*** Arvutimängud ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • vsiu100
    Moderaator
    • Oct 2008
    • 4253

    #31
    Re: *** Arvutimängud ***

    olen viimasel ajal õlle kõrvale sõbraga PS3-e peal hokit teinud ca 1x nädalas. suht fun.
    väiksena jooksin nina mullane õues ringi, käisin peotantsus, jalgpallis, poksis, males, purjetamas, sõitsin zapakaga mööda külateid ja ajasin tüdrukuid taga. arvutimänge ei mänginud- vedas.

    Comment

    • andu_andu
      Pokkerihai
      • Jan 2009
      • 4050

      #32
      Re: *** Arvutimängud ***

      Algselt postitas vsiu100

      väiksena jooksin nina mullane õues ringi, käisin peotantsus, jalgpallis, poksis, males, purjetamas, sõitsin zapakaga mööda külateid ja ajasin tüdrukuid taga. arvutimänge ei mänginud- vedas.
      +1 kusjuures. Pole ühtegi arvutimängu mänginud, no väiksena mängisin supaplexi aga muid ei ole. Pokker on teine teema obv.

      Comment

      • rohelinekonn
        Klubi Liige
        • Nov 2008
        • 3808

        #33
        Re: *** Arvutimängud ***

        esimene mäng mida mängisin oli Transport tycoon nuts mäng ma ütlen
        Teine oli Settlers mis siiani üks lemmikuid
        Siis avastasin Red alerti mis on üks mängudes mille olen lõppu teinud.
        Warcraft 3 sai mängitud ööde kaupa 12h tööl siis koju ja mängima 3h magamist ja tagasi tööle nii see käis kuni läbi sai tehtud.
        Civilizationi suur austaja olen kah.

        paar aastat nüüd pole enam pea üldse mänginud.

        tahtsin omale PS3 ja minu õnneks tuli unibeti poodi PS3, xboxs ja wii nii et saan punnide eest tellida selle sealt

        Comment

        • vapsik
          Klubi Liige
          • Apr 2009
          • 5462

          #34
          Re: *** Arvutimängud ***

          Kõige rohkem olen mänginud erinevaid jalkasimulaatoreid (CM ja ka FM). Aga nüüd pole neid ammu puutunud. Diablo II oli ka üks lemmikutest. Viimasel ajal olen ainult FIFA-t ja NBA-d lasknud, aga mitte just eriti tihti.

          Comment

          • RudiTurbo
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 4167

            #35
            Re: *** Arvutimängud ***

            Kas kellelgi shot-onlines on character? Olen seal lvl 74, aga pole juba vist aasta aega ühtegi levelit teinud ;D

            Transport Tycooni mängisin ka kunagi räigelt, 486 mängud olid ka ikka räiged nutsid!

            Comment

            • muhkLionu
              Grinder
              • Jan 2009
              • 522

              #36
              Re: *** Arvutimängud ***

              Kõige rohkem olen aega kulutanud omal ajal Civilization seeria mängudele. Ja oli periood kus ei suutnud MUD'ast välja tulla. Internet oli siis (a.1996) meil dial-up ja telefoni arved (tööandja kulul) kuus 2 tonni ringis. Siiani imestan, kuidas firma direktor selle välja kannatas, aga ei teinud isegi vihjeid mitte. Väärt Boss oli!

              Comment

              • ESTPatrick
                Olümpsi Mägi Aivar
                • Nov 2008
                • 5572

                #37
                Re: *** Arvutimängud ***

                Algselt postitas RudiTurbo
                Kas kellelgi shot-onlines on character? Olen seal lvl 74, aga pole juba vist aasta aega ühtegi levelit teinud ;D

                Transport Tycooni mängisin ka kunagi räigelt, 486 mängud olid ka ikka räiged nutsid!
                mu lemmikmäng läbi aegade

                Comment

                • Marks111
                  Jube Noob
                  • Nov 2008
                  • 111

                  #38
                  Re: *** Arvutimängud ***

                  viimased paar aastat olen suht arva mängind vahepeal oli xbox360 mis seisis enamus aja nurgas.
                  aga ennem seda mängisin suht palju Warcraft 3

