Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Keiss
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 1592

    #481
    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Kumba Windowsi sa ostsid, 32 või 64 bitise?

    64-bitisega peaks töötama kõik küll ilusti, ise tellisin ka üleeile uue arvuti, läks kokku 22K ja panen 64-bitise peale. Mu kast on selline:

    * Protsessor - Intel Core i7 920 D0 SLBEJ 2.66GHz/8MB/4.8GT/sec/Box(BX80601920) Bloomfield / Nehalem platform 4050.-

    * Emaplaat - GIGABYTE GA-EX58-UD5 3250.-

    * Videokaart - SAPPHIRE HD5870 1GB GDDR5 PCIE 21161-00-54R 4995.-

    * Mälud - A-DATA DDR3 1600G 3x2GB U-DIMM 2525.-

    * Kõvaketas - SAMSUNG F3 1TB 3.5" SATA2 7200RPM 32MB 1150.-

    * Korpus - ANTEC PERF ONE ATX MIDI P183 NOPSU BLACK 2185.-

    * Toiteplokk - CORSAIR PSU 850W ATX PS/2 2325.-

    * Jahutus - ProlimaTech Megahalems Rev.B, üks maailma parimaid õhkjahuteid omas hinnaklassis 905.-

    Enermax Cluster 120mm ventilaator "BatWing" tüüpi tiivikutega 275.-

    * DVD-seade - SAMSUNG SH-S223C/BEBE DVD-RW/ 22x DVD+R/ SATA/ Black/ Bare type 300.-

    Komplekteerimine 295.-


    Kokku: 22255.-

    Võib-olla ostan süsteemikettaks veel SSD ketta ka juurde, mis maksab lisa 5K+

    Btw, miks sa oma videokaardi eest 255.- juurde maksid?
    64 bitise võtsin.

    Videokaart - SAPPHIRE HD5870 1GB GDDR5 PCIE 21161-00-54R 4995.-

    Praegu arvelt vaatan, et maksis 4990.- Seega ei maksnud ikkagi rohkem.
    Väga olen rahul jahutustega aga eks hiljem näeb:P ning mingi hea korpus määriti ka pähe koha peal, mida netis üleval polnudki. Lian LI ATX korpus FC-8N. Pidi ka vaiksemaks tegema kogu värki vms.

    Miks grinder ostab sellise arvuti? Aga täpselt seetõttu, et tahaks peale sessi vahest mingi killer mängu teha või lihtsalt vahest rallit vms. 1-2 x nädalas täitsa mõnus. Ega ma ikka iga päev ei pokerda ka ju. Märtsis üle poole kuu netipokkerit ei puutunud. Seega on aega muudki teha.
    Last edited by Keiss; 31.03.10, 23:16.

    Comment

    • rahvavaenlane
      Klubi Liige
      • Dec 2009
      • 3040

      #482
      Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

      ma ei saa aru mille üle te vaidlete, ostke korralik ja normaalne arvuti endale ja pole mingit nuttu ega hala.

      Comment

      • taavo
        Julm Donk
        • Jan 2009
        • 64

        #483
        Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

        Keegi äkki oskab aidata, nimelt kasutan google dnsi. Firefoxiga töötab aga Explorer viskab EMTA teate ette. Teab keegi mida teha või mis tegemata on?

        Comment

        • flipmachine
          Pokkerihai
          • Jul 2009
          • 1857

          #484
          Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

          Msn-i ei saa . Proovin nii live, kui ebuddyt sama asi. ei sign inni.. Eile õhtul oli veel kõik korras.. täna laseb selle troubleshoodiga ,et dns ja proxy asjad on vigased. Mingit lahendust?

          Comment

          • levis
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 1557

            #485
            Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

            Kui pokkeris palju laudu lahti, siis Windows XP taskbarilt nägi ära, mitu akent on avatud. Nüüd arvutis Windwos 7 ja seal ta eraldi numbrina avatud akende arvu ei näita, peab manuaalselt lugema, mis on tüütu. Ehk saab õpetada Win7 kuidagi ikkagi näitama, et mitu akent asub ühes kuhjas :D ?
            Samas taskbari päris teiseks muuta ei taha, sobib väga hästi see, mis Win7 vaikimisi pakub.

            Teine asi, et win7-mel näitab ta paremal all taskbaril kell+kuupäev ja küsimus, et kas kuupäeva on võimalik sealt kuidagi kirurgiliselt eemaldada ja selle arvelt kell suuremaks muuta?
            edit: kella vist suuremaks ei saanud, aga date on kadunud:

            edit: seda kuupäeva asja ikka sedasi muuta ei tasu, keerab asju *****se, isegi HEMi

            Tänud!
            Last edited by levis; 09.04.10, 23:33.

