*** Arvutimängud ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • K2snakas
    Pokkerihai
    • Feb 2009
    • 2388

    #1321
    Re: *** Arvutimängud ***

    Algselt postitas Strawberry Vaata postitust
    Kes sulle varba peale astus ? Keegi ei käsigi kõiki 200-t streami vaadata. Samas on mängulist infot mida sa leiad ainult world class pro playereid vaadates.
    lol, ise sa annad talle lingi "24/7 live streamid", äkki annaks siis tipe, et keda vaadata, sest paljude vaatamisest ei õpi sa sittagi!

    Comment

    • oohoh
      Grinder
      • Oct 2009
      • 547

      #1322
      Re: *** Arvutimängud ***

      wingsofdeath jagab mu arust tipe kõige rohkem ja seletab ka väga lihtsalt

      Comment

      • Strawberry
        Varasemalt kasutaja "romeo"
        • Aug 2012
        • 1229

        #1323
        Re: *** Arvutimängud ***

        Algselt postitas K2snakas Vaata postitust
        lol, ise sa annad talle lingi "24/7 live streamid", äkki annaks siis tipe, et keda vaadata, sest paljude vaatamisest ei õpi sa sittagi!
        Viewer count on tavaliselt üsna hea indicator. Kui ühte streami vaatab 20000+ inimest ja teist streami vaatab 15 inimest. Siis #1 stream on prolly parem. Mõtetu on mingit nimekirja teha, sest päevad, kellaajad ja streamerid varieeruvad.

        Endale meeldib TSM Oddone. Alati selgitab mida ja miks ta teeb + parim huumor.

        Comment

        • inward
          Klubi Liige
          • Sep 2009
          • 6275

          #1324
          Re: *** Arvutimängud ***

          Pole viga, need saidid, mis oohoh andis, seal on alustuseks infot küllaga. Ega mingi nolifema nkn ei hakka, seega coachingvideosi vist päris vaadata ei viitsi. Veel vähemalt . Muidu mõnus vaheldus, eriti kui sõbraga mõlemad alustad algajatena ja lvl 6-na lased seal botide vastu.

          Comment

          • inward
            Klubi Liige
            • Sep 2009
            • 6275

            #1325
            Re: *** Arvutimängud ***

            Mis leveli vahemiku järgi süsteem konstrueerib PvP mänge ?

            Mis championitega ise mängite ja keda ostnud olete/keda osta tasub jne ?

            Comment

            • udikaz
              Pokkerihai
              • Nov 2009
              • 1946

              #1326
              Re: *** Arvutimängud ***

              come on ärge mängige LOL-i. mängige dotat!

              E:ja kellel key-d ei ole et proovida siis pm mulle.
              Last edited by udikaz; 17.02.13, 20:04.

              Comment

              • Strawberry
                Varasemalt kasutaja "romeo"
                • Aug 2012
                • 1229

                #1327
                Re: *** Arvutimängud ***

                Algselt postitas udikaz Vaata postitust
                come on ärge mängige LOL-i. mängige dotat!
                "LOL is much more fun than DOTA"
                - Kungen, 2013

                Comment

                • udikaz
                  Pokkerihai
                  • Nov 2009
                  • 1946

                  #1328
                  Re: *** Arvutimängud ***

                  LoL is more accessible, while DotA 2 is more punishing, but also more rewarding. LoL is easier to learn, DotA 2 is a deeper and more complex experience.

                  kes skilli rohkem hindavad siis soovitaks ikkagi dota-t.

                  Comment

                  • Strawberry
                    Varasemalt kasutaja "romeo"
                    • Aug 2012
                    • 1229

                    #1329
                    Re: *** Arvutimängud ***

                    Algselt postitas udikaz Vaata postitust
                    LoL is more accessible, while DotA 2 is more punishing, but also more rewarding. LoL is easier to learn, DotA 2 is a deeper and more complex experience.

                    kes skilli rohkem hindavad siis soovitaks ikkagi dota-t.
                    Ehk siis põhimõtteliselt, üks on NL Holdem ja teine on PL Omaha.
                    Üks on mainstream ja lihtsam, teine on hipsteritele ja raskem.

                    Comment

                    • Vandalar
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 3577

                      #1330
                      Re: *** Arvutimängud ***

                      Mul võttis DOTA juhtme kokku alguses. Kolm lane'i, pushimine, tõmbamine, farmimine, mingid wardid and shit. Kõik peab koordineeritud olema...HOTA tegelt ka.

                      Comment

                      • Romka
                        Pokkerihai
                        • Mar 2009
                        • 1544

                        #1331
                        Re: *** Arvutimängud ***

                        HOTA?

                        Comment

                        • q_q
                          dibs esimesele naisele, kes siia satub
                          • Jan 2011
                          • 6303

                          #1332
                          Re: *** Arvutimängud ***

                          Algselt postitas Strawberry Vaata postitust
                          Ehk siis põhimõtteliselt, üks on NL Holdem ja teine on PL Omaha.
                          Üks on mainstream ja lihtsam, teine on hipsteritele ja raskem.
                          dota on nlhe ikka jah?

                          Comment

                          • udikaz
                            Pokkerihai
                            • Nov 2009
                            • 1946

                            #1333
                            Re: *** Arvutimängud ***

                            Algselt postitas q_q Vaata postitust
                            dota on nlhe ikka jah?
                            dota nõuab rohkem skilli ja on omaha ikka.

                            Comment

                            • q_q
                              dibs esimesele naisele, kes siia satub
                              • Jan 2011
                              • 6303

                              #1334
                              Re: *** Arvutimängud ***

                              dota on kõige populaarsem

                              Comment

                              • udikaz
                                Pokkerihai
                                • Nov 2009
                                • 1946

                                #1335
                                Re: *** Arvutimängud ***

                                Algselt postitas q_q Vaata postitust
                                dota on kõige populaarsem
                                nope. lol ikka populaarsem.

                                Comment

                                Working...