Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Pahvak
    Pastilaa?? Ei!
    • Dec 2008
    • 4431

    #1381
    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Algselt postitas leits Vaata postitust
    see sobib muidu mulle ka? Kui raske neid paigaldada on?
    Peaks sobima, sest sul see i5 prose on vist socket 1156 (aga uuri poest vms). Paigaldada suht kerge, võtad vana maha, kraabid protsessorilt vana termopasta maha ja paned uue jahutuse peale.

    EDIT: Voolujuhtme ühendamist ei tohi ka ära unustada.
    Last edited by Pahvak; 07.06.11, 14:44.
    Fullstacks have more fun.

    Comment

    • Vandalar
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 3577

      #1382
      Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

      Keegi teab mõnda head ja tasuta scripti/programmi, mis aitaks gamepadi kasutada mängimiseks, mappida keyboardi gamepadile jms?

      Comment

      • Pahvak
        Pastilaa?? Ei!
        • Dec 2008
        • 4431

        #1383
        Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

        Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
        Keegi teab mõnda head ja tasuta scripti/programmi, mis aitaks gamepadi kasutada mängimiseks, mappida keyboardi gamepadile jms?
        Ilmselt AHK-ga saad. Ise remappisin oma hiire üleliigsed 4 nuppu sellega klaviatuurile, sest hiire tootjapoolne driver ei töötanud. AHK kodulehel tundub, et joysticki saab näiteks remappida.
        Fullstacks have more fun.

        Comment

        • Vandalar
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 3577

          #1384
          Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

          yeaahh, aga ma mõtlen valmis produkti, mis oleks hästi toimiv, ise päris nullist kribama ei viitsiks hakata.

          Comment

          • Pahvak
            Pastilaa?? Ei!
            • Dec 2008
            • 4431

            #1385
            Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

            Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
            yeaahh, aga ma mõtlen valmis produkti, mis oleks hästi toimiv, ise päris nullist kribama ei viitsiks hakata.
            Seda küll. Kui tableninjat kasutad ja soovid ainult neid klaviatuuri shortcute gamepadilt kasutada, siis need käivad küll lihtsalt. Iga shortcuti kohta 1 rida koodi.
            Fullstacks have more fun.

            Comment

            • Vandalar
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 3577

              #1386
              Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

              See võib isegi toimida aga mu aju on nii koos, et ma pean selle koodi lihtsalt copy pastema. Nii kui midagi scriptida üritan, siis on juhe koos, pole minu ala.

              Comment

              • Pahvak
                Pastilaa?? Ei!
                • Dec 2008
                • 4431

                #1387
                Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                Minu skript. Vasakul pool on hiirenupu nimi või see, mida ta by default mul teeb (kui skript ei tööta), paremal on siis see klahv, mida klaviatuuril "vajutatakse" kui hiirel vastavat nuppu vajutada. Nt. kui vajutada hiirel volume_up nuppu, siis trükitakse klaviatuurilt number 4. Kui tableninja töötab ja vajutatakse number 4, siis ta teeb mul teatud asja. XButton1 ja 2 on lihtsalt hiire 4. ja 5. nupu nimed.

                XButton1::NumPad4
                XButton2::NumPad2
                Volume_Mute::Tab
                Volume_Up::NumPad5
                Volume_Down::NumPad1
                Fullstacks have more fun.

                Comment

                • taasver
                  Grinder
                  • Oct 2008
                  • 584

                  #1388
                  Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                  Ma kasutasin kunagi programmi Xpadder

                  Comment

                  • Vandalar
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 3577

                    #1389
                    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                    Ok, thx. xpadder on nüüd tasuline vist. Trialit ka pole :D

                    Comment

                    • Potsataja
                      õilishing
                      • Oct 2008
                      • 5270

                      #1390
                      Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                      Võimalikult odavad ja head arvutikõlarid ?

                      Hetkel 2+ aastat vanad 16€ hinnaga, tahaksin selliseid, mille puhul kõrvaklapid ei undaks 0 heli puhul.

                      Comment

                      • isutuba
                        Grinder
                        • Sep 2009
                        • 633

                        #1391
                        Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                        osakab keegi 6elda kuidas ma blockeeritud interneti lehtedelt p22sen,pole juba aasta aega m2nginud ja enam ei m2leta.Kuskil internet settingutes tuli mingi teiene ip v6i port panna? Oskab keegi 6elda kuhu t2psemalt ja mis nurmbrid?

                        Comment

                        • Peedu
                          Jube Noob
                          • Aug 2009
                          • 179

                          #1392
                          Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                          Comment

                          • isutuba
                            Grinder
                            • Sep 2009
                            • 633

                            #1393
                            Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                            ty

                            Comment

                            • ziimukaz
                              Grinder
                              • Jan 2010
                              • 741

                              #1394
                              Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                              Olen arvuti riistvara kohapealt suht fish, aga kui originaalis on laptopil ddr2 mälud 2x1gb pulgad, kas sinna võib panna sisse 2x2gb ddr3 pulgad? Arvuti peaks iseenesest toetama kuni 4gb rami.

                              Comment

                              • Oliverk
                                Moderaator
                                • Nov 2008
                                • 3016

                                #1395
                                Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                                ei

                                Comment

                                Working...