Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • camu
    Super Moderaator
    • Jan 2009
    • 3411

    #991
    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Õiged mehed võtavadki manuali alles siis ette, kui mitte midagi muud enam ei aita.

    Comment

    • Tigrano
      Administraator
      • Oct 2008
      • 7614

      #992
      Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

      Mul läheb su nimi ikka ja jälle sassi :)

      Comment

      • taipupole
        Lõpuboss
        • Oct 2008
        • 2181

        #993
        Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

        Ooookei, ei oskagi seda normaalselt selgitada.

        Igatahes tahaks kasutada NBA League Passi teenust (https://ilp.nba.com/nbalp/secure/loginform), mis peaks jooksma Adobe Flashi peal. Kõik läheb võrdlemisi sujuvalt tööle, kuid pärast seda, kui pilti on mingi 10 sekki edastanud, viskab kogu arvuti pildi tasku ja restardib ennast.

        Keegi oskab midagi pakkuda? Ebakõla videokaardiga (ATI Radeon HD 5600)? OP on WinXP. Kõik draiverid peaks olema uuendatud.
        Last edited by taipupole; 20.10.10, 15:03.

        Comment

        • Skyline
          Grinder
          • Dec 2008
          • 510

          #994
          Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

          Algselt postitas taipupole Vaata postitust
          Ooookei, ei oskagi seda normaalselt selgitada.

          Igatahes tahaks kasutada NBA League Passi teenust (https://ilp.nba.com/nbalp/secure/loginform), mis peaks jooksma Adobe Flashi peal. Kõik läheb võrdlemisi sujuvalt tööle, kuid pärast seda, kui pilti on mingi 10 sekki edastanud, viskab kogu arvuti pildi tasku ja restardib ennast.

          Keegi oskab midagi pakkuda? Ebakõla videokaardiga (ATI Radeon HD 5600)? OP on WinXP. Kõik draiverid peaks olema uuendatud.
          Teiste videode-mängude-flashidega juhtub ka seda? Proovi mingeid ressurssi nõudvaid asju tööle panna, kas nendega viskab ka kotti?

          Comment

          • taipupole
            Lõpuboss
            • Oct 2008
            • 2181

            #995
            Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

            Algselt postitas Skyline Vaata postitust
            Teiste videode-mängude-flashidega juhtub ka seda? Proovi mingeid ressurssi nõudvaid asju tööle panna, kas nendega viskab ka kotti?
            Oskad midagi soovitada? Pole selles maailmas väga kodus.

            Comment

            • taipupole
              Lõpuboss
              • Oct 2008
              • 2181

              #996
              Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

              Algselt postitas taipupole Vaata postitust
              Ooookei, ei oskagi seda normaalselt selgitada.

              Igatahes tahaks kasutada NBA League Passi teenust (https://ilp.nba.com/nbalp/secure/loginform), mis peaks jooksma Adobe Flashi peal. Kõik läheb võrdlemisi sujuvalt tööle, kuid pärast seda, kui pilti on mingi 10 sekki edastanud, viskab kogu arvuti pildi tasku ja restardib ennast.

              Keegi oskab midagi pakkuda? Ebakõla videokaardiga (ATI Radeon HD 5600)? OP on WinXP. Kõik draiverid peaks olema uuendatud.
              Minge perse. Nüüd tegi seda IEga ka, et viskas pildi arvutil tasku ja restartis. Seega ikka mingi müstiline Adobe ja millegi konflikt?

              Arvuti:
              Operating System: MS Windows XP Home 32-bit SP3
              CPU: Intel Core 2 Quad Q6600 @ 2.40GHz 51 °C
              Kentsfield 65nm Technology
              RAM: 2.0GB Dual-Channel DDR2 @ 399MHz (5-5-5-18)
              Motherboard: Gigabyte Technology Co., Ltd. P35-DS3R (Socket 775)
              Graphics: SyncMaster @ 1680x1050 ja ATI Radeon HD 5600 Series
              Hard Drive: 313GB Western Digital WDC WD3200AAKS-00VYA0 (IDE) 36 °C
              Optical Drives: HL-DT-ST DVDRAM GSA-H44L
              Audio: ATI HDMI Audio

              Comment

              • Tylos
                Õpihimuline Mängur
                • Oct 2008
                • 340

                #997
                Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                restardi Safe Modes,kui ka seal teeb iseenesest uue restardi siis tegu OS-i või hardware veaga.Kui jääb püsima siis mingi hiljuti installitud softi viga.Sealt saad edasi minna.

