*** Arvutimängud ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Poke
    Grinder
    • Mar 2010
    • 995

    #1516
    Re: *** Arvutimängud ***

    koguaeg ignoreerisin seda League of Legendsit, kuidagi oli mulje jäänud, et räige sitt mäng, videosid vaatasid tundus ka räige sitt, aga kurat hakkasin mängima ja hakkas kohe räigelt meeldima..
    keegi EU Westis mängib siis võiks koos mingit mängu teha kunagi.

    Comment

    • nikitheone
      Mr. Puujalg
      • Aug 2009
      • 6446

      #1517
      Re: *** Arvutimängud ***

      zombiemänge keegi oskab soovitada?
      &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

      Comment

      • Poke
        Grinder
        • Mar 2010
        • 995

        #1518
        Re: *** Arvutimängud ***

        left 4 dead

        Comment

        • udikaz
          Pokkerihai
          • Nov 2009
          • 1946

          #1519
          Re: *** Arvutimängud ***

          tavai foorumist kõik kes cs:go pelavad. saatke mulle pm oma steam. nende venelastega koos competetive mängida on ikka väga halb....

          Comment

          • Fabulous
            Pokkerihai
            • Jan 2010
            • 2674

            #1520
            Re: *** Arvutimängud ***

            GTA 5 gameplay tuli täna välja:

            Comment

            • VisaHing
              mees nagu orkester
              • Dec 2009
              • 6718

              #1521
              Re: *** Arvutimängud ***

              Väga kena jep.. Kardan, et PC-GAMERid jäävad sellest mängust ilma :(

              // Või siis esialgu konsoolidele, et pappi tiksuma hakkaks ja mõne-aja möödudes PC-le.

              Comment

              • Fabulous
                Pokkerihai
                • Jan 2010
                • 2674

                #1522
                Re: *** Arvutimängud ***

                Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                Väga kena jep.. Kardan, et PC-GAMERid jäävad sellest mängust ilma :(

                // Või siis esialgu konsoolidele, et pappi tiksuma hakkaks ja mõne-aja möödudes PC-le.
                Kõik GTA'd on alguses konsoolidele tulnud ning hiljem arvutitele ümber portitud ja ilmselt pole ka see erand. Tuleb ainult loota, et seekord optimiseeritakse PC versioon kenasti ära (kes GTA 4 PC launchi mäletab, siis see mäng ei jooksnud alguses kehva optimiseerituse tõttu puhtalt isegi high-end masinatel).

                Äramärkimist tasub ka see, et antud video on tehtud praeguse generatsiooni konsoolil ning kui asi mingil hetkel PS4/XBone peal välja tuleb, on mäng kindlasti veel kenam.

                Comment

                • VisaHing
                  mees nagu orkester
                  • Dec 2009
                  • 6718

                  #1523
                  Re: *** Arvutimängud ***

                  Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
                  Kõik GTA'd on alguses konsoolidele tulnud ning hiljem arvutitele ümber portitud ja ilmselt pole ka see erand. Tuleb ainult loota, et seekord optimiseeritakse PC versioon kenasti ära (kes GTA 4 PC launchi mäletab, siis see mäng ei jooksnud alguses kehva optimiseerituse tõttu puhtalt isegi high-end masinatel).

                  Äramärkimist tasub ka see, et antud video on tehtud praeguse generatsiooni konsoolil ning kui asi mingil hetkel PS4/XBone peal välja tuleb, on mäng kindlasti veel kenam.
                  Mäletab ikka jah..GTA IV läks isegi ajalukku vist sellega, et võttis kõige kauem aega crackeritel, et mäng ''lahti muukida''.

                  Comment

                  • Oliverk
                    Moderaator
                    • Nov 2008
                    • 3016

                    #1524
                    Re: *** Arvutimängud ***

                    Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                    Mäletab ikka jah..GTA IV läks isegi ajalukku vist sellega, et võttis kõige kauem aega crackeritel, et mäng ''lahti muukida''.
                    4 päeva läks ainult. Kõige pikem oli vist Assasins Creed 2 või mingi muu Ubisofti mäng.
                    Last edited by Oliverk; 09.07.13, 18:14.

                    Comment

                    • Codecci
                      Luuramas Naisteturniire
                      • Nov 2008
                      • 7574

                      #1525
                      Re: *** Arvutimängud ***

                      Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                      Väga kena jep.. Kardan, et PC-GAMERid jäävad sellest mängust ilma :(

                      // Või siis esialgu konsoolidele, et pappi tiksuma hakkaks ja mõne-aja möödudes PC-le.
                      This sucks... GTA pole konsoolimäng. Spordimänge ja võidusõitu on konsoolil ehk isegi parem kui PC-l, aga tulistamine ja RPG-d PC all the way.

                      Comment

                      • MartinGarcia
                        Grinder
                        • Nov 2009
                        • 517

                        #1526
                        Re: *** Arvutimängud ***

                        Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                        This sucks... GTA pole konsoolimäng. Spordimänge ja võidusõitu on konsoolil ehk isegi parem kui PC-l, aga tulistamine ja RPG-d PC all the way.
                        +1. Ei saa ka aru, mis mõnu seal konsoolil GTA taolisi mänge mängida on, ülitilti ajab see harjumine juba. Ja no sõjamängudest ei ole üldse mõtet rääkida.

                        Comment

                        • VisaHing
                          mees nagu orkester
                          • Dec 2009
                          • 6718

                          #1527
                          Re: *** Arvutimängud ***

                          Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                          This sucks... GTA pole konsoolimäng. Spordimänge ja võidusõitu on konsoolil ehk isegi parem kui PC-l, aga tulistamine ja RPG-d PC all the way.
                          Ei vaidle vastu aga samas kui suund oleks PC, siis tegeleksid nad heateguvsega. Lõviosa tulust tuleb ikkagi konsoolide pealt.

                          Comment

                          • MartinGarcia
                            Grinder
                            • Nov 2009
                            • 517

                            #1528
                            Re: *** Arvutimängud ***

                            Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                            Ei vaidle vastu aga samas kui suund oleks PC, siis tegeleksid nad heateguvsega. Lõviosa tulust tuleb ikkagi konsoolide pealt.
                            Õigust räägid !

                            Comment

                            • Kloonike
                              Grinder
                              • Nov 2008
                              • 898

                              #1529
                              Re: *** Arvutimängud ***

                              Ootan GTA V, kuid olen kõhkleval seisukohal kas tasub selle generatsiooni konsoolide lõpuajal endale uuesti konsool osta. Kui PC release väga kaua peaks edasi lükkuma, siis ootan pigem PS4 ära ja ostan sellele GTA V.

                              Comment

                              • Fabulous
                                Pokkerihai
                                • Jan 2010
                                • 2674

                                #1530
                                Re: *** Arvutimängud ***

                                Algselt postitas Kloonike Vaata postitust
                                Ootan GTA V, kuid olen kõhkleval seisukohal kas tasub selle generatsiooni konsoolide lõpuajal endale uuesti konsool osta. Kui PC release väga kaua peaks edasi lükkuma, siis ootan pigem PS4 ära ja ostan sellele GTA V.
                                Alati on võimalik PS3/Xbox360 osta, mäng läbi teha ning seejärel nii konsool kui mäng kellelegi maha lükata. Vähemalt ma ise plaanin nii teha, sest ma kahtlen, et mängu ja konsooli hind umbes kuu aja jooksul nii palju langeb, et ma palju kahjumisse jääksin.

                                Comment

                                Working...