Re: Kas on võimalik nullist alustada?
0-st on alustada suht mõttetu.
See on pigem nn egolaks ,et näed suudan beatida vms.
Reaalsus on see,et kulutad PALJU väärtuslikku aega kuskil 0-tasmel grindimssega.
Kergem oleks panna mingil limiidil PRO-mängija su mängu jälgima ja ta siis ütleb sulle suht kohe kas sa beadid või mitte.
0-st on alustada suht mõttetu.
See on pigem nn egolaks ,et näed suudan beatida vms.
Reaalsus on see,et kulutad PALJU väärtuslikku aega kuskil 0-tasmel grindimssega.
Kergem oleks panna mingil limiidil PRO-mängija su mängu jälgima ja ta siis ütleb sulle suht kohe kas sa beadid või mitte.
Comment