*** Arvutimängud ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Dnbftw
    Pokkerihai
    • Jul 2010
    • 1808

    #1801
    Re: *** Arvutimängud ***

    Richards Burns Rally peaks olema üks realistlikuma füüsikaga rallimänge. Kui CMR meeldib siis võiks üle vaadata selle, ise mängisin ainult klaveriga :(

    Comment

    • VisaHing
      mees nagu orkester
      • Dec 2009
      • 6718

      #1802
      Re: *** Arvutimängud ***

      Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
      Kurb aga pole veel cracki väljas mu teada. Dunno kas see on sellepärast, et põhikelmid nagu Skidrow, razor1911, Reloaded ja FLT on kuhugi ära kadunud või väga harva midagi teevad või leiutatud uncrackable mäng :D.
      Algselt postitas Dnbftw Vaata postitust
      nope
      well tegelikult võib see nii olla siiski. 2 mängu, mida pole suudetud crackida juba pikemat aega Lords of the Fallen ja Fifa15. Seda põhjusel, et kasutatakse mingit uusimat kaitset nimega Denuvo DRM. Sama saatus ootab ka GTA V-te.
      Lugemist, keda huvitab: http://gtaforums.com/topic/745799-v-...se-denuvo-drm/

      Comment

      • Junken
        Lendur Sass
        • Sep 2011
        • 1039

        #1803
        Re: *** Arvutimängud ***

        paar päeva tagasi tõmbasin oma 5 a vanasse läppari Black Ops II mingil huvitaval kombel jooksutab maks graafikaga suht normaalselt välja, või siis ta adjustib ise kuidagi graafikat? Igatahes pelan seda praegu, gamplay tundub norm, aga otsis ikkagi midagi mida saab ilusti multiplayeris pelada... keegi vanat CS-i ei lase enam?

        Comment

        • Codecci
          Luuramas Naisteturniire
          • Nov 2008
          • 7574

          #1804
          Re: *** Arvutimängud ***

          Far Cry 3 see nädalavahetus Steamis -75% ehk €10. Üks parimaid mänge mis viimasel ajal läbi tehtud, soovitan!

          Comment

          • VisaHing
            mees nagu orkester
            • Dec 2009
            • 6718

            #1805
            Re: *** Arvutimängud ***

            Algselt postitas Codecci Vaata postitust
            Far Cry 3 see nädalavahetus Steamis -75% ehk €10. Üks parimaid mänge mis viimasel ajal läbi tehtud, soovitan!
            Eks ta selle ole -75% et Far Cry 4 tulemas. Ei jõua ära oodata.

            Vahepeal tuli ka AC: Unity välja, mis olevat disaster kuubis. High end arvutid ei suuda isegi normaalselt välja jooksutada, rääkimata bugidest/glitchdest.

            Comment

            • VisaHing
              mees nagu orkester
              • Dec 2009
              • 6718

              #1806
              Re: *** Arvutimängud ***

              Far Cry 4 out torrentites 30GB. :)

              Comment

              • Kakahirmutis
                🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                • Oct 2010
                • 7079

                #1807
                Re: *** Arvutimängud ***

                Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                Far Cry 4 out torrentites 30GB. :)
                Ei tea kaua 1mb netiga keegi alla tõmbaks? :D

                Mul tuleks isegi soliidselt mingi 8h :D

                Comment

                • VisaHing
                  mees nagu orkester
                  • Dec 2009
                  • 6718

                  #1808
                  Re: *** Arvutimängud ***

                  Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                  Ei tea kaua 1mb netiga keegi alla tõmbaks? :D

                  Mul tuleks isegi soliidselt mingi 8h :D



                  :(
                  Last edited by VisaHing; 15.11.14, 10:52.

                  Comment

                  • trasadonkad
                    Grinder
                    • May 2014
                    • 672

                    #1809
                    Re: *** Arvutimängud ***

                    keegi DOTA2 mängib siis võiks PM ja koos teha vahest!

