*** Arvutimängud ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Strawberry
    Varasemalt kasutaja "romeo"
    • Aug 2012
    • 1229

    #1351
    Re: *** Arvutimängud ***

    VideoFor fans of eSports, there’s a shift going on that for the most part has gone under the radar. New data from Xfire shows that Riot Games' League of Legends is now officially the most played PC game in North America and Europe. When you add in the rise of [...]


    League of Legends the MOST PLAYED pc game in the WORLD.

    Ärge hellitage siin lootusi, et Dota2 või HoN on populaarsed. Neil pole kahepeale kokku isegi 10% LoL-i playerbasest.


    Korraga online aktiivset mängijat:
    LoL 3mil+
    Dota2 200k+
    Last edited by Strawberry; 18.02.13, 08:00.

    Comment

    • udikaz
      Pokkerihai
      • Nov 2009
      • 1946

      #1352
      Re: *** Arvutimängud ***

      Algselt postitas Strawberry Vaata postitust
      http://www.forbes.com/sites/johngaud...-in-the-world/

      League of Legends the MOST PLAYED pc game in the WORLD.

      Ärge hellitage siin lootusi, et Dota2 või HoN on populaarsed. Neil pole kahepeale kokku isegi 10% LoL-i playerbasest.


      Korraga online aktiivset mängijat:
      LoL 3mil+
      Dota2 200k+
      Kes siin sellist lootust on hellitanud?

      Comment

      • K2okfor_Mey
        Õpihimuline Mängur
        • Mar 2012
        • 429

        #1353
        Re: *** Arvutimängud ***

        Algselt postitas Strawberry Vaata postitust
        http://www.forbes.com/sites/johngaud...-in-the-world/

        League of Legends the MOST PLAYED pc game in the WORLD.

        Ärge hellitage siin lootusi, et Dota2 või HoN on populaarsed. Neil pole kahepeale kokku isegi 10% LoL-i playerbasest.


        Korraga online aktiivset mängijat:
        LoL 3mil+
        Dota2 200k+
        IMO sama asi, kui teha PS 10k freeroll ja 10 k 1 usd sisseost turna loomulikult tuleb esimesse rohkem mängijaid aga eks nende mängudega on nagu naistega kellele tytar kellele ema( kellele mõlemad).. ise pole LOLini veel jõudnud.

        Comment

        • vennike
          Pokkerihai
          • Mar 2009
          • 1958

          #1354
          Re: *** Arvutimängud ***

          Dota2 on üks rõve asi. Tra ma nägin eile öösel ka unes kuidas ma Luna seljas istusin ja Eclipse viskasin... fml

          Comment

          • K2okfor_Mey
            Õpihimuline Mängur
            • Mar 2012
            • 429

            #1355
            Re: *** Arvutimängud ***

            Tehheee

            Comment

            • ristik
              Grinder
              • May 2010
              • 903

              #1356
              Re: *** Arvutimängud ***

              Algselt postitas Romka Vaata postitust
              True solo player nagu näha. Vastavalt tiimile ikka tegelt.
              mis mõttes solo player ? heal juhul 2% võibolla üksi läinud mängima, ülejäänud ikka sõpradega. Champide valik on ka selle jaoks lai, et lasen ise teistel herod ära võtta ja vaatan, keda kõige rohkem vaja oleks. (tanki, maget, dammi jne)
              Last edited by ristik; 18.02.13, 12:26.

              Comment

              • Vandalar
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 3577

                #1357
                Re: *** Arvutimängud ***

                Mul ei taha LOL dl-da millegipärast- jääb estimated time arvutama ja sinna jääbki pidama.

                Comment

                • ristik
                  Grinder
                  • May 2010
                  • 903

                  #1358
                  Re: *** Arvutimängud ***

                  proovi restartida, vahel peab mitu korda kinni panema ja uuesti avama

                  Comment

                  • Strawberry
                    Varasemalt kasutaja "romeo"
                    • Aug 2012
                    • 1229

                    #1359
                    Re: *** Arvutimängud ***

                    Patch updateri "estimated time" paneb segast kui sa updated rohkem kui ühe patchi korraga. Vaata kas sul kõvaketas teeb tööd ja anna talle aega.

