Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Pahvak
    Pastilaa?? Ei!
    • Dec 2008
    • 4431

    #61
    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tundub, et minu retooriline küsimus sai retoorilise vastuse. Kui uuendamata jätta, siis on turvaaugud tõesti olemas.

    Tervitan kõiki itimehi.
    Fullstacks have more fun.

    Comment

    • leho57
      Grinder
      • Nov 2008
      • 664

      #62
      Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

      ega ma itimees pole. aga tean, et koer55 on ning mind korduvalt hädast päästnud :D
      pluss ühe siinse foorumikaaslase arvutigi korda teinud kui ei eksi...

      Comment

      • koer55
        Julm Donk
        • Mar 2009
        • 48

        #63
        Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

        Algselt postitas leho57
        ega ma itimees pole. aga tean, et koer55 on ning mind korduvalt hädast päästnud :D
        pluss ühe siinse foorumikaaslase arvutigi korda teinud kui ei eksi...
        Tõsi ta on, vastu seina lennanud või lihtsalt tripperisse jäänud raalid on minu spetsialiteet 8)

        Comment

        • alaska
          forever
          • Oct 2008
          • 6599

          #64
          Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

          Algselt postitas alaska
          Kuidas saada 4GB fail lauarvutist kõige kergemini kiiresti võõrasse läpakasse? Mälupulgad on mul max 600mb, välist kõvaketast pole...
          DVD kirjutajat kah pole.
          Nii, ma täiendan natuke oma probleemi. Mul üks Playstation2 mäng ei lähe enam tööle ja kuna see on mul ametlikult ostetud, siis minujaoks ei ole enam piraatlus, kui ma sellest koopia tõmban endale netist. Nii ma tegingi, ja nüüd tahaks plaati kõrvetada. Kuna Mu PS2 mängib ainult originaalmänge, kas see tähendab siis seda, et seda kõrvetatud plaati ta ei mängi?

          Comment

          • Oliverk
            Moderaator
            • Nov 2008
            • 3016

            #65
            Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

            Ei mängi jah. PS2 tuleb ära modida kõigeepealt. Miskid softmod trikid ka on olemas aga neist täpsemalt ei tea. Pead googeldama.

            Comment

            • Tigrano
              Administraator
              • Oct 2008
              • 7614

              #66
              Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

              Algselt postitas Oliverk
              Ei mängi jah. PS2 tuleb ära modida kõigeepealt. Miskid softmod trikid ka on olemas aga neist täpsemalt ei tea. Pead googeldama.
              Kunagi panin neid kive PS2-le, aga arvan, et natuke lehte sirvida leiab panijaid kindlasti. Sõltub mis kivi tahad panna, aga 1k+ saab ikka midagi pandud.

              Comment

              • alaska
                forever
                • Oct 2008
                • 6599

                #67
                Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                ok tnx. Plaadil muidu mingeid suuri kriime ei ole, esimene kord selline jama.

                Comment

                • Madis Very
                  Bännitud
                  • Aug 2009
                  • 2951

                  #68
                  Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                  Kellegil on thundebirdi updatemisega probleeme ?

                  Palju juba googeldand ja foorumitest otsind aga miski asi ei aita.
                  'One or more files could not be updated. Please make sure all the other applications are closed and that you have permission to modify files and then restard thunderbird to try again.'

                  Kõik on kinni, olen ainuke kasutaja/admin. Olen juba palju unistallind uuesti peale lasknud ikka see jama mingi faile kaustast kustutand mis peaks aitama aga ikka ei.

                  :S

                  Ja peale selle kirjutamist kohe läks tööle. lol mitu päeva jamand ja nüüd järsku ime

                  Comment

                  • dabljuu
                    Õpihimuline Mängur
                    • Oct 2008
                    • 494

                    #69
                    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                    Mul selline mure seoses arvutiga, et kui ma läptopile lisamonitori ( Flatron LG1954TQ ) taha ühendan, tekivad sellised väiksed triibud ja kerge virvendus monitoris. Ühendus on Vga -> D-SUB, nagu ma aru saan. Huvitav on see, et kui läpakal elektritoide lahti ühendada , virvendus ja triibud kaovad. Aga akuga kaua vastu ei pea, et mida teha annaks?

                    Comment

                    • Oliverk
                      Moderaator
                      • Nov 2008
                      • 3016

                      #70
                      Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                      Elektroonik pole aga pakun et toitepinge tekitab mingeid häireid videokaardi väljundile. Ega vast muud teha polegi kui mingi elektroonik ühendused üle vaatab. Mis läppar muidu?

                      Comment

                      • dabljuu
                        Õpihimuline Mängur
                        • Oct 2008
                        • 494

                        #71
                        Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                        Algselt postitas Oliverk
                        Elektroonik pole aga pakun et toitepinge tekitab mingeid häireid videokaardi väljundile. Ega vast muud teha polegi kui mingi elektroonik ühendused üle vaatab. Mis läppar muidu?
                        Klick pakub suures valikus elektroonikat, digikaupasid ja kodutehnikat. Järelmaksuvõimalus ja kiire tarne. Tutvu toodetega ja tee ost mugavalt meie e-poes!


                        lasin just monitori driveri uuenduse ka peale, no help

                        Comment

                        • Oliverk
                          Moderaator
                          • Nov 2008
                          • 3016

                          #72
                          Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                          Garantii alles? Kui on siis vii sinna ja kurda muret.

                          Comment

                          • kollane
                            Pokkerihai
                            • Nov 2008
                            • 2031

                            #73
                            Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                            Algselt postitas dabljuu
                            Mul selline mure seoses arvutiga, et kui ma läptopile lisamonitori ( Flatron LG1954TQ ) taha ühendan, tekivad sellised väiksed triibud ja kerge virvendus monitoris. Ühendus on Vga -> D-SUB, nagu ma aru saan. Huvitav on see, et kui läpakal elektritoide lahti ühendada , virvendus ja triibud kaovad. Aga akuga kaua vastu ei pea, et mida teha annaks?


                            tuttav mure

                            pane ekraan mingi teise pistiku otsa mitte sinna kus on laptopi oma.
                            mingi maanduse teema sellega.
                            peaksid korda saama

                            Comment

                            • Oliverk
                              Moderaator
                              • Nov 2008
                              • 3016

                              #74
                              Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                              Njah ma sealtpoolt ostast ei mõelnudki asja. Võib tõesti pikendusjuhtme viga olla :D

                              Comment

                              • dabljuu
                                Õpihimuline Mängur
                                • Oct 2008
                                • 494

                                #75
                                Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                                Algselt postitas kollane

                                tuttav mure

                                pane ekraan mingi teise pistiku otsa mitte sinna kus on laptopi oma.
                                mingi maanduse teema sellega.
                                peaksid korda saama
                                Oma väikse aruga kahtlustasin sama ja proovin ära homme.

                                EDIT : Ja ongi probleem lahendatud, kollase soovitus töötas! Aitäh!

                                Comment

                                Working...