*** Arvutimängud ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • camu
    Super Moderaator
    • Jan 2009
    • 3411

    #571
    Re: *** Arvutimängud ***

    Mingit passide müüki pole küll battle.netil. Kasutaja peab tegema lihtsalt. Ja ma seda ka ei tea, kustkohast sa multiplayeri äravajumise kohta lugesid.

    Igagahes kui huvitatud oled võid teada anda, võiks teha kunagi mõne mängu su vastu:D

    Comment

    • jott
      Jube Noob
      • Jul 2009
      • 183

      #572
      Re: *** Arvutimängud ***

      Varsti saan korraliku neti korterisse, siis ühineks ka paariks sc2 mänguks.

      Comment

      • udikaz
        Pokkerihai
        • Nov 2009
        • 1946

        #573
        Re: *** Arvutimängud ***

        Algselt postitas camu Vaata postitust
        Mingit passide müüki pole küll battle.netil. Kasutaja peab tegema lihtsalt. Ja ma seda ka ei tea, kustkohast sa multiplayeri äravajumise kohta lugesid.

        Igagahes kui huvitatud oled võid teada anda, võiks teha kunagi mõne mängu su vastu:D
        Ok siis olen mina asjadest valesti aru saanud. uurin asja siis. niikaua on aega kuni diablo 3 välja tuleb :)

        Comment

        • Fabulous
          Pokkerihai
          • Jan 2010
          • 2674

          #574
          Re: *** Arvutimängud ***

          Tegelt on/oli nii, et vist pooleaastase WoW'i subscriptioniga saab tasuta Diablo 3.

          Comment

          • udikaz
            Pokkerihai
            • Nov 2009
            • 1946

            #575
            Re: *** Arvutimängud ***

            väga sügavalt kahtlen et see ika nii on. muidu ju kõik kasutaksid seda hetkel :) ja camu näed battle.netis on need pooleaastased subscriptionid või SC2-l ei ole vaja seda?

            Comment

            • Fabulous
              Pokkerihai
              • Jan 2010
              • 2674

              #576
              Re: *** Arvutimängud ***

              Algselt postitas udikaz Vaata postitust
              väga sügavalt kahtlen et see ika nii on. muidu ju kõik kasutaksid seda hetkel :) ja camu näed battle.netis on need pooleaastased subscriptionid või SC2-l ei ole vaja seda?
              Sellepärast ma kirjutasingi, et on/oli, kuna ma pole kindel kas enam saab.
              Kui Postiljon oma postituse kirjutas, siis sai väemalt:
              Algselt postitas Postiljon Vaata postitust
              Ise ostsin siis WoW annual passi ära Q1 saab siis tasuta D3 kätte ning beta WoW:MoP'le

              Comment

              • jott
                Jube Noob
                • Jul 2009
                • 183

                #577
                Re: *** Arvutimängud ***

                Algselt postitas udikaz Vaata postitust
                väga sügavalt kahtlen et see ika nii on. muidu ju kõik kasutaksid seda hetkel :) ja camu näed battle.netis on need pooleaastased subscriptionid või SC2-l ei ole vaja seda?
                SC2 campaigni jaoks sa ju logid sisse mängu, proovi.. vajuta multiplayer, 1v1 ja search game. Võida mäng ja saa selgusele, et saad mängida.

                Comment

                • oohoh
                  Grinder
                  • Oct 2009
                  • 547

                  #578
                  Re: *** Arvutimängud ***

                  cs muutus niivõrd igavaks, et praegu installin LoLi, tundus küll päris vahva

                  Comment

                  • udikaz
                    Pokkerihai
                    • Nov 2009
                    • 1946

                    #579
                    Re: *** Arvutimängud ***

                    cs ei muutu kunagi igavaks kui korralikult clan-ware pritsib peale. TeamSpeakis ühenduses ja ika väga kõva on teha erinevate clanide vastu erinevaid mappe teha..

                    Comment

                    • oohoh
                      Grinder
                      • Oct 2009
                      • 547

                      #580
                      Re: *** Arvutimängud ***

                      teamspeak 4noobs, ei mängita enam lihtsalt üldse, 2-3 a tagasi sai igast asendist hää vastase. praeguseks on rahvast lihtsalt väheks jäänud. ma ise mängisin igasugu laddereid 2o2 ja 3o3 päris isuga, 5o5 jaoks ei saanud kunagi 5 asjalikku kokku :D

                      Comment

                      • Dogers
                        Pokkerihai
                        • Dec 2008
                        • 2500

                        #581
                        Re: *** Arvutimängud ***

                        mängin ka aeg-ajalt LoL-i, kui keegi tahab koos teha, võtku ühendust.

                        Comment

                        • udikaz
                          Pokkerihai
                          • Nov 2009
                          • 1946

                          #582
                          Re: *** Arvutimängud ***

                          meil team olemas ja 5vs5 käib koguaeg(varumehed aitavad kui kedagi parasjagu netis ei ole). mircust leiad 5on5 vastase 2 minutiga :) ja järjest niipalju kui tahad. 2o2 ja 3o3 ongi jama suht tuim. 5o5 on hoopis teine tera

                          Comment

                          • Nozzu
                            Vana Tegija
                            • Oct 2008
                            • 1140

                            #583
                            Re: *** Arvutimängud ***

                            Ise lasen iga õhtu enne magamaminekut tunnikese Americas Armyt. Võrreldes COD ja Battelfieldi juraga ikka korralik sõdurisimu.

                            Comment

                            • rasmer
                              Vana Tegija
                              • Oct 2009
                              • 1306

                              #584
                              Re: *** Arvutimängud ***

                              Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
                              Ise lasen iga õhtu enne magamaminekut tunnikese Americas Armyt. Võrreldes COD ja Battelfieldi juraga ikka korralik sõdurisimu.
                              Hospitali map oli ikka tase.

                              Ise ostsin Guild Wars 2 ära. Hype on ikka metsik ja ootused laes.

                              Comment

                              • oohoh
                                Grinder
                                • Oct 2009
                                • 547

                                #585
                                Re: *** Arvutimängud ***

                                see loli pealepanek oli küll väga kehv idee, viimasest ~32sthst 20+ mängitud

                                Comment

                                Working...