Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • nikitheone
    Mr. Puujalg
    • Aug 2009
    • 6446

    #1501
    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    ee ja pmst see vorm koosneb tabelitest, ilmselt sellepärast ongi mingi jama
    &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

    Comment

    • ristijeesus
      Klubi Liige
      • Oct 2009
      • 2533

      #1502
      Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

      Peaks olema File-Page setup. Default 2,5cm peaks seal olema kõik ääred.

      Comment

      • nikitheone
        Mr. Puujalg
        • Aug 2009
        • 6446

        #1503
        Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

        meh, ei tööta. igal pool ongi default. üks tuttav ütles, et mul fail millegipärast muutunud tabeliks ja iga leht on omaette kastike.
        &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

        Comment

        • redddman10
          Grinder
          • Aug 2010
          • 703

          #1504
          Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

          huvitav palju välise kõvaketta parandus maksma läheb.sugulane laskis käte vahelt maha ja enam ei tööta.siukest häält teeb naq midagi jookseks kinni sees, kui vooluvõrku ühendada.üks sõber arvas et seda tehakse aint laboris ja jube kallis pidi olema.Krt 500 giga kraami peal. On ettepanekuid?

          Comment

          • virukunn
            Pokkerihai
            • Jul 2010
            • 2036

            #1505
            Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

            Algselt postitas redddman10 Vaata postitust
            huvitav palju välise kõvaketta parandus maksma läheb.sugulane laskis käte vahelt maha ja enam ei tööta.siukest häält teeb naq midagi jookseks kinni sees, kui vooluvõrku ühendada.üks sõber arvas et seda tehakse aint laboris ja jube kallis pidi olema.Krt 500 giga kraami peal. On ettepanekuid?
            Soovitan see sama tekst HV-sse postitada, saad kindlalt abi :)

            Comment

            • redddman10
              Grinder
              • Aug 2010
              • 703

              #1506
              Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

              ty. nii tegin.ehk midagi saab targemaks ka:)

              Comment

              • nikitheone
                Mr. Puujalg
                • Aug 2009
                • 6446

                #1507
                Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                meh, tegin google docsis lahti ja copy-pastesin uude vormi. 1h läks, aga sai korda
                &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                Comment

                • Oliverk
                  Moderaator
                  • Nov 2008
                  • 3016

                  #1508
                  Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                  Algselt postitas redddman10 Vaata postitust
                  huvitav palju välise kõvaketta parandus maksma läheb.sugulane laskis käte vahelt maha ja enam ei tööta.siukest häält teeb naq midagi jookseks kinni sees, kui vooluvõrku ühendada.üks sõber arvas et seda tehakse aint laboris ja jube kallis pidi olema.Krt 500 giga kraami peal. On ettepanekuid?
                  Parandamine võimatu, andmete taastamine vanas rahas alates 5k.

                  Comment

                  • MrT2inem
                    Jube Noob
                    • Dec 2009
                    • 132

                    #1509
                    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                    Kas keegi oskab seletada mis jama on.

                    Nimelt kasutan Windows 7 Home Premiumi ja millegipärast omades administratori õigusi ei lase kustuda kaustasid mis nõuavad administratori õigusi. Ütleb et õigused puuduvad. Üritasin ka nn. PeaAdministratori pealt kuid sama jama.

                    Comment

                    • wirx
                      Räme Fish
                      • Sep 2011
                      • 1

                      #1510
                      Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                      Huvitavat lugemist sülearvutite kohta leiab siit http://www.laptopid.ee/kasulikku

                      Comment

                      • Pahvak
                        Pastilaa?? Ei!
                        • Dec 2008
                        • 4431

                        #1511
                        Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                        Algselt postitas wirx Vaata postitust
                        Huvitavat lugemist sülearvutite kohta leiab siit http://www.laptopid.ee/kasulikku
                        Veits hapu maitse jätab kui enda lehte sedasi propageerida. Arvestades, et see on su esimene post üldse siin foorumis.

                        Hv.ee-s samanimeline kasutaja laptopid.ee omanik.
                        Fullstacks have more fun.

                        Comment

                        • Vandalar
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 3577

                          #1512
                          Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                          Mitte veits hapu, vaid bänn IMO

                          Comment

                          • Codecci
                            Luuramas Naisteturniire
                            • Nov 2008
                            • 7574

                            #1513
                            Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                            Ei ole päris arvuti, aga...

                            iPhone 3G-ga selline imelik asi, et kõnesid vastu võtta saab, sõnumeid saata ja vastu võtta saab, aga välja helistada ei saa, teeb 2 piiksu, Call Failed ja kõik (ja täiesti lambist tekkis selline jama ükspäev). Proovisin sisse-välja lülitada, kaardi välja võtta, Airplane Mode ei ole peal, proovisin helistada nii +372 'ga kui ilma, arve makstud... Wtf is this shit? Levi ka põhjas :/

                            Comment

                            • ment52
                              Politseidokumendiga kusjuures!
                              • Oct 2008
                              • 1270

                              #1514
                              Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                              Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                              Ei ole päris arvuti, aga...

                              iPhone 3G-ga selline imelik asi, et kõnesid vastu võtta saab, sõnumeid saata ja vastu võtta saab, aga välja helistada ei saa, teeb 2 piiksu, Call Failed ja kõik (ja täiesti lambist tekkis selline jama ükspäev). Proovisin sisse-välja lülitada, kaardi välja võtta, Airplane Mode ei ole peal, proovisin helistada nii +372 'ga kui ilma, arve makstud... Wtf is this shit? Levi ka põhjas :/
                              If you see "Call Ended" and then "Call Failed" immediately after trying to dial out from your iPhone.....


                              There probably is no problem with the phone. I had the same thing happen to me - iPhone 1.1.4

                              Just remember these 2 steps:
                              1) Settings > General > Date and Time > (Here, switch off "Set Automatically" and manually select your hometown). Then manually set the date and time.

                              Apparently the SIM and carrier wont work if date and time aren't set well, make sure date and time are the current ones

                              2) Settings > Phone > Show My Caller ID > Switch ON

                              Usually people who virginize or upgrade or even first time unlockers - forget to change the default Location setting - which is Cupertino. If you dont change it, you will not be able to make outgoing calls. But the wierd part is, you will still be able to receive incoming calls.
                              ?

                              Comment

                              • Codecci
                                Luuramas Naisteturniire
                                • Nov 2008
                                • 7574

                                #1515
                                Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                                tyty, töötab nüüd :)

                                Comment

                                Working...