Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • renkas
    Räme Fish
    • Jul 2009
    • 24

    #961
    Mure- EncodePointer could not be located

    The procedure entry point EncodePointer could not be located in the dynamic link library KERNEL32.dll. Tegemist siis Everest pokkeritarkvaraga, mis viimasel 6-l kuul laitmatult toiminud. Eile aga komistasin esmakordselt sellise teate otsa programmi käivitades. Masinas ühtki muudatust ei ole teinud ning kõik muu töötab ilusti. Tehtud sai system restore ja samas ka uninstall-install, kuid tulemusteta. Supportiga suhtlesin samuti, kuid väga ei looda nendele ja samas võtab see neil ilmselt meeletu aja, teatamaks, et sorry, me ei tea, mis teha. Kui keegi oskab viidata sarnasele teemale või teab lahendust, siis oleksin tänulik.

    Comment

    • JakoJ
      Jube Noob
      • Sep 2009
      • 132

      #962
      Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

      mis service pack sul on?

      Comment

      • Mitokonder
        Jube Noob
        • Aug 2010
        • 105

        #963
        Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

        Ohh putka, pole võimalik klõpsu teha. Eks ma ürita "kirjeldada" tagumikku.

        O O mouse/keyboard
        O OO HDMI port/ 2x USB port
        OO USB port
        O O DVI port/VGA port
        OO O 2x USB port/LAN
        OOO 3x Audio port (mic, line in, line out)
        OOO 3x audio port (SS out, CS out, RS out)

        O O O DVI/HDMI/DP


        sellised on siis augud tagumikus.

        Comment

        • JakoJ
          Jube Noob
          • Sep 2009
          • 132

          #964
          Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

          pane monitori juhe sinna VGA porti ja siis tee restart?

          Comment

          • renkas
            Räme Fish
            • Jul 2009
            • 24

            #965
            Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

            Algselt postitas JakoJ Vaata postitust
            mis service pack sul on?
            Hetkel olen teatud põhjustel sunnitud kasutama SP1-te ning väldin igasuguseid uuendusi. Everest on aga üks, mis ei kipu uuenduste allalaadimist eraldi näitama proge avamisel.

            Comment

            • JakoJ
              Jube Noob
              • Sep 2009
              • 132

              #966
              Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

              Algselt postitas renkas Vaata postitust
              Hetkel olen teatud põhjustel sunnitud kasutama SP1-te ning väldin igasuguseid uuendusi. Everest on aga üks, mis ei kipu uuenduste allalaadimist eraldi näitama proge avamisel.
              aga sp 1 ei suppordi seda decodepointerit, niiet ürita kuidagi sp2'ks upgradeda

              Comment

              • renkas
                Räme Fish
                • Jul 2009
                • 24

                #967
                Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                Algselt postitas JakoJ Vaata postitust
                aga sp 1 ei suppordi seda decodepointerit, niiet ürita kuidagi sp2'ks upgradeda
                Hetkel on Everest õnneks ainus, mis keeldub töötamast ja kuna SP2-te siia masinasse lähitulevikus ei tule, siis ilmselt peab mujale kolima. Vaatasin ka Everesti Technical Questions-ite alt, kuid seal ei ole infot SP-de kohta eraldi toodud.

                Comment

                • Mitokonder
                  Jube Noob
                  • Aug 2010
                  • 105

                  #968
                  Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                  Proovisin teise monitoriga ka, aga tulemus oli sama - Failure. Egas midagi AK'sse minek.

                  Comment

                  • Sass
                    Bännitud
                    • Dec 2008
                    • 1889

                    #969
                    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                    problem l2pakaga... nimelt kas keegi teab kas on kuidagi v6imalik m2ngima panna nii speakeri output kui l2paka k6larid? deafauldis nii et kui speaker taga siis arvuti k6llid ei m2ngi ja kui speakerit pole siis arvutik6llid m2ngivad

                    Comment

                    • Tarmonator
                      Lingiparandaja
                      • Oct 2008
                      • 3274

                      #970
                      Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                      Algselt postitas Sass Vaata postitust
                      problem l2pakaga... nimelt kas keegi teab kas on kuidagi v6imalik m2ngima panna nii speakeri output kui l2paka k6larid? deafauldis nii et kui speaker taga siis arvuti k6llid ei m2ngi ja kui speakerit pole siis arvutik6llid m2ngivad
                      tahad stereod või

                      Comment

                      • Sass
                        Bännitud
                        • Dec 2008
                        • 1889

                        #971
                        Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                        kle jah mul siin atm 2 valikut kas ainult woofer v6i ainult l2paka asjad... saaks koos oleks mingi alglahendus olemas.. hetkel pole cashi et mingi arvutile m6eldud syteem osta

                        Comment

                        • Tarmonator
                          Lingiparandaja
                          • Oct 2008
                          • 3274

                          #972
                          Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                          Arvutis 2 ketast, mõlemad 1M, ei ole raidis. Biosi all on mõlemad kettad olemas, windowsi all näeb ainult systeemiketast. Milles kühvel?
                          Proovitud erinevaid sisendeid emaplaadil ja erinevaid kaableid.

                          Comment

                          • Skyline
                            Grinder
                            • Dec 2008
                            • 510

                            #973
                            Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                            Mis win? Kas disk managemendi all näitab ketast?

                            Comment

                            • Tarmonator
                              Lingiparandaja
                              • Oct 2008
                              • 3274

                              #974
                              Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                              Algselt postitas Skyline Vaata postitust
                              Mis win? Kas disk managemendi all näitab ketast?
                              disk management oli hea vihje..sain korda

                              Comment

                              • Cypher0
                                Pokkerihai
                                • Jan 2010
                                • 1512

                                #975
                                Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                                Soovitage, milline jahutusalus sebida 17-tollisele Alienware'i elukale?

                                Comment

                                Working...