*** Arvutimängud ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Maxi
    Pokkerihai
    • Nov 2010
    • 1849

    #1456
    Re: *** Arvutimängud ***

    Algselt postitas Strawberry Vaata postitust
    Keegi selle uue Neverwinter free-to-play mängu kohta oskab midagi kommenteerida ?

    Open beta algas just hiljuti.

    Live stream ka: http://www.twitch.tv/kungentv
    Tundub et tuleb tavaline pay to win. Näiteks respeccimine maksab 6$ mis arvestades buildide rohkust võib päris kenaks tuluallikaks muutuda. Pluss kõiksugu gear ja muud vidinad mida varsti shopist osta saab.
    Muidu for fun tundub päris kihvt asi ja partyga kuskil dungeone lasta for fun on päris hea. Competitive gamingu jaoks aga tuleks suht palju pappi alla laduda pikas perspektiivis

    Comment

    • WeThePeople
      Vana Tegija
      • Mar 2010
      • 1163

      #1457
      Re: *** Arvutimängud ***

      D3 US serveris avastasid hackerid kuidas raha duubeldada.

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      Comment

      • Vandalar
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 3577

        #1458
        Re: *** Arvutimängud ***

        LoL on ikka jube nakkav mäng

        Comment

        • udikaz
          Pokkerihai
          • Nov 2009
          • 1946

          #1459
          Re: *** Arvutimängud ***

          Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
          LoL on ikka jube nakkav mäng
          seriously? try dota...siis sa näed mis on tõeline sõltuvus.

          Comment

          • Strawberry
            Varasemalt kasutaja "romeo"
            • Aug 2012
            • 1229

            #1460
            Re: *** Arvutimängud ***

            Algselt postitas udikaz Vaata postitust
            seriously? try dota...siis sa näed mis on tõeline sõltuvus.
            Dota on kuidagi unresponsive ja aeglane, ei oska öelda kas mängu mootori viga või mis. LoL gameplay on palju lihtsakoelisem, aga samas fun factor on kümnekordne.

            Comment

            • Nozzu
              Vana Tegija
              • Oct 2008
              • 1140

              #1461
              Re: *** Arvutimängud ***

              Algselt postitas Strawberry Vaata postitust
              Keegi selle uue Neverwinter free-to-play mängu kohta oskab midagi kommenteerida ?

              Open beta algas just hiljuti.

              Live stream ka: http://www.twitch.tv/kungentv
              Oli vaja seda mängu mainida? :P Mitu head tundi, mis oleks saanud pokkerile pühendada, on nüüd kulunud, ja kulub ilmselt mõnda aega edaspidigi, mööda dungeone konnates ja magic missleid loopides.
              Tegelt on pokker ikkagi prioriteet number üks ja pigem on need tunnid küll uneaja arvelt näpatud aga...seda enam :P
              Last edited by Nozzu; 09.05.13, 09:03.

              Comment

              • Karelkorm
                Grinder
                • Nov 2009
                • 856

                #1462
                Re: *** Arvutimängud ***

                Olen ka häid sõnu kuulnud Neverwinteri kohta, a liiga kalliks läheks mängimine :D

                Comment

                • Codecci
                  Luuramas Naisteturniire
                  • Nov 2008
                  • 7574

                  #1463
                  Re: *** Arvutimängud ***

                  Kas Age of Empires 2 ongi üle mõistuse raske või olen mina sitt? Mingi 20h kokku mänginud ja moderate taset biidin aint, samas Rise of Nationsis peale kõige raskema kotin ilusti ära.

                  Comment

                  • Vandalar
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 3577

                    #1464
                    Re: *** Arvutimängud ***

                    IMO on see üsnagi raske.

