*** Arvutimängud ***
Collapse
X
-
Re: *** Arvutimängud ***
Minuarust on story tegelt päris hea ju? Lihtsalt ta jääb lühikeseks ja kui sa seda juba 4 pluss korda läbi teed siis nämmutab veits ära ja.Algselt postitas Poke Vaata postitustaasia server vb sellepärast ei saanud aru, aga true, seal mingit huvitavat nn storit pole, aga seal isegi see tuim grind ja kasutaja arendamine ajab nii ekstaasi, ning seal on koguaeg ruumi areneda ja paremaks ja paremaks saada.
lisaks veel võimalus väike õlleraha kõrvalt vahest teenida.
kobistad seal ilusa itemi võid selle eest vabalt mingi 1k$ saada.
Comment
-
Re: *** Arvutimängud ***
Probleem PlayStation 3 Online Storega
Tahtsin täna online storest osta Battlefield 3. Toksisin kõik krediitkaarti andmed sisse, aga riiki muuta ei saa. Pakub vaikimisi UK. Proovisin seda ka veebis ning ei saa. Seega makse läbi ei läinud. Proovisin fundida accounti läbi PayPali ja ikka ei saa. Kunagi ostsin Online Storest NETELLERI prepaid krediitkaardiga.
On kellegil veel sama probleem ja kuidas peaks käituma, kui soovin Eestis osta läbi online store?
Comment
-
Re: *** Arvutimängud ***
Kas sa nüüd poolprofessionaalne geimer v? Ostsin ise selle mängu Originist krediitkaardiga ja ei mäleta, et probleeme oleks esinenud. Kui kunagi tööle saad, võime koos mõned pelad teha.Algselt postitas ranka Vaata postitustProbleem PlayStation 3 Online Storega
Tahtsin täna online storest osta Battlefield 3. Toksisin kõik krediitkaarti andmed sisse, aga riiki muuta ei saa. Pakub vaikimisi UK. Proovisin seda ka veebis ning ei saa. Seega makse läbi ei läinud. Proovisin fundida accounti läbi PayPali ja ikka ei saa. Kunagi ostsin Online Storest NETELLERI prepaid krediitkaardiga.
On kellegil veel sama