Re: *** Arvutimängud ***
olen viimasel ajal õlle kõrvale sõbraga PS3-e peal hokit teinud ca 1x nädalas. suht fun.
väiksena jooksin nina mullane õues ringi, käisin peotantsus, jalgpallis, poksis, males, purjetamas, sõitsin zapakaga mööda külateid ja ajasin tüdrukuid taga. arvutimänge ei mänginud- vedas.
olen viimasel ajal õlle kõrvale sõbraga PS3-e peal hokit teinud ca 1x nädalas. suht fun.
väiksena jooksin nina mullane õues ringi, käisin peotantsus, jalgpallis, poksis, males, purjetamas, sõitsin zapakaga mööda külateid ja ajasin tüdrukuid taga. arvutimänge ei mänginud- vedas.
Comment