            Comment

            • Codecci
              Luuramas Naisteturniire
              • Nov 2008
              • 7574

              #486
              Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

              ausalt käige kõik v*ttu oma 64biti ja WIndows 7-ga, TÜRA UUS ARVUTI FUCKING 25K JA SITT EI SAA 5 TOA JOOKSUTAMISEGA HAKKAMA SIUKSE VIBRA TÕMBAS SISSE

              WINDOWS XP PROFESSIONAL 32-BIT, SEE ON ELU

              Comment

              • Oliverk
                Moderaator
                • Nov 2008
                • 3016

                #487
                Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                Osta tihend ka teinekord.

                Comment

                • Codecci
                  Luuramas Naisteturniire
                  • Nov 2008
                  • 7574

                  #488
                  Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                  mis kuradi tihend, mina kui tavakasutaja ei peagi m*nnigi jagama, kõik peab töötama kui valatult

                  Comment

                  • nomerlot
                    Klubi Liige
                    • Sep 2009
                    • 2233

                    #489
                    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                    Ma ütlen ausalt, et olen aastaid töötanud IT-hoolduses (enam õnneks IT-sektoris ei tööta ja senised teadmised aina ununevad-aeguvad) ning kui ma nüüd millalgi lauaarvuti ostan, siis kindlasti ei hakka ma mingit iga-jupp-eraldi-custom-kasti tellima. Ideaal oleks mingi muumaine bränd, DELL, HP, IBM... muidugi mitte kõige odavam pask. Need on ehitatud ikka valgele mehele, vaiksemad, vastupidavamad, parema suppordiga. Kui millegipärast on vaja kasti sisse ronida, siis on need palju sõbralikuma ehitusega, paljudel võid kruvikeeraja täiesti ära unustada. Olgu kasvõi veidi aeglasem.
                    Töökindlamad on nad juba sellepärast, et komplekti moodustamisel on komponentide sobivust testitud. Täiesti vabalt on teinekord nende custom-kastidega nii, et mingi konkreetne videokaart või mälumoodul mingi konkreetse emaplaadiga ei tööta normaalselt, pealtnäha nagu töötab, aga masin on ebastabiilne...
                    Just selliste asjade pärast ma ei tahagi meie urkasalongide kokkukruvitud kaste.

                    Comment

                    • EdgarP
                      Õpihimuline Mängur
                      • Jan 2009
                      • 368

                      #490
                      Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                      Tere,

                      selline mure, et starsis avab kõik lobby ja asjad, aga lauad alt ülesse ei tule-vhaet ei ole kas istun cashis lauda või turniiril- üks satikas käibki, kus alt bari pealt näen lauda pisikeselt, aga suureks ette ei saa...teab keegi,milles point?(arvuti muidu miski max kuu aega vana,lenovo ja varem sellist asja pole olnud)

                      Comment

                      • nomerlot
                        Klubi Liige
                        • Sep 2009
                        • 2233

                        #491
                        Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                        alt bari peal paremklõps ja "maximize"?

                        Comment

                        • EdgarP
                          Õpihimuline Mängur
                          • Jan 2009
                          • 368

                          #492
                          Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                          Algselt postitas nomerlot Vaata postitust
                          alt bari peal paremklõps ja "maximize"?

                          TY jep,sain just ka nii, aga varem avas ennast ise ilusti, et miks ta nüüd nii jamab?

                          Comment

                          • Codecci
                            Luuramas Naisteturniire
                            • Nov 2008
                            • 7574

                            #493
                            Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                            Windows 7-ga on standard, et Holdem Manageri installeerides tekib uus Windowsi kasutaja "postgres" ?

                            Ja mul 2 partitsiooni, teisele veel Format tegemata. Tavaline 7200rpm 1TB Samsungi ketas mul, kas Allocation unit size tuleks jätta 4096 bytes või muuta suuremaks/väiksemaks formatit tehes?
                            Last edited by Codecci; 11.04.10, 21:44.

                            Comment

                            • hoss23
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 2551

                              #494
                              Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                              Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                              Windows 7-ga on standard, et Holdem Manageri installeerides tekib uus Windowsi kasutaja "postgres" ?
                              Endal ka sama teema, nii, et oleks ka sama küsimus?

                              Comment

                              • Oliverk
                                Moderaator
                                • Nov 2008
                                • 3016

                                #495
                                Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                                Endal pole tekkinud. Vimasti panin hemi peale 2 nädallat tagasi. Tundub et mingi 64bit proble? Kui nii siis hemi foorumis oli mingi fix http://www.mydigitallife.info/2009/0...en-in-windows/

                                Hemi teema http://forums.holdemmanager.com/mana...ndows-7-a.html
                                Last edited by Oliverk; 11.04.10, 22:02.

                                Comment

                                Working...