*** Arvutimängud ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Vandalar
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 3577

    #1036
    Re: *** Arvutimängud ***

    TY!

    Comment

    • Romka
      Pokkerihai
      • Mar 2009
      • 1544

      #1037
      Re: *** Arvutimängud ***

      Algselt postitas Poke Vaata postitust
      aasia server vb sellepärast ei saanud aru, aga true, seal mingit huvitavat nn storit pole, aga seal isegi see tuim grind ja kasutaja arendamine ajab nii ekstaasi, ning seal on koguaeg ruumi areneda ja paremaks ja paremaks saada.
      lisaks veel võimalus väike õlleraha kõrvalt vahest teenida.
      kobistad seal ilusa itemi võid selle eest vabalt mingi 1k$ saada.
      Minuarust on story tegelt päris hea ju? Lihtsalt ta jääb lühikeseks ja kui sa seda juba 4 pluss korda läbi teed siis nämmutab veits ära ja.

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #1038
        Re: *** Arvutimängud ***

        Probleem PlayStation 3 Online Storega

        Tahtsin täna online storest osta Battlefield 3. Toksisin kõik krediitkaarti andmed sisse, aga riiki muuta ei saa. Pakub vaikimisi UK. Proovisin seda ka veebis ning ei saa. Seega makse läbi ei läinud. Proovisin fundida accounti läbi PayPali ja ikka ei saa. Kunagi ostsin Online Storest NETELLERI prepaid krediitkaardiga.

        On kellegil veel sama probleem ja kuidas peaks käituma, kui soovin Eestis osta läbi online store?

        Comment

        • vapsik
          Klubi Liige
          • Apr 2009
          • 5462

          #1039
          Re: *** Arvutimängud ***

          Ma võin laenata Sulle BF3e.

          Comment

          • Karelkorm
            Grinder
            • Nov 2009
            • 856

            #1040
            Re: *** Arvutimängud ***

            Algselt postitas ranka Vaata postitust
            Probleem PlayStation 3 Online Storega

            Tahtsin täna online storest osta Battlefield 3. Toksisin kõik krediitkaarti andmed sisse, aga riiki muuta ei saa. Pakub vaikimisi UK. Proovisin seda ka veebis ning ei saa. Seega makse läbi ei läinud. Proovisin fundida accounti läbi PayPali ja ikka ei saa. Kunagi ostsin Online Storest NETELLERI prepaid krediitkaardiga.

            On kellegil veel sama probleem ja kuidas peaks käituma, kui soovin Eestis osta läbi online store?
            Kas sa nüüd poolprofessionaalne geimer v? Ostsin ise selle mängu Originist krediitkaardiga ja ei mäleta, et probleeme oleks esinenud. Kui kunagi tööle saad, võime koos mõned pelad teha.
            e: ah mine p*****.. ma PS-ga ei mängi :P
            Last edited by Karelkorm; 22.11.12, 22:50.

            Comment

            • Fabulous
              Pokkerihai
              • Jan 2010
              • 2674

              #1041
              Re: *** Arvutimängud ***

              Otsustasin peale 2 aasta pikkust pausi jälle World of Warcrafti ajaviiteks mängima hakata. Keegi siinsest rahvast veel Outlandis alliance poolel mängib? Teeks koos heroic'uid, kui lähima paari päeva jooksul ennast L90 saan.

              Comment

              • rohelinekonn
                Klubi Liige
                • Nov 2008
                • 3808

                #1042
                Re: *** Arvutimängud ***

                sylvanas horde poolel

                Comment

                • lambitont
                  Vana Tegija
                  • Jun 2011
                  • 1095

                  #1043
                  Re: *** Arvutimängud ***

                  ma ei tea kas sellest on siin juttu olnud, aga see mäng paistab ülicool

                  Comment

                  • pikk28
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 6695

                    #1044
                    Re: *** Arvutimängud ***

                    tundub nagu batman, mis oli ülicool mäng xboxil :)

                    Comment

                    • camu
                      Super Moderaator
                      • Jan 2009
                      • 3411

                      #1045
                      Re: *** Arvutimängud ***

                      Ise nii vanad inimesed ja pole Hitmani seeriat enne mängind. Batmaniga pole seal midagi ühist, kui aind see, et mõlemas saab hiilida.

                      Comment

                      • pikk28
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 6695

                        #1046
                        Re: *** Arvutimängud ***

                        kle ma tean küll, mis hitman on. lihtsalt vaatasin, et suht sarnane mängumootor vms.

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #1047
                          Re: *** Arvutimängud ***

                          Algselt postitas camu Vaata postitust
                          Ise nii vanad inimesed ja pole Hitmani seeriat enne mängind. Batmaniga pole seal midagi ühist, kui aind see, et mõlemas saab hiilida.
                          irv@hiilida

                          Comment

                          • leits
                            Hundinui
                            • Apr 2009
                            • 9562

                            #1048
                            Re: *** Arvutimängud ***

                            piiluda ka saab?

                            Comment

                            • vapsik
                              Klubi Liige
                              • Apr 2009
                              • 5462

                              #1049
                              Re: *** Arvutimängud ***

                              Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
                              kle ma tean küll, mis hitman on. lihtsalt vaatasin, et suht sarnane mängumootor vms.
                              googeldasid nüüd?

                              Comment

                              • pikk28
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 6695

                                #1050
                                Re: *** Arvutimängud ***

                                ära levelda rsk :)

                                Comment

                                Working...