*** Arvutimängud ***
Collapse
X
-
-
Re: *** Arvutimängud ***
Kes siin sellist lootust on hellitanud?Algselt postitas Strawberry Vaata postitusthttp://www.forbes.com/sites/johngaud...-in-the-world/
League of Legends the MOST PLAYED pc game in the WORLD.
Ärge hellitage siin lootusi, et Dota2 või HoN on populaarsed. Neil pole kahepeale kokku isegi 10% LoL-i playerbasest.
Korraga online aktiivset mängijat:
LoL 3mil+
Dota2 200k+
Comment
-
Re: *** Arvutimängud ***
IMO sama asi, kui teha PS 10k freeroll ja 10 k 1 usd sisseost turna loomulikult tuleb esimesse rohkem mängijaid aga eks nende mängudega on nagu naistega kellele tytar kellele ema( kellele mõlemad).. ise pole LOLini veel jõudnud.Algselt postitas Strawberry Vaata postitusthttp://www.forbes.com/sites/johngaud...-in-the-world/
League of Legends the MOST PLAYED pc game in the WORLD.
Ärge hellitage siin lootusi, et Dota2 või HoN on populaarsed. Neil pole kahepeale kokku isegi 10% LoL-i playerbasest.
Korraga online aktiivset mängijat:
LoL 3mil+
Dota2 200k+
Comment
-
-
Re: *** Arvutimängud ***
mis mõttes solo player ? heal juhul 2% võibolla üksi läinud mängima, ülejäänud ikka sõpradega. Champide valik on ka selle jaoks lai, et lasen ise teistel herod ära võtta ja vaatan, keda kõige rohkem vaja oleks. (tanki, maget, dammi jne)Algselt postitas Romka Vaata postitustTrue solo player nagu näha. Vastavalt tiimile ikka tegelt.Last edited by ristik; 18.02.13, 12:26.
Comment
-
Re: *** Arvutimängud ***
Patch updateri "estimated time" paneb segast kui sa updated rohkem kui ühe patchi korraga. Vaata kas sul kõvaketas teeb tööd ja anna talle aega.
Comment
-
Re: *** Arvutimängud ***
wow. ei teadnudki seda. see siis pmst sama nagu HoNi casual mode (mis on üli mõttetu). keegi itemite farmimise koha pealt oskab võrdlust tuua? palju avg mängija avg gpm on ja palju core itemid maksavad?Algselt postitas camu Vaata postitustLoL jah casual playerile lihtsam. Surmaga ei kaota raha, denymist pole. Need kaks suurimat erinevust.
Comment
-
Re: *** Arvutimängud ***
Mulle HONi casual mode meeldis tegelt. Mängud 2x lühemad ning itemite farmimine tohutult kiirem. Olulist skilli pole ka vaja ning väikese feedi korral võib gg ära kirjutada.
Võrdlust ei oska tuua, kuna pole LoLi üle aasta puutunud ja siiski piirdus kogemus mõnekümne mänguga.
Comment
-
Re: *** Arvutimängud ***
casual mode on liiga kerge + vabalt võib tiimis olla 3 carryt ja suudad mängu ikkagi võita, sest core itemid saad kiirelt kätte. casual modes pmst farmimine teisejärguline, sest killide ja assistide eest saab nii palju kulda. samas normal mode on totaalselt teine lugu (ehk kõik oleneb suuresti farmimisoskusest ja gankimine on teisejärguline). samuti on normal modes supportide tähtsus palju suurem. casual modes on nagu "meh"Algselt postitas camu Vaata postitustMulle HONi casual mode meeldis tegelt. Mängud 2x lühemad ning itemite farmimine tohutult kiirem. Olulist skilli pole ka vaja ning väikese feedi korral võib gg ära kirjutada.
Võrdlust ei oska tuua, kuna pole LoLi üle aasta puutunud ja siiski piirdus kogemus mõnekümne mänguga.
Comment
-
Re: *** Arvutimängud ***
Jah, igati nõus. Dota2 betas easy modet pole, seega kursis. Jama lihtsalt selles, et publicut suvakatega tehes tahavad kõik niikuikuinii carryd olla, mis sellest, et skill vb ei luba ning üks support seal sittagi ei muuda.Algselt postitas kardaanirist Vaata postitustcasual mode on liiga kerge + vabalt võib tiimis olla 3 carryt ja suudad mängu ikkagi võita, sest core itemid saad kiirelt kätte. casual modes pmst farmimine teisejärguline, sest killide ja assistide eest saab nii palju kulda. samas normal mode on totaalselt teine lugu (ehk kõik oleneb suuresti farmimisoskusest ja gankimine on teisejärguline). samuti on normal modes supportide tähtsus palju suurem. casual modes on nagu "meh"
Kui korralikult omadega teha saab (captain mode) ja kõik oma ülesannet täidavad, siis hoopis teine tera muidugi.
Comment
-
Re: *** Arvutimängud ***
HoNi suurim viga on community jep. ilge flame + kõik täiega isekad. solo mm on vahest ikka paras peavalu. samas kui lased paari sõbraga või lausa viiese tiimiga, siis on nauditav. a üldiselt nii jah, et keegi väga supporti ei viitsi mängida. samas selle vastu aitab see, et ise lasen enamus ajast all random/single draft. ei ole päris ap, kus võetakse 5 carryt.Algselt postitas camu Vaata postitustJah, igati nõus. Dota2 betas easy modet pole, seega kursis. Jama lihtsalt selles, et publicut suvakatega tehes tahavad kõik niikuikuinii carryd olla, mis sellest, et skill vb ei luba ning üks support seal sittagi ei muuda.
Kui korralikult omadega teha saab (captain mode) ja kõik oma ülesannet täidavad, siis hoopis teine tera muidugi.
Comment
-
Re: *** Arvutimängud ***
"It doesn't matter if the game is easy or hard. Good players will always dominate bad players."
- Kungen, 2013
Comment
Comment