Päevaga tegin 60 ära barbi, dps juba 55k kanti, ringi ka kannaks oleks veel parem, aga nope liiga hea, üritan kiirelt rahaks teha, seekord olen targem.
järgmine kord bänni saad, siis mul on 2 usa acci üle, mida ma pole paar-kolm kuud kasutanud. lvl60 vennad peal. müüks hea meelega maha ig kulla eest.
Keegi diablo2 ka vahel mängib veel? Mida head nende ruunidega seal teha annab?
kolm ühesugust kogud kokku ja paned koos magic boxi siis saad võimsama ruuni ja saad selle itemii(millele on võimalik kristalle ja ruune addida) sisse panna. Muudab itemi tugevamaks.
Seda ma tean :) Noh jah, ma olen krdi loll, olen neid kogu aeg kullaks vahetanud, sest näivad suht kasutud aga kogu aeg oli kahtlus, et neist on veel miskit kasu.. google aitab lolli.
Diablo3 uus patch tulemas kohe varsti
mingi pvp/dueling teema, 90% kindlalt uued legendaryd/craftables itemid etc
homme peaks patch notes tulema ja siis varsti PTR.
ise tegin monga ja võtsin sõbra accoundi, mängin 2 tempest rush mongaga korraga, päris huvitav.
Comment