                    Comment

                    • donkament
                      Pokkerihai
                      • Apr 2009
                      • 1945

                      #1465
                      Re: *** Arvutimängud ***

                      Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                      Kas Age of Empires 2 ongi üle mõistuse raske või olen mina sitt? Mingi 20h kokku mänginud ja moderate taset biidin aint, samas Rise of Nationsis peale kõige raskema kotin ilusti ära.
                      sry, aga sitt oled.
                      pmst testi end parem vooblys seal the conqureurs mängud kogu aeg jooksmas.
                      muidu kui bottide vastu mängid, siis märkad et hardi ja hardesti vahel on tohutu suur vahe, seda seepärast, et hardest cheatib ja saab extra resources.
                      http://www.youtube.com/user/TheViperAOC see tüüp on parim all-around random map player maailmas, kui tahad näha kuidas prod mängivad.
                      selles mängus polegi võimalik väga kiirelt väga heaks saada.
                      http://www.youtube.com/user/BBQTurkman/videos?view=0 see tüüp mingi 1,7k rating vooblys ehk, aga seletab suht hästi strateegiaid ja üldist gameplani.
                      Last edited by donkament; 20.05.13, 21:38.

                      Comment

                      • Codecci
                        Luuramas Naisteturniire
                        • Nov 2008
                        • 7574

                        #1466
                        Re: *** Arvutimängud ***

                        Ei ma ei mõelnud üldse mingi pro PvP taset, lihtsalt single playeri taset aint :)

                        Obviously PvP olen ma ridic noob, aga tavaliselt strateegia-mängude single playerid on lihtsamad...

                        Comment

                        • donkament
                          Pokkerihai
                          • Apr 2009
                          • 1945

                          #1467
                          Re: *** Arvutimängud ***

                          anyway open land mappides nagu arabia, peaks hardestit (ja seega ka kõiki ülejäänuid botte, though osasid saab lihtsamini ja kiiremini) kõige lihtsamalt võitma nii, et lähed semifast castle age (mänguajas mingi 18 minti kui mälu ei peta, mänguaeg oli vist pärisaeg*1,5) sellise tööjaotusega et saaksid ehitada castle boti ründamissuunda (bot on loll ja hakkab ükshaaval uniteid castle ette surema saatma). selle varjus saad rahus boomida ja vastast raidida.
                          Last edited by donkament; 20.05.13, 21:59.

                          Comment

                          • vennike
                            Pokkerihai
                            • Mar 2009
                            • 1958

                            #1468
                            Re: *** Arvutimängud ***

                            pole mingi aasta mänginud aga viimane kord oli pinge siis kui mingi 3 hardest venda vastas oli. AI on selles mängus nii kuradi algeline, paned oma jorsid kusagile poole tee peale ette ja vastane yritab tuimalt mööda marssida lol.

                            Comment

                            • leits
                              Hundinui
                              • Apr 2009
                              • 9562

                              #1469
                              Re: *** Arvutimängud ***

                              Algselt postitas donkament Vaata postitust
                              sry, aga sitt oled.
                              pmst testi end parem vooblys seal the conqureurs mängud kogu aeg jooksmas.
                              muidu kui bottide vastu mängid, siis märkad et hardi ja hardesti vahel on tohutu suur vahe, seda seepärast, et hardest cheatib ja saab extra resources.
                              http://www.youtube.com/user/TheViperAOC see tüüp on parim all-around random map player maailmas, kui tahad näha kuidas prod mängivad.
                              selles mängus polegi võimalik väga kiirelt väga heaks saada.
                              http://www.youtube.com/user/BBQTurkman/videos?view=0 see tüüp mingi 1,7k rating vooblys ehk, aga seletab suht hästi strateegiaid ja üldist gameplani.
                              lool sick vana .. paningi AOE II hd release sele peale tirima

                              Comment

                              • K2okfor_Mey
                                Õpihimuline Mängur
                                • Mar 2012
                                • 429

                                #1470
                                Re: *** Arvutimängud ***

                                Kas siin on sellest juttu olnud, et teha eestlaste Dota2 grupp, kes viitsivad mängida? Oleks huvitatud omadega koos muu maailma vastu madistamiseks võiks mingi PP teami ka teha?

                                Comment

                                Working...