Re: *** Arvutimängud ***
Tundub et tuleb tavaline pay to win. Näiteks respeccimine maksab 6$ mis arvestades buildide rohkust võib päris kenaks tuluallikaks muutuda. Pluss kõiksugu gear ja muud vidinad mida varsti shopist osta saab.
Muidu for fun tundub päris kihvt asi ja partyga kuskil dungeone lasta for fun on päris hea. Competitive gamingu jaoks aga tuleks suht palju pappi alla laduda pikas perspektiivis
Algselt postitas Strawberry
Vaata postitust
Muidu for fun tundub päris kihvt asi ja partyga kuskil dungeone lasta for fun on päris hea. Competitive gamingu jaoks aga tuleks suht palju pappi alla laduda pikas perspektiivis
Comment