Re: *** Arvutimängud ***
koguaeg ignoreerisin seda League of Legendsit, kuidagi oli mulje jäänud, et räige sitt mäng, videosid vaatasid tundus ka räige sitt, aga kurat hakkasin mängima ja hakkas kohe räigelt meeldima..
keegi EU Westis mängib siis võiks koos mingit mängu teha kunagi.
koguaeg ignoreerisin seda League of Legendsit, kuidagi oli mulje jäänud, et räige sitt mäng, videosid vaatasid tundus ka räige sitt, aga kurat hakkasin mängima ja hakkas kohe räigelt meeldima..
keegi EU Westis mängib siis võiks koos mingit mängu teha kunagi.
Comment