*** Arvutimängud ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Karelkorm
    Grinder
    • Nov 2009
    • 856

    #1576
    Re: *** Arvutimängud ***

    Beta oli väga bugine ja lagis erinevatel põhjustel ka heade arvutega pelades. Nüüd palju parem, a eks neid parandusi alguses ikka oodata ole. Gameplay poolest suur samm edasi võrreldes eelmise bf-ga ja tõenäoliselt muutub ka competitive mänguks. Vaatamata sellele, et release pmst 24h vms tagasi, on nädala pärast toimuvale väikesele turniirile reganud juba üle 100 tiimi.

    Comment

    • Vandalar
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 3577

      #1577
      Re: *** Arvutimängud ***

      Ma mängisin eile päev läbi PathOfExile'i ja tegin Nemesis league's omale Duelisti. Kahjuks kiirustasin liialt lõpubossiga ja leidsin oma lõpu level 38 peal :(

      Comment

      • VisaHing
        mees nagu orkester
        • Dec 2009
        • 6718

        #1578
        Re: *** Arvutimängud ***

        Call of Duty Ghosts-RELOADED on siis väljas. Size: 28.623 GB
        Miinimum nõuded on lihtsalt ebareaalsed. Min ram: 6GB wtf?

        Eelmised CoDid jooksid high/ultra peal pmst puhtalt. Hea kui see ultra-low peal ära jooksutab vaadates spece.

        Comment

        • elrosmeero
          FPP Pro
          • Jan 2011
          • 239

          #1579
          Re: *** Arvutimängud ***

          See 6GB on mingi fuckup. Vähem RAMi on ei lähe käima väidetavalt, aga mäng pidi tegelikult max seadetel ~2GB kasutama ainult.

          Comment

          • VisaHing
            mees nagu orkester
            • Dec 2009
            • 6718

            #1580
            Re: *** Arvutimängud ***

            Algselt postitas elrosmeero Vaata postitust
            See 6GB on mingi fuckup. Vähem RAMi on ei lähe käima väidetavalt, aga mäng pidi tegelikult max seadetel ~2GB kasutama ainult.
            RamFix on saadaval muidu. Endal lahendas probleemi. Aga noo ei jookse eriti hästi ausaltöeldes. Hääl krabiseb kohati ja fps ka suht madal. Aga siiski mängitav :)

            Muidu tundub nagu üks halvemaid CoDe mis vist eales tehtud.

            Comment

            • Dnbftw
              Pokkerihai
              • Jul 2010
              • 1808

              #1581
              Re: *** Arvutimängud ***

              Nad võiks WW teemadele tagasi pöörduda, kuigi need suht ära leierdatud teemad juba. Aga ajalooliselt nauditavad, samas suht nuts oleks ka praegune afqaani/iraagi/põhja-aafrika teema :)

              Comment

              • Konso
                Grinder
                • Nov 2009
                • 936

                #1582
                Re: *** Arvutimängud ***

                Enhancements Explained Boost your performance with the right enhancements. GET THE MOST OUT OF YOUR GEAR Enhancements give your equipment a temporary performance edge. Apply them in the Service Room before a race to boost one of four key attributes. Each enhancement uses energy — one container per race — so


                hakkab hooaeg jälle pihta

                Comment

                • yolpa
                  Pokkerihai
                  • Jun 2009
                  • 2669

                  #1583
                  Re: *** Arvutimängud ***

                  Ei viitsi otsida, aga kas keegi sellist mängu veel mängib nagu League of Legends.
                  omal siin tuttavad said mind seda mängima ja olen nüüd mingi poolteist aastat vangis olnud ja oma vaba aja sinna investeerind.

                  Comment

                  • kondor
                    Õpihimuline Mängur
                    • Oct 2008
                    • 339

                    #1584
                    Re: *** Arvutimängud ***

                    eu west siis võib PM'da

                    Comment

                    • yolpa
                      Pokkerihai
                      • Jun 2009
                      • 2669

                      #1585
                      Re: *** Arvutimängud ***

                      tra, ei mõelnudki, et ma oceanias ja teie mujal

                      Comment

                      • VisaHing
                        mees nagu orkester
                        • Dec 2009
                        • 6718

                        #1586
                        Re: *** Arvutimängud ***

                        Algselt postitas yolpa Vaata postitust
                        Ei viitsi otsida, aga kas keegi sellist mängu veel mängib nagu League of Legends.
                        omal siin tuttavad said mind seda mängima ja olen nüüd mingi poolteist aastat vangis olnud ja oma vaba aja sinna investeerind.
                        Isegi mitte ei julge seda LoLi proovida. Nii paljud mängivad ja soovitavad, et väga nuts mäng proovi ära. Videosid vaadates tundub megamõttetu aga kardan, et kui ära proovin siis võib hakata meeldima ja kukun enda aega uputama sinna. :D

                        Comment

                        • Strawberry
                          Varasemalt kasutaja "romeo"
                          • Aug 2012
                          • 1229

                          #1587
                          Re: *** Arvutimängud ***

                          Hearthstone is where it's at. Arena on nii addictive. http://www.twitch.tv/directory/game/...0of%20Warcraft

                          Üks streameritest, Trump, on btw edukas pokkerimängija ka.

                          Comment

                          • valustyng
                            Õpihimuline Mängur
                            • Apr 2009
                            • 450

                            #1588
                            Re: *** Arvutimängud ***

                            sai muretsetud endale cs:go, mis värk nende kastide ja relvadega on mida saab vahest, need midagi väärt ka ?

                            Comment

                            • virukunn
                              Pokkerihai
                              • Jul 2010
                              • 2036

                              #1589
                              Re: *** Arvutimängud ***

                              Algselt postitas valustyng Vaata postitust
                              sai muretsetud endale cs:go, mis värk nende kastide ja relvadega on mida saab vahest, need midagi väärt ka ?
                              Pointless shit millega steam üritab teenida, kastide avamiseks vaja keysid miks maksavad jne.

                              Comment

                              • yolpa
                                Pokkerihai
                                • Jun 2009
                                • 2669

                                #1590
                                Re: *** Arvutimängud ***

                                Algselt postitas Strawberry Vaata postitust
                                Hearthstone is where it's at. Arena on nii addictive. http://www.twitch.tv/directory/game/...0of%20Warcraft

                                Üks streameritest, Trump, on btw edukas pokkerimängija ka.
                                kuidas invite saada sinna?

                                Comment

                                Working...