Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • _Indrek_
    Räme Fish
    • Sep 2009
    • 12

    #1231
    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Plaanin üle hulga aja grindimiseks lauaarvuti osta ja tekkis küsimus, mida peab silmas pidama, et komplekt kenasti kaht monitori toetaks.
    Kui see selge, siis ehk postitan mõned võimalikud variandid =)

    Comment

    • vennike
      Pokkerihai
      • Mar 2009
      • 1958

      #1232
      Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

      Algselt postitas _Indrek_ Vaata postitust
      Plaanin üle hulga aja grindimiseks lauaarvuti osta ja tekkis küsimus, mida peab silmas pidama, et komplekt kenasti kaht monitori toetaks.
      Kui see selge, siis ehk postitan mõned võimalikud variandid =)
      kahe väljundiga graafikakaart. rohkem pole vist vaja. tänapäeval on vist kõikidel natsa vingematel graafikakaartidel 2+ outputi

      Comment

      • qbj0hn
        Auk on auk. FAKT!
        • Nov 2008
        • 7091

        #1233
        Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

        Mu arvuti täiesti umbes vana P4 2.6ghz 1g rammi pill.Omal ajal tahtsin kahte kuvarit siis muud polnudki vaja kui uus videokaart kahe väljundiga osta ja kõik korras.Videokaart maksis ka mingi 250 eeki aint vist lol

        Comment

        • lebovend
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 2420

          #1234
          Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

          Üks päev login MSNi sisse ja umbes kahe aasta chathistory kadunud. Enne seda polnud mingeid settinguid ega midagi n2perdanud. Lihtsalt - lännu.
          Ning savehistory linnuke ja s2rgid v2rgid on ikka olemas aga ta ei salvesta yldse enam. No pohh, et enam ei salvesta, aga 2 aasta materjalist kuradi kahju.
          On kellelgi veel miskit sarnast ja milles see keiss on? Viimase poole aasta jooksul juba teine suurem pask avastatud messengeriga.

          Comment

          • nikitheone
            Mr. Puujalg
            • Aug 2009
            • 6446

            #1235
            Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

            hm. mul juhtus siuke värk - täna arvuti enam tööle ei läinud. võtsin aku tagant ära, panin juhtme taha - kõik on ok. pmst aku on läbi ja kui aku on arvui taga, siis arvuti tööle ei lähe. igal 2-3 käivitamisel ei tööta klaviatuur.

            uut akut ka ei näe väga mõtet osta, peaks vist uue läpaka võtma? samas pohh see aku, saab ka kodus kasutada.
            &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

            Comment

            • variatsioon
              Pokkeritark
              • Nov 2008
              • 5849

              #1236
              Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

              pohh see aku, saab ka kodus kasutada.

              Comment

              • Godspeed_EJ
                Klubi Liige
                • Nov 2009
                • 3049

                #1237
                Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                Algselt postitas lebovend Vaata postitust
                Üks päev login MSNi sisse ja umbes kahe aasta chathistory kadunud. Enne seda polnud mingeid settinguid ega midagi n2perdanud. Lihtsalt - lännu.
                Ning savehistory linnuke ja s2rgid v2rgid on ikka olemas aga ta ei salvesta yldse enam. No pohh, et enam ei salvesta, aga 2 aasta materjalist kuradi kahju.
                On kellelgi veel miskit sarnast ja milles see keiss on? Viimase poole aasta jooksul juba teine suurem pask avastatud messengeriga.
                Messenger on muidugi kena kiviaja programm, aga milleks üldse vaja 2 aasta chat historyt salvestada?

                Comment

                • lebovend
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 2420

                  #1238
                  Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                  Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
                  Messenger on muidugi kena kiviaja programm, aga milleks üldse vaja 2 aasta chat historyt salvestada?
                  Aitäh, see lahendas mu probleemi. Kuhu raha saadan? Starsi?

                  ffs see sinu asi on miks mul seda historyt vaja on.

                  Comment

                  • Godspeed_EJ
                    Klubi Liige
                    • Nov 2009
                    • 3049

                    #1239
                    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                    Algselt postitas lebovend Vaata postitust
                    Aitäh, see lahendas mu probleemi. Kuhu raha saadan? Starsi?

                    ffs see sinu asi on miks mul seda historyt vaja on.
                    Aitäh, ma ei taha su sente. Kindlasti kaotasid huvitavaid vestlusi.

                    Comment

                    • con
                      Pokkerihai
                      • Jul 2010
                      • 1954

                      #1240
                      Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                      Algselt postitas lebovend Vaata postitust
                      Aitäh, see lahendas mu probleemi. Kuhu raha saadan? Starsi?

                      ffs see sinu asi on miks mul seda historyt vaja on.
                      kahtlen, et siit abi leiad, ma googlest 2min otsisin, võid jätkata:


                      ja mis välistesse kõvaketastesse puutub siis usb auke on 2 sorti. 2.0 ja 2.1 ehk uuem mis annab voolu. vanem vist ei anna üldse/väga vähe. ca 2008+ enam neid vanu kuskile ei pandud

                      Comment

                      • lebovend
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 2420

                        #1241
                        Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                        Algselt postitas con Vaata postitust
                        kahtlen, et siit abi leiad, ma googlest 2min otsisin, võid jätkata:


                        ja mis välistesse kõvaketastesse puutub siis usb auke on 2 sorti. 2.0 ja 2.1 ehk uuem mis annab voolu. vanem vist ei anna üldse/väga vähe. ca 2008+ enam neid vanu kuskile ei pandud
                        thanks. eks ma ise ka googeldasin 2 min, ei saanud abi, lootsin, et keegi oskab miskit muud v2lja pakkuda kui lmgtfy :D

                        Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
                        Aitäh, ma ei taha su sente. Kindlasti kaotasid huvitavaid vestlusi.
                        Sinu võit.

                        Comment

                        • udikaz
                          Pokkerihai
                          • Nov 2009
                          • 1946

                          #1242
                          Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                          Kas keegi oskab android 2.1 süsteemil dns-i muuta et saaks fulltilti mängida?

                          Comment

                          • leits
                            Hundinui
                            • Apr 2009
                            • 9562

                            #1243
                            Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                            Algselt postitas udikaz Vaata postitust
                            Kas keegi oskab android 2.1 süsteemil dns-i muuta et saaks fulltilti mängida?
                            saada pm ragele, kuskil mianis sellest

                            Comment

                            • udikaz
                              Pokkerihai
                              • Nov 2009
                              • 1946

                              #1244
                              Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                              tänud

                              Comment

                              • nikitheone
                                Mr. Puujalg
                                • Aug 2009
                                • 6446

                                #1245
                                Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                                nii, läpakas enam ei lähe tööle ja mul on vaja kiiresti saada kätte sealt töö- ja kooliasjad. selle orgunnisin endale ära, aga nüüd on mul veel kiiremini vaja saada endale uus läpakas. tahan osta täna ära
                                Mis ma tahaks: asukoht tallinnas, täna tahaks kätte saaada, põhiliselt tööarvuti, mänge ei mängi, tahaks ekraani mis oleks okei suuruses, mitte mingi väike, pokkeri jaoks on vaja ainult hemi ja kuna mängin husng, pole resurssi palju vaja. aku võiks ka ok olla. oskate midagi soovitada? tahaks konkreetset mudelit ja linki vms. aa hinnaklass võiks olla mingi 700 euri?
                                &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                                Comment

                                Working...