Kas on võimalik nullist alustada?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • privador
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 3951

    #16
    Re: Kas on võimalik nullist alustada?

    0-st on alustada suht mõttetu.
    See on pigem nn egolaks ,et näed suudan beatida vms.
    Reaalsus on see,et kulutad PALJU väärtuslikku aega kuskil 0-tasmel grindimssega.
    Kergem oleks panna mingil limiidil PRO-mängija su mängu jälgima ja ta siis ütleb sulle suht kohe kas sa beadid või mitte.

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #17
      Re: Kas on võimalik nullist alustada?

      Algselt postitas privador
      0-st on alustada suht mõttetu.
      See on pigem nn egolaks ,et näed suudan beatida vms.
      Reaalsus on see,et kulutad PALJU väärtuslikku aega kuskil 0-tasmel grindimssega.
      Kergem oleks panna mingil limiidil PRO-mängija su mängu jälgima ja ta siis ütleb sulle suht kohe kas sa beadid või mitte.
      Miks peaks algaja hakkama uhama suuri summasid pokkerisse? Nõustun, et täiesti nullist on mõttetu, et väikese deposiidi (väga väikese), maksimaalselt 50$ võib alguses teha.

      Comment

      • lenC
        Administraator
        • Oct 2008
        • 6440

        #18
        Re: Kas on võimalik nullist alustada?

        Mina olen Privadoriga nõus, et 0-st alustamisel kaotad väärtuslikku aega ja arened aeglasemalt.
        Ei pea olema tuumafüüsik, et beatida, kas:
        *Starsi $0.1 360 mehe MTSnG-sid (Roll $10 piisab)
        *Starsi NL2-e (Roll $50, kui istuda lauda $2-ga)
        *Prima PL5-e (Roll $100, lauda $5-ga)

        Ma eeldan, et algaja käib siin foorumis, areneb ja õpib jne. Julgen arvata, et tal võib rahast isegi midagi alles olla sellel momendil, kui ta võitma hakkab. Tuleb lihtsalt mõelda loogiliselt ja mitte multi-tableda jne. Pärast, kui juba nanolimiidis on mängija võitev, võib ta $20; $100 või $200 hittides enda algse deposiidi välja kanda. Enne hüpake vette ja siis õppige ujuma, kui finantsvõimalused lubavad.

        Comment

        • Keiss
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 1592

          #19
          Re: Kas on võimalik nullist alustada?

          Algselt postitas privador
          Kergem oleks panna mingil limiidil PRO-mängija su mängu jälgima ja ta siis ütleb sulle suht kohe kas sa beadid või mitte.
          Oled siis käpp?

          Comment

          • Yokker
            FPP Pro
            • Oct 2008
            • 207

            #20
            Re: Kas on võimalik nullist alustada?

            Jah on võimalik nullist alustada kohe päris kindlasti ;D...Mul see õnnestus järjekordselt aga see kord uues kohas Pokeriumis,kust võitsin freerollilt eile 13€...Hetkel konto seis 60€..NL10-es ehitan juurde...lähemalt saate jälgida kui kaugele nullist jõuan minu päevikus Mission immposible

            Comment

            • taavi19
              Õpihimuline Mängur
              • Oct 2008
              • 321

              #21
              Re: Kas on võimalik nullist alustada?

              On ikka võimalik nullist alustada. Ise alustasin T6pokeri toas nullist ja jõudsin kuu ajaga 83.3 Euro peale :)

              Comment

              • antnx
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 3102

                #22
                Re: Kas on võimalik nullist alustada?

                kahju sinust

                Comment

                • -andres-
                  Moderaator
                  • Oct 2008
                  • 4546

                  #23
                  Re: Kas on võimalik nullist alustada?

                  T6-s BR kasvatamine tundub hetkel jah kahjuks vaid suckout või tugev bad beat :\.

                  Comment

                  • RaitS
                    Julm Donk
                    • Oct 2008
                    • 35

                    #24
                    Re: Kas on võimalik nullist alustada?

                    Kindlasti on. Peab olema palju kannatust ja tight mängu :) natuke kaardiõnne ka.

                    olen ise nullist üle 70 € saanud. Alustades freerollist :)

                    Comment

                    • ok2aa
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 1903

                      #25
                      Re: Kas on võimalik nullist alustada?

                      mul oli selle aasta 1. jaanuaril pokkerikontodel vist mingi 20 taala, mis pokerclub.ee'lt saadud. kordagi juurde ei kandnud ja jaanuari lõpus oli roll $3k ja veebruari lõpuks kuskil $10k.

                      Comment

                      • Yokker
                        FPP Pro
                        • Oct 2008
                        • 207

                        #26
                        Re: Kas on võimalik nullist alustada?

                        Algselt postitas RaitS
                        Kindlasti on. Peab olema palju kannatust ja tight mängu :) natuke kaardiõnne ka.

                        olen ise nullist üle 70 € saanud. Alustades freerollist :)
                        Minu teada alustasid ikka 5€ boonusest ;Daga see sama hea kui nullist..nii,et järjekorde näide,et nullist on võimalik üles töötata

                        Comment

                        • privador
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 3951

                          #27
                          Re: Kas on võimalik nullist alustada?

                          Miks peab 0-st alustama?
                          Krt visake sõnnikut teenite 1k$ ja pange see kontole ja mängige.
                          Mul läheb igasugustest. freerollidest süda pahaks.
                          Samas eks pokkeritoaärimehe poolt vaadatuna tundub mingi 100$ freeroll väga odava väljaminekuna,kui 1k pead sellel mängib.Ja kui ka sellest 1% hakkab "grindima" ja raket maxma on kasumid 100-kordsed

                          Comment

                          • Yokker
                            FPP Pro
                            • Oct 2008
                            • 207

                            #28
                            Re: Kas on võimalik nullist alustada?

                            Algselt postitas privador
                            Miks peab 0-st alustama?
                            Krt visake sõnnikut teenite 1k$ ja pange see kontole ja mängige.
                            Mul läheb igasugustest. freerollidest süda pahaks.
                            Samas eks pokkeritoaärimehe poolt vaadatuna tundub mingi 100$ freeroll väga odava väljaminekuna,kui 1k pead sellel mängib.Ja kui ka sellest 1% hakkab "grindima" ja raket maxma on kasumid 100-kordsed
                            Ei pea vaid saab ja on võimalik ka neil kes sõnnikut ei viitsi visata ;D

                            Comment

                            • Keiss
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 1592

                              #29
                              Re: Kas on võimalik nullist alustada?

                              (Y) ;D

                              Comment

                              • peokuningas
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 444

                                #30
                                Re: Kas on võimalik nullist alustada?

                                Ma alustasin 25$-ga. Selle tõmbasin kuu ajaga bustoks. Siis kandsin veel ca 25$ ja peale seda pole oma raha enam pidanud pokkerisse kandma. Ja välja olen ka tsipa kandnud.

                                Comment

                                Working...