Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • LuuK
    Vana Tegija
    • Dec 2008
    • 1138

    #211
    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    nero tasuta variandil näiteks ei ole write image valikut. mountisin siis iso daemon toolsiga ja valisin copy disk :) töötas. tegu ei olnud küll windowsiga.

    Comment

    • variatsioon
      Pokkeritark
      • Nov 2008
      • 5849

      #212
      Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

      Algselt postitas Oliverk
      Loogish et ei funka kui iso lahti pakid :D Iso ongi plaadi 1:1 tõmmis ja kirjutatakse otse plaadile. Iga kirjutamisproge oskab iso faile kirjutada. Otsi kuskilt Image asjaga seotud valikuid ja uuri edasi.
      no proovisin "burn iso image" kh.. ei töötanud :/

      Comment

      • Skyline
        Grinder
        • Dec 2008
        • 510

        #213
        Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema


        Keri veits allapoole, seal on näidatud kuidas põletada win7 iso faili plaadile kolme erineva programmiga, mis on tasuta ja lihtsad kasutamiseks.

        Comment

        • variatsioon
          Pokkeritark
          • Nov 2008
          • 5849

          #214
          Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

          Algselt postitas Skyline

          Keri veits allapoole, seal on näidatud kuidas põletada win7 iso faili plaadile kolme erineva programmiga, mis on tasuta ja lihtsad kasutamiseks.
          tänks.. imelik et esimese korraga ei funkanud..

          väga tore win7 peal.. keegi juba win8 ka kasutab?

          Comment

          • leits
            Hundinui
            • Apr 2009
            • 9562

            #215
            Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

            kuda win 7 on võrreldes vistaga? ressursi nõudlikum? yleminek vistalt 7'le kuda oli? mul oli xplt to vista ikka kohutav üleminek .. kõik oli teistmoodi

            Comment

            • variatsioon
              Pokkeritark
              • Nov 2008
              • 5849

              #216
              Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

              Algselt postitas leits
              kuda win 7 on võrreldes vistaga? ressursi nõudlikum? yleminek vistalt 7'le kuda oli? mul oli xplt to vista ikka kohutav üleminek .. kõik oli teistmoodi
              Arvuti on Win 7 läinud kiiremaks, aku kestab kauem. Ka nõuded arvutile on nüüd leebemad.
              +1
              sitaks vähe võtab ressursi.. mingi 0.6GB rami ainult

              ja muidu tundub ka sitaks mugav/ilus/kasulik ja igatepidi +EV

              soovitan!

              Comment

              • Skyline
                Grinder
                • Dec 2008
                • 510

                #217
                Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                Ole nüüdseks kasutanud win7 ~pool aastat. Siimaani pole probleeme esinenud, kõik vajalik on tööle läinud. Sellel on xp kiirus ja vista mugavus(search) ning omaette "ilu", mis on küll vaataja silmades, kuid mulle meeldib väga. Pokkerit mägides (multi table) on mõnus kasutada akende nn. miniview-d.

                Comment

                • hotcocacola
                  HTCCACLA
                  • Oct 2008
                  • 14473

                  #218
                  Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                  win7 on vista välimus ja xp sisu, ehk nuts :)

                  Comment

                  • 2ssapaar
                    Õpihimuline Mängur
                    • Nov 2008
                    • 423

                    #219
                    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                    küsimus siuke: panin wifi ruuteri ülesse, wireless network'is näitab minu võrku ka ja connectitud on ka, aga netti ikka pole.

                    ruuter on linksys, nett on stv

                    Comment

                    • leho57
                      Grinder
                      • Nov 2008
                      • 664

                      #220
                      Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                      Algselt postitas 2ssapaar
                      küsimus siuke: panin wifi ruuteri ülesse, wireless network'is näitab minu võrku ka ja connectitud on ka, aga netti ikka pole.

                      ruuter on linksys, nett on stv
                      pole tänu väärt

                      Comment

                      • Rage
                        Klubi Liige
                        • Nov 2008
                        • 6853

                        #221
                        Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                        Algselt postitas 2ssapaar
                        küsimus siuke: panin wifi ruuteri ülesse, wireless network'is näitab minu võrku ka ja connectitud on ka, aga netti ikka pole.

                        ruuter on linksys, nett on stv
                        muig.. ruuter ikka on konfitud netti? see et sul wifi ja sisevõrk on püsti ei tähenda et ruuter internetti ühendatud on:-D

                        Comment

                        • 2ssapaar
                          Õpihimuline Mängur
                          • Nov 2008
                          • 423

                          #222
                          Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                          no pmst neti juhe läheb mul wifi ruuterisse

                          Comment

                          • kivisaba
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 2514

                            #223
                            Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                            ruuteri karbis on cd use tht

                            Comment

                            • leits
                              Hundinui
                              • Apr 2009
                              • 9562

                              #224
                              Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                              õigesse porti panid neti juhtme ikka? Wan port oli vist .. kui see juhe mis tuppa tuleb .. siis wani .. muidu oli vist 1-4 vahet pole kuhu (ruuter to ruuter puhu lvist)

                              Comment

                              • Rage
                                Klubi Liige
                                • Nov 2008
                                • 6853

                                #225
                                Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                                Algselt postitas 2ssapaar
                                no pmst neti juhe läheb mul wifi ruuterisse
                                niihh tore.. kuidas netti jagatakse? DHCP või on STV'l maja peale miski sisemine võrk ehitatud? kas mingi gateway IP on teada? DNS serveri IP? need on ruuteril konfitud?

                                Comment

                                Working...