on Tele2 ning sellega pole varem ühtegi jama olnud. Hetkel asun Las Vegases.
Telefon: Sony Ericsson Xperia X10
või pean lootma, et see mingi Tele2 ja AT&T vaheline jama :D?
TC
Comment