*** Arvutimängud ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • vennike
    Pokkerihai
    • Mar 2009
    • 1958

    #1471
    Re: *** Arvutimängud ***

    Pokkeriprode dota2 team järgmine aasta internationalile, see aasta 2,2M$ prizepool, päris kuradi jõhker ikka.


    Peab rootsi kursustele sõitma, Alliance (ex NTH) pani G1 season5 kinni, kusjuures ei kaotatud ühtegi mängu lol. Kilidele demonstreeriti misasi see dota on lol
    Last edited by vennike; 30.05.13, 09:24.

    Comment

    • Priito
      Jube Noob
      • Mar 2009
      • 121

      #1472
      Re: *** Arvutimängud ***

      Algselt postitas K2okfor_Mey Vaata postitust
      Kas siin on sellest juttu olnud, et teha eestlaste Dota2 grupp, kes viitsivad mängida? Oleks huvitatud omadega koos muu maailma vastu madistamiseks võiks mingi PP teami ka teha?
      Mängin pea iga õhtu kuni neljaliikmelise pundiga. Võiks hakata täis tiimide mängu proovima küll.

      Comment

      • udikaz
        Pokkerihai
        • Nov 2009
        • 1946

        #1473
        Re: *** Arvutimängud ***

        äkki viitsite oma steami kasutajad mulle pm-ida. meil on päris palju vendi kes toksivad seda iga päev. kõik ei ole muidugi nii prod kui Timpz aga no tase on talutav :)

        Comment

        • K2okfor_Mey
          Õpihimuline Mängur
          • Mar 2012
          • 429

          #1474
          Re: *** Arvutimängud ***

          Algselt postitas udikaz Vaata postitust
          äkki viitsite oma steami kasutajad mulle pm-ida. meil on päris palju vendi kes toksivad seda iga päev. kõik ei ole muidugi nii prod kui Timpz aga no tase on talutav :)
          OK saatke siis udikazele PM, kes kogub andmed kokku ja saab add-ida!

          Comment

          • K2okfor_Mey
            Õpihimuline Mängur
            • Mar 2012
            • 429

            #1475
            Re: *** Arvutimängud ***

            PS, ke stahab DOTA 2gift invite siis minult saab ka neid!

            Comment

            • Timpz
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 2029

              #1476
              Re: *** Arvutimängud ***

              pange 5 kokku ja regage

              Comment

              • vilistaja
                Jube Noob
                • Nov 2009
                • 148

                #1477
                Re: *** Arvutimängud ***

                Keegi mängib mängu nagu The Hidden? Tundub päris lahe Half life 2 mod ja tasuta kättesaadav ka. Ise panin just peale ja tahaks mingi seltskonnaga pelada, aga mitte lambi prodege :D

                Comment

                • Simmo
                  Grinder
                  • Dec 2009
                  • 760

                  #1478
                  Re: *** Arvutimängud ***

                  Eile tegin kerge -em dota bottide vastu, võtsin Pudge farmisin omale 2 HoT'i, Radiance'i, BoT, Assault Cuirassi ja Scepteri. Jooksin lvl 4 roti'ga ringi ja hp oli maxis.

                  "farmisin" loe: keysersozega pidin lõpus boostima muidu poleks lõpuni kokku farminud... :)

                  Comment

                  • udikaz
                    Pokkerihai
                    • Nov 2009
                    • 1946

                    #1479
                    Re: *** Arvutimängud ***

                    lol...vaata kui vähe on inimesele õnneks vaja :)

                    Comment

                    • vennike
                      Pokkerihai
                      • Mar 2009
                      • 1958

                      #1480
                      Re: *** Arvutimängud ***

                      kui ma farmida tahaks lolliks ennast siis ma pigem võtaks achemisti midase ja refresheriga, beat that gpm lol

                      Comment

                      • udikaz
                        Pokkerihai
                        • Nov 2009
                        • 1946

                        #1481
                        Re: *** Arvutimängud ***

                        Algselt postitas vennike Vaata postitust
                        kui ma farmida tahaks lolliks ennast siis ma pigem võtaks achemisti midase ja refresheriga, beat that gpm lol
                        alchi poindist saan aru,aga see refresher nüüd küll kuidagi gpm ei tõsta sul.

                        Comment

                        • Simmo
                          Grinder
                          • Dec 2009
                          • 760

                          #1482
                          Re: *** Arvutimängud ***

                          Algselt postitas udikaz Vaata postitust
                          lol...vaata kui vähe on inimesele õnneks vaja :)
                          Nope täis õnnerull ei olnud, oleks tahtnud hp'd 6k'ni täis saada aga jäi 5.6 peale. Ei viitsinud cuirassi millegi vastu vahetada ka, korralik tank oli mu Pudge.

                          e: ja korralikult ajas tilti, et normal botid 90% ajast teadsid ilusasti hook'i dodgida. :)
                          Last edited by Simmo; 07.06.13, 18:46.

                          Comment

                          • Simmo
                            Grinder
                            • Dec 2009
                            • 760

                            #1483
                            Re: *** Arvutimängud ***

                            Algselt postitas vennike Vaata postitust
                            kui ma farmida tahaks lolliks ennast siis ma pigem võtaks achemisti midase ja refresheriga, beat that gpm lol
                            Mul polnud nii väga farmimises kinni, algselt üritasin lihtsalt võimalikult palju DPM dmgit teha ja radiance+level4 rot oli suht hea, void oli nii hädas seal vastas oma chromeballiga lol, siis kui satanicu omale otsa sai siis sai mingit moodi hakkama niikaua kuni ulti kestis. Atropos sai pmts 3sekise ulti puhul 85% oma hp'dest lahti. Mul lõpus oli str 126+110. Iga herokill annab ju +2str ja assist +1

                            Mõtlen proovin hiljem Linaga dagon5, refresher, scepter, bot, skadi ja ei teagi millega completida ja oleks nuke valmis. Ehk midagi magic resistance jaoks teha or teeks cuirassi mitte just attack speedi jaoks kuna tal see spell annab ka juurde aga armori koha pealt aitaks ikka. Arvatavasti seal mingid vägevamad uued defence itemid ka aga pole täiesti süvenenud. Igavusest proovin lollusi... :)
                            Last edited by Simmo; 07.06.13, 19:24.

                            Comment

                            • vennike
                              Pokkerihai
                              • Mar 2009
                              • 1958

                              #1484
                              Re: *** Arvutimängud ***

                              Algselt postitas udikaz Vaata postitust
                              alchi poindist saan aru,aga see refresher nüüd küll kuidagi gpm ei tõsta sul.
                              refreshid midast obv, mingi paari tunniga tasub ära.

                              Comment

                              • udikaz
                                Pokkerihai
                                • Nov 2009
                                • 1946

                                #1485
                                Re: *** Arvutimängud ***

                                Algselt postitas vennike Vaata postitust
                                refreshid midast obv, mingi paari tunniga tasub ära.
                                lol...next level pullshit.

                                Comment

                                Working...