Sain maili, et Crish `´Jesus`Ferguson tegelb full tildis juba pikemat aega missioniga nullist 10 000$...Räägib,et kui kunagi alustas tegi 2$-st 20 000$ ja ,et tahab kõigile tõestada, et nullist on võimalik alustada ning tegi seda uuesti ja edukalt 9 kuuga vist kui ma õigesti mäletan sai ta oma missioniga hakkama mängides algul freerolle ja siis micro buy in turniire kuni vastav stack olemas,
et cash laudasi vallutada.Nullist 10 000$ pole paha 9 kuuga tegelt....Seda maili lugedes tuli mul endal kohe meelde ,et ka mul oli siin vahepeal mitu korda võimalus alustada nullist...nimelt võitsin unibetis Daily 200€ freerolli ära aga tuulutasin saadud 68€ suht ruttu raha laudades maha...sama asi oli kungagi ka triobetis ja paar kuud tagasi ka T6-es kus võitsin selle 300€ freerolli ära+nüüd on ka paljudes kohtades Noo deposite boonused....
Postitasin selle teema selle pärast,et tahaks kuulda kas mõnel on õnnestunud ka nullist alustamine???
et cash laudasi vallutada.Nullist 10 000$ pole paha 9 kuuga tegelt....Seda maili lugedes tuli mul endal kohe meelde ,et ka mul oli siin vahepeal mitu korda võimalus alustada nullist...nimelt võitsin unibetis Daily 200€ freerolli ära aga tuulutasin saadud 68€ suht ruttu raha laudades maha...sama asi oli kungagi ka triobetis ja paar kuud tagasi ka T6-es kus võitsin selle 300€ freerolli ära+nüüd on ka paljudes kohtades Noo deposite boonused....
Postitasin selle teema selle pärast,et tahaks kuulda kas mõnel on õnnestunud ka nullist alustamine???
Comment