Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #1186
    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Kunagi oli nimekiri progedest, mis olid lubatud/keelatud aga enam ei leia. Kuskil siin ta oli: http://www.pokerstars.ee/en//poker/room/prohibited/

    Comment

    • Godspeed_EJ
      Klubi Liige
      • Nov 2009
      • 3049

      #1187
      Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

      Selline mure, et Flash jookseb brauseris kokku. Väiksemad asjad jooksevad ringi nagu ntx NBA.com livescore, Pokkeriprode päises olev banner jne. Samas youtube videod crashivad kohe kui mõnda avada üritan.
      Kui Firefoxis plug-inid lahti võtta siis näitab, et on updatetud versioon ja selles ei tohiks probleem olla.

      On kellelgi sama probleemi esinenud?

      Comment

      • Spewmonkey
        Seina Augustaja
        • Oct 2008
        • 2293

        #1188
        Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

        Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
        Selline mure, et Flash jookseb brauseris kokku. Väiksemad asjad jooksevad ringi nagu ntx NBA.com livescore, Pokkeriprode päises olev banner jne. Samas youtube videod crashivad kohe kui mõnda avada üritan.
        Kui Firefoxis plug-inid lahti võtta siis näitab, et on updatetud versioon ja selles ei tohiks probleem olla.

        On kellelgi sama probleemi esinenud?
        Alates mingist updatest läkski bugiseks imo. Kuigi viimasel ajal pole eriti täheldanud, siis varem crashis pidevalt kui näiteks 3 youtube akent + kuskil mujal paar videot või siis lisaks NBA league pass. Piisas vigaste tabide restardist/refreshist ja töötasid jälle ilusti. Kahjuks midagi soovitada ei oska, sest endal läks nagu ise enam-vähem korda vist.

        Comment

        • kuusässa
          Räme Fish
          • May 2010
          • 16

          #1189
          Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

          Juhtus selline lugu et mu vend mingil kummalisel põhjusel otsustas arvuti resolutsiooni muuta, mille peale monitor lõi out of range ette loomulikult, olen läinud mingi 50 korda juba safe mode'ga sisse ja proovinud erinevaid resolutsioone aga miski ei vunka nii pea kui teen resa lööb uuesti out of range ette ja tarkus on otsa saanud. Kust ma teada saan millist resolutsiooni ma proovima peaks või mida muud proovima?


          edit: leidsin ka mingi plaadi mis tuli monitoriga kaasa, kui ära installida siis lööb eks asjad paika?
          Last edited by kuusässa; 31.01.11, 19:24. Põhjus: oli vaja

          Comment

          • Tigrano
            Administraator
            • Oct 2008
            • 7614

            #1190
            Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

            Imelik, safe modes peaks saama panna väiksema reso ja pärast tavaliselt käivitades peaks safe modest pandud väike reso peal olema.

            Comment

            • Tylos
              Õpihimuline Mängur
              • Oct 2008
              • 340

              #1191
              Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

              Algselt postitas kuusässa Vaata postitust
              Juhtus selline lugu et mu vend mingil kummalisel põhjusel otsustas arvuti resolutsiooni muuta, mille peale monitor lõi out of range ette loomulikult, olen läinud mingi 50 korda juba safe mode'ga sisse ja proovinud erinevaid resolutsioone aga miski ei vunka nii pea kui teen resa lööb uuesti out of range ette ja tarkus on otsa saanud. Kust ma teada saan millist resolutsiooni ma proovima peaks või mida muud proovima?


              edit: leidsin ka mingi plaadi mis tuli monitoriga kaasa, kui ära installida siis lööb eks asjad paika?
              Mingi 60hz peaks algne olema.A võid ka System Restoret proovida pannes restore punktiks aja enne seda kui vend reso muutis.

              Comment

              • hotcocacola
                HTCCACLA
                • Oct 2008
                • 14473

                #1192
                Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                I NEED HELP!!!!!!!!!!!!!

                http://foorum.pokkeriprod.com/showth...l=1#post305907

                Comment

                • Tigrano
                  Administraator
                  • Oct 2008
                  • 7614

                  #1193
                  Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                  Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                  Võta lahti cmd.exe ja kirjuta tracert www.moneybookers.com vaata mis annab ja kuhu jõuab omadega väja, peaks kuskile londoni jõudma omadega ja prolexic.com oleks viimane kust pingi saab.

                  Comment

                  • hotcocacola
                    HTCCACLA
                    • Oct 2008
                    • 14473

                    #1194
                    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                    Comment

                    • ristijeesus
                      Klubi Liige
                      • Oct 2009
                      • 2533

                      #1195
                      Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                      Mul annab sama tulemuse nagu cocal, aga mb lehele pääsemisega pole mingeid probleeme.

                      Comment

                      • Tigrano
                        Administraator
                        • Oct 2008
                        • 7614

                        #1196
                        Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                        See mingi jama, sul ei lähe isegi oma arvutist see ping välja ehk mingi tulemüüri või progejunn peab jamama.

                        Comment

                        • hotcocacola
                          HTCCACLA
                          • Oct 2008
                          • 14473

                          #1197
                          Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                          ffs, tahaks sellest pasast lahti saada :D

                          Comment

                          • Vandalar
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 3577

                            #1198
                            Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                            Mis teenusepakkuja sul on? Kas ruuterile restart saad teha?

                            Comment

                            • Godspeed_EJ
                              Klubi Liige
                              • Nov 2009
                              • 3049

                              #1199
                              Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                              Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
                              Alates mingist updatest läkski bugiseks imo. Kuigi viimasel ajal pole eriti täheldanud, siis varem crashis pidevalt kui näiteks 3 youtube akent + kuskil mujal paar videot või siis lisaks NBA league pass. Piisas vigaste tabide restardist/refreshist ja töötasid jälle ilusti. Kahjuks midagi soovitada ei oska, sest endal läks nagu ise enam-vähem korda vist.
                              Täna siis oli selline päev, kus kõik töötas laitmatult, kuni 5min tagasi saabus moment, kus kogu kupatus crashis. Proovisin Firefoxiga, IEga, Chromega - kõik jooksevad pange.

                              Kas see viga OS-is ei või peituda? Läpparis oli XP peal ja seal töötas kõik laitmatult, nüüd Win7ga jamab.

                              Comment

                              • Vandalar
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 3577

                                #1200
                                Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                                Flashil minu teada veel puudub win7-le 64-bit versiooni tugi. Vbl mingi eksperimentaalne beeta on saadaval. Aga seda see beeta tähendabki.

                                Comment

                                Working...