                Comment

                • taipupole
                  Lõpuboss
                  • Oct 2008
                  • 2181

                  #998
                  Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                  Proovib. Tõenäoliselt ei anna midagi, kuid veateade (sinine ekraan) on:
                  STOP: 0x0000008E (0xC0000005, 0xC0000003, 0xA8667BAC, 0x00000000)

                  Leidsin selle: http://icrontic.com/forum/showthread.php?t=50966&page=6

                  Jätkame uurimist.
                  Last edited by taipupole; 20.10.10, 19:14.

                  Comment

                  • Tylos
                    Õpihimuline Mängur
                    • Oct 2008
                    • 340

                    #999
                    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                    Minu pakkumine on ,et mingi hiljuti installitud proge või update tekitab su BSOD-i.Kunagi maadlesin sama jamaga,proge viimane update ajas arvuti hulluks.Asja lahendaski vaid proge uninstall.

                    Comment

                    • Tigrano
                      Administraator
                      • Oct 2008
                      • 7614

                      #1000
                      Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                      1.Mul oli sarnane probleem, siis oli emaplaadi kondekas läbi, insta viskas kotti.

                      2.Ühel tuttaval jooksis kokku kuna cpu kuumenes üle, selleks googles cpu jne temperatuuri testid olemas, samuti softidesse sisse ehitatud, et piinab natuke masinat, et vaatab kas midagi muutub kuskil.

                      Alati hea lisaks mälu ära testida, memtest jne softi nimed.

                      3. Sul vist tõesti mitte raua viga nagu Tylos arvab. google aitab :)

                      Comment

                      • pastilaa
                        kuum poiss
                        • Apr 2009
                        • 7518

                        #1001
                        Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                        Algselt postitas taipupole Vaata postitust
                        Jätkame uurimist.
                        Minu sõbralik soovitus - vii masin spetsialisti juurde. Kui sulle just uurida ei meeldi. Endal kunagi analoogne kogemus ja sai kah mitu päeva ära raisatud põnevale uurimistööle. Lõpuks masinat tehniku juurde viies selgus kohe, et videokaardi vent läbi.

                        Comment

                        • taipupole
                          Lõpuboss
                          • Oct 2008
                          • 2181

                          #1002
                          Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                          Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                          Minu sõbralik soovitus - vii masin spetsialisti juurde. Kui sulle just uurida ei meeldi. Endal kunagi analoogne kogemus ja sai kah mitu päeva ära raisatud põnevale uurimistööle. Lõpuks masinat tehniku juurde viies selgus kohe, et videokaardi vent läbi.
                          Eks seegi ole võimalus, kuid pole ju väga loogiline, kui kõik muu töötab ideaalselt ja üks lehekülg mitte.

                          Comment

                          • taipupole
                            Lõpuboss
                            • Oct 2008
                            • 2181

                            #1003
                            Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                            Algselt postitas Tylos Vaata postitust
                            Minu pakkumine on ,et mingi hiljuti installitud proge või update tekitab su BSOD-i.Kunagi maadlesin sama jamaga,proge viimane update ajas arvuti hulluks.Asja lahendaski vaid proge uninstall.
                            Okei. Leidsin vist lahenduse. Küsimus on Adobe Flashi mängijas. Selle, et raisk enam reboodiks, tegin Adobe registry puhtaks läbi Regediti. Seejärel hakkas Firefoxiga pilti normaalselt mängima, kui Flashi settingust sai linnukese eest ära võtta lausel "Enable hardware acceleration".

                            Nüüd on vaid küsimus, et kus kuradi kohas see kala seal on. Selleks läheb muidugi kedagi targemat vaja.

                            Viingi lihtsalt Ordisse vää?

                            Comment

                            • Spewmonkey
                              Seina Augustaja
                              • Oct 2008
                              • 2293

                              #1004
                              Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                              Vaevalt, et Ordi päästab. Mul ka crashis League Passiga Flash 2-3x hommikul ja nüüd ka korra otsa. Õnneks firefoxi või enamat endaga kaasa ei haaranud, lihtsalt teatas, et "adobe flash has crashed" ja refresh tegi korda. Vast parandavad omavahel koostöös ära kärmelt. Nii mahukas Flash on vist esimest aastat töös(vb oli jänkide omas ka eelmine aasta, but still), kasvuraskused ja bugid on iga hooaja alguses kohustuslikud olnud asja juures.
                              Last edited by Spewmonkey; 21.10.10, 00:54.

                              Comment

                              • timz0333
                                Pokkeritark
                                • Mar 2009
                                • 6322

                                #1005
                                Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                                FTP-s on selline nupp nagu self exclusion. See takistab siis mängimise koheselt minimaalselt 12 tundi. Kas oleks mingi moodus saada klaviatuurile shortcut N: "s+e" mis paneks automaatselt siis mängu keelu peale. väga hea oleks vältida tildi kahjustusi bankrollile.

                                Comment

                                Working...