*** Arvutimängud ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • JaanusX
    Õpihimuline Mängur
    • Sep 2010
    • 392

    #1696
    Re: *** Arvutimängud ***

    Algselt postitas Dnbftw Vaata postitust
    Ärge Euro Truck Simulator 2 installige. Never gona grind again...
    Kui igav peab inimesel olema, et ta neid truck simulatoreid mängiks... :D It's like watching paint dry

    Comment

    • Dnbftw
      Pokkerihai
      • Jul 2010
      • 1808

      #1697
      Re: *** Arvutimängud ***

      Algselt postitas JaanusX Vaata postitust
      It's like watching paint dry
      Been there done that. Ma olen ise nii huvitav, et suudan igavad olukorrad põnevaks teha.

      Comment

      • Kakahirmutis
        🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
        • Oct 2010
        • 7079

        #1698
        Re: *** Arvutimängud ***

        Ega solitaire huvitavam pole

        Comment

        • Dnbftw
          Pokkerihai
          • Jul 2010
          • 1808

          #1699
          Re: *** Arvutimängud ***

          Waat. Üks parimaid kaardimänge ever made :D

          Comment

          • vennike
            Pokkerihai
            • Mar 2009
            • 1958

            #1700
            Re: *** Arvutimängud ***

            Ostsin mudas peaga omale Everquest Next Landmark founder pack, mängida ei viitsi eriti. Kui kedagi huvitab see toksimine siis pm.
            Mingitel kolmepostimeestel palun mitte tülitada.

            Comment

            • Astralscape
              Räme Fish
              • Feb 2014
              • 9

              #1701
              Re: *** Arvutimängud ***

              Täna kell 21.00 algab eesti suurima võrgupeo, TTÜ e-Spordi, CSi ja DOTA mängude ülekanne eesti keeles!
              www.twitch.tv/soits www.twitch.tv/eestidota
              Võistlused kestavad pühapäevani, vaata täpsemalt: http://esport.th3f0x.com/lan/3/

              Comment

              • Fabulous
                Pokkerihai
                • Jan 2010
                • 2674

                #1702
                Re: *** Arvutimängud ***

                Keegi oskab soovitada kust saidilt võimalikult odavalt vanilla Diablo 3 key osta?

                Comment

                • elrosmeero
                  FPP Pro
                  • Jan 2011
                  • 239

                  #1703
                  Re: *** Arvutimängud ***

                  Prolly tead seda , aga just to be safe http://www.allkeyshop.com/blog/compa...load-diablo-3/

                  Comment

                  • Dnbftw
                    Pokkerihai
                    • Jul 2010
                    • 1808

                    #1704
                    Re: *** Arvutimängud ***

                    CSi on päris huvitav jälgida aga sellest Dota2st ei saa küll midagi aru. Nonstop clicking madness.

                    Comment

                    • Astralscape
                      Räme Fish
                      • Feb 2014
                      • 9

                      #1705
                      Re: *** Arvutimängud ***

                      Täna jätkub eesti suurim võrgupidu, TTÜ e-Sport!
                      Mängud juba laivis!

                      www.twitch.tv/soits www.twitch.tv/eestidota
                      Võistlused kestavad pühapäevani, vaata täpsemalt: http://esport.th3f0x.com/lan/3/

                      Comment

                      • MartinGarcia
                        Grinder
                        • Nov 2009
                        • 517

                        #1706
                        Re: *** Arvutimängud ***

                        Algselt postitas Astralscape Vaata postitust
                        Täna kell 21.00 algab eesti suurima võrgupeo, TTÜ e-Spordi, CSi ja DOTA mängude ülekanne eesti keeles!
                        www.twitch.tv/soits www.twitch.tv/eestidota
                        Võistlused kestavad pühapäevani, vaata täpsemalt: http://esport.th3f0x.com/lan/3/
                        Jõledalt tahaks ise friikida seal

                        Comment

                        • -andres-
                          Moderaator
                          • Oct 2008
                          • 4546

                          #1707
                          Re: *** Arvutimängud ***

                          Algselt postitas MartinGarcia Vaata postitust
                          Jõledalt tahaks ise friikida seal
                          Sul mitmendat korda juba sama probleem, diskuteeri ja põhjenda siis vähemalt oma arvamust, miks arvutimängude mängimine on friikidele, aga samas joomine ning muude meelemürkide tarbimine norm.

                          Comment

                          • fyte
                            Pokkerihai
                            • Jun 2010
                            • 3378

                            #1708
                            Re: *** Arvutimängud ***

                            Algselt postitas -andres- Vaata postitust
                            Sul mitmendat korda juba sama probleem, diskuteeri ja põhjenda siis vähemalt oma arvamust, miks arvutimängude mängimine on friikidele, aga samas joomine ning muude meelemürkide tarbimine norm.
                            Mul ei ole absoluutselt mitte midagi mängurite vastu, aga arvestades kui palju keskmine inimene arvuti/mobla taga aega päevas veedab, siis ei tundu liiga mõistlik seda oma vabast ajast ja tervisest veel enam teha, või mis? Sotsiaalse aspekti puudumise tõttu e-gamingut pidudel käimisega võrrelda kuidagi ei tahaks.. või mis sorti naiskad neis viimases siis end näitavad?

                            Comment

                            • udikaz
                              Pokkerihai
                              • Nov 2009
                              • 1946

                              #1709
                              Re: *** Arvutimängud ***

                              heh päris mitu tuttavat kasutajanime seal. obv kedagi neist isiklikult ei tea, aga eks koos mängida on ikka saadud. eesti keskmine tase on ikka päris nõrk selles valdkonnas:)

                              Comment

                              • Astralscape
                                Räme Fish
                                • Feb 2014
                                • 9

                                #1710
                                Re: *** Arvutimängud ***

                                Eesti suurima võrgupeo, TTÜ e-Sports, finaalid! Otseülekanne Tallinna Tehnikaülikoolist! Mängivad Team Redeye vs aquiraL ning evilnine.

                                Kommenteerivad Soits ja Season
                                Twitch is the world's leading video platform and community for gamers.

                                Comment

                                Working...