Re: *** Arvutimängud ***
Mingit passide müüki pole küll battle.netil. Kasutaja peab tegema lihtsalt. Ja ma seda ka ei tea, kustkohast sa multiplayeri äravajumise kohta lugesid.
Igagahes kui huvitatud oled võid teada anda, võiks teha kunagi mõne mängu su vastu:D
Mingit passide müüki pole küll battle.netil. Kasutaja peab tegema lihtsalt. Ja ma seda ka ei tea, kustkohast sa multiplayeri äravajumise kohta lugesid.
Igagahes kui huvitatud oled võid teada anda, võiks teha kunagi mõne mängu su vastu:D
ning beta WoW:MoP'le
Comment