                    Comment

                    • kardaanirist
                      Pokkerihai
                      • Nov 2009
                      • 3675

                      #1360
                      Re: *** Arvutimängud ***

                      Algselt postitas camu Vaata postitust
                      LoL jah casual playerile lihtsam. Surmaga ei kaota raha, denymist pole. Need kaks suurimat erinevust.
                      wow. ei teadnudki seda. see siis pmst sama nagu HoNi casual mode (mis on üli mõttetu). keegi itemite farmimise koha pealt oskab võrdlust tuua? palju avg mängija avg gpm on ja palju core itemid maksavad?

                      Comment

                      • camu
                        Super Moderaator
                        • Jan 2009
                        • 3411

                        #1361
                        Re: *** Arvutimängud ***

                        Mulle HONi casual mode meeldis tegelt. Mängud 2x lühemad ning itemite farmimine tohutult kiirem. Olulist skilli pole ka vaja ning väikese feedi korral võib gg ära kirjutada.

                        Võrdlust ei oska tuua, kuna pole LoLi üle aasta puutunud ja siiski piirdus kogemus mõnekümne mänguga.

                        Comment

                        • kardaanirist
                          Pokkerihai
                          • Nov 2009
                          • 3675

                          #1362
                          Re: *** Arvutimängud ***

                          Algselt postitas camu Vaata postitust
                          Mulle HONi casual mode meeldis tegelt. Mängud 2x lühemad ning itemite farmimine tohutult kiirem. Olulist skilli pole ka vaja ning väikese feedi korral võib gg ära kirjutada.

                          Võrdlust ei oska tuua, kuna pole LoLi üle aasta puutunud ja siiski piirdus kogemus mõnekümne mänguga.
                          casual mode on liiga kerge + vabalt võib tiimis olla 3 carryt ja suudad mängu ikkagi võita, sest core itemid saad kiirelt kätte. casual modes pmst farmimine teisejärguline, sest killide ja assistide eest saab nii palju kulda. samas normal mode on totaalselt teine lugu (ehk kõik oleneb suuresti farmimisoskusest ja gankimine on teisejärguline). samuti on normal modes supportide tähtsus palju suurem. casual modes on nagu "meh"

                          Comment

                          • camu
                            Super Moderaator
                            • Jan 2009
                            • 3411

                            #1363
                            Re: *** Arvutimängud ***

                            Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
                            casual mode on liiga kerge + vabalt võib tiimis olla 3 carryt ja suudad mängu ikkagi võita, sest core itemid saad kiirelt kätte. casual modes pmst farmimine teisejärguline, sest killide ja assistide eest saab nii palju kulda. samas normal mode on totaalselt teine lugu (ehk kõik oleneb suuresti farmimisoskusest ja gankimine on teisejärguline). samuti on normal modes supportide tähtsus palju suurem. casual modes on nagu "meh"
                            Jah, igati nõus. Dota2 betas easy modet pole, seega kursis. Jama lihtsalt selles, et publicut suvakatega tehes tahavad kõik niikuikuinii carryd olla, mis sellest, et skill vb ei luba ning üks support seal sittagi ei muuda.
                            Kui korralikult omadega teha saab (captain mode) ja kõik oma ülesannet täidavad, siis hoopis teine tera muidugi.

                            Comment

                            • kardaanirist
                              Pokkerihai
                              • Nov 2009
                              • 3675

                              #1364
                              Re: *** Arvutimängud ***

                              Algselt postitas camu Vaata postitust
                              Jah, igati nõus. Dota2 betas easy modet pole, seega kursis. Jama lihtsalt selles, et publicut suvakatega tehes tahavad kõik niikuikuinii carryd olla, mis sellest, et skill vb ei luba ning üks support seal sittagi ei muuda.
                              Kui korralikult omadega teha saab (captain mode) ja kõik oma ülesannet täidavad, siis hoopis teine tera muidugi.
                              HoNi suurim viga on community jep. ilge flame + kõik täiega isekad. solo mm on vahest ikka paras peavalu. samas kui lased paari sõbraga või lausa viiese tiimiga, siis on nauditav. a üldiselt nii jah, et keegi väga supporti ei viitsi mängida. samas selle vastu aitab see, et ise lasen enamus ajast all random/single draft. ei ole päris ap, kus võetakse 5 carryt.

                              Comment

                              • Strawberry
                                Varasemalt kasutaja "romeo"
                                • Aug 2012
                                • 1229

                                #1365
                                Re: *** Arvutimängud ***

                                "It doesn't matter if the game is easy or hard. Good players will always dominate bad players."
                                - Kungen, 2013

                                Comment

                                Working...