Re: *** Arvutimängud ***
kahtlane värk, poest välja viid on juba 20% hinnast läinud. ei ole imo eriti hea mõte, kahjum garanteeritud, ja väga väike kahjum pole.
Algselt postitas Fabulous
Vaata postitust
Comment