Re: *** Arvutimängud ***
Beta oli väga bugine ja lagis erinevatel põhjustel ka heade arvutega pelades. Nüüd palju parem, a eks neid parandusi alguses ikka oodata ole. Gameplay poolest suur samm edasi võrreldes eelmise bf-ga ja tõenäoliselt muutub ka competitive mänguks. Vaatamata sellele, et release pmst 24h vms tagasi, on nädala pärast toimuvale väikesele turniirile reganud juba üle 100 tiimi.
Beta oli väga bugine ja lagis erinevatel põhjustel ka heade arvutega pelades. Nüüd palju parem, a eks neid parandusi alguses ikka oodata ole. Gameplay poolest suur samm edasi võrreldes eelmise bf-ga ja tõenäoliselt muutub ka competitive mänguks. Vaatamata sellele, et release pmst 24h vms tagasi, on nädala pärast toimuvale väikesele turniirile reganud juba üle 100 tiimi.
Comment