                  Comment

                  • LuuK
                    Vana Tegija
                    • Dec 2008
                    • 1138

                    #39
                    Re: *** Arvutimängud ***

                    Ma olen pmst ~10 aastat oma elust ainult arvutimängude peale ära raisanud ja ei kahetse. Algas asi Doom II juures ja umbes 5 aasta jooksul sai vist kõiki hitte mängitud. Meeldisid just turn-based ja realtime strateegiamängud, muidugi ka shooterid. Natuke on ka RPGsid nuusutatud. Et siis mängitud sai ID Software toodangut, Westwood studiose omi, Rockstari omi muidugi, Jagged Alliance seeria, Homm seeria jne jne jne.
                    Viimase ~5 aasta jooksul olen küll läbi mänginud kümneid uusi mänge, kuid lemmikuid pole tekkinud (erandiks GTA uued osad), samas on asi ka viimasel ajal soiku jäänud, viimane uuem mäng oli Crysis.
                    Onlines on mängitud kümneid erinevaid browseripõhiseid mänge, mõned rpgd ja shooterid.
                    Konsoolide aeg jääb mul enne PC aega, siis sai mängitud mingi 8bitisel hiina imel ja ka Spectrumit sai omatud.
                    Ma vist kuskil mainisin ka, et arvutimängude aeg hakkab minu jaoks ümber saama, osaliselt sellepärast, et uued mängud on kuidagi teistsugused, vbolla mõttetöö osas liiga lihtsakoelised ja rõhuvad ainult graafikale, ei teki sellist erilist tunnet neid mängides. Suurem põhjus on see, et on aeg elust ka muid asju otsida.
                    Praegu on olukord selline, et ei mänginud paar kuud ühtegi mängu, nüüd aga panin peale paar konkurentsitut lemmikut - Homm3 ja Aoe2. Kui keegi suudab nende mängude mängimist organiseerida olen käpp.

                    Comment

                    • leits
                      Hundinui
                      • Apr 2009
                      • 9562

                      #40
                      Re: *** Arvutimängud ***

                      anno oli äge m2ng

                      Comment

                      • Aristotep
                        Grinder
                        • Oct 2008
                        • 605

                        #41
                        Re: *** Arvutimängud ***

                        Arvutimängudega puutusin kokku juba JUKU aegadel. Indiana Jones aso... Siis tulid juba Wolfenstein, Heretic, Doom aso.

                        Praegu mängin suht harva, põhiliselt RTS ja RPG. Üldiselt siiski vähe, sest originaalseid mänge tuleb harva välja. Witcher, Mass Effect, Dead Space - rohkem ei tulegi meelde. Läbi aegade on meeldinud Total War seeria, Gothicu seeria, GTA (viimane osa oli crap).

                        Comment

                        • variatsioon
                          Pokkeritark
                          • Nov 2008
                          • 5849

                          #42
                          Re: *** Arvutimängud ***

                          krt.. päris vähe mängitakse cod-i

                          Comment

                          • Codecci
                            Luuramas Naisteturniire
                            • Nov 2008
                            • 7574

                            #43
                            Re: *** Arvutimängud ***

                            Viimase aja kõige lahedam mäng, mida mänginud olen, on Bully: Scholarship Edition. Võiks veel mõne sellise mängu leida :P

                            Comment

                            • Jam
                              Julm Donk
                              • Jan 2009
                              • 25

                              #44
                              Re: *** Arvutimängud ***

                              Klassika on kindlasti Heroes 3.
                              Netis sai mängitud Runescapei pääääääris pikalt.
                              Hetkel aga Counter-Strike, non-steam versiooni mänginud mitmed aastad erinevates Eesti serverites.

                              Comment

                              • variatsioon
                                Pokkeritark
                                • Nov 2008
                                • 5849

                                #45
                                Re: *** Arvutimängud ***

                                Algselt postitas Codecci
                                Viimase aja kõige lahedam mäng, mida mänginud olen, on Bully: Scholarship Edition. Võiks veel mõne sellise mängu leida :P
                                mida mängu:D?

                                Comment

                                Working...