                    Comment

                    • farik666
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 834

                      #1810
                      Re: *** Arvutimängud ***

                      just sain AC: Unity kätte... panin tööle ja 10 min hiljem shift+delete ja nägemist

                      Comment

                      • VisaHing
                        mees nagu orkester
                        • Dec 2009
                        • 6718

                        #1811
                        Re: *** Arvutimängud ***

                        Algselt postitas farik666 Vaata postitust
                        just sain AC: Unity kätte... panin tööle ja 10 min hiljem shift+delete ja nägemist
                        Vara veel maha lasta. Eeldatavasti tuleb nüüd kunagi paar patchi, mis asjad vähe paremaks teeb.

                        Comment

                        • farik666
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 834

                          #1812
                          Re: *** Arvutimängud ***

                          1.2 patchi panin juba.. ikka sitt.. mitte midagi uut..mootor kõik sama vana takerduv sitt...sellest seeriast oleks saand kõvasti paremini teha, aga minnakse ikka kiire rahategemise rada...
                          Last edited by farik666; 16.11.14, 18:56.

                          Comment

                          • Rage
                            Klubi Liige
                            • Nov 2008
                            • 6853

                            #1813
                            Re: *** Arvutimängud ***

                            Algselt postitas Rage Vaata postitust
                            no kurja, ei suuda mina head ja nauditavat rallit või arcade mängu leida G25 rooli jaoks, mäng mis toetaks ka nn H-manuaalkasti ja sidurit.. uusimaid Colin McRae rallisid pole proovinud kuna neid krt ei ole võimalik Origini või Steami kaudu osta/downloadida.. seega soovitage mõni hea ralli ja mõni hea miski arcade Origini/Steami alt.. arcade all ma mõtlen midagi sellist nagu Need4Speed hot pursuit vms, kus saad mõnuga tagaveolisega mööda linnatänavaid vabalt ringi lasta ja kässeri ja power driftinguga kurve võtta.. ralli all mõtlen siis ringradasid ja miks ka mitte kruusaradasid sisaldavaid rallisid.. Hetkel mingi Shift2 ja Burnout ultimate paradise box vms mängud, mis mõlemad suht suckivad rooliga mängimise seisukohalt...
                            Anybody? proovisin Grid2 nimelist mängu mis ei ole väga hull, aga üks asi mis häirib, kuidagi ei saa seal rooli sätteid paika.. põmst rooli puhul piisab mingi 20 kraadisest pööramisest, et rattad välja oleks pööratud, tahaks veidi lebomaks seda keerata, et peaks ikka rooli ka pöörama, kjuidagi ei õnnestu ei logitechi poolt kui mängu poolt asja paika sättida.. aga veel mingeid rallimänge mida oleks hea mängida G25 rooliga? tõesti kõik lasevad siin klaviatuuriga? ja see krdi Richard Burnsi ralli on krdi 2004 aasta mäng.. graafikat vaadates saab silmavähi..

                            Comment

                            • virukunn
                              Pokkerihai
                              • Jul 2010
                              • 2036

                              #1814
                              Re: *** Arvutimängud ***

                              Algselt postitas Rage Vaata postitust
                              ja see krdi Richard Burnsi ralli on krdi 2004 aasta mäng.. graafikat vaadates saab silmavähi..
                              Ainuke tõsiseltvõetav rallysim. Kui epic graafikat tahad, siis toksi neid gride ja nfse edasi.
                              Rbr, lfs, rfactor, muud soovitada ei oska. Natukene oodata veel: http://en.wikipedia.org/wiki/Project_CARS
                              Last edited by virukunn; 01.12.14, 15:10.

                              Comment

                              • yolpa
                                Pokkerihai
                                • Jun 2009
                                • 2669

                                #1815
                                Re: *** Arvutimängud ***

                                Algselt postitas farik666 Vaata postitust
                                just sain AC: Unity kätte... panin tööle ja 10 min hiljem shift+delete ja nägemist
                                mis siis nii halb on? treilerid ja stroy on küll paljulubav

                                Comment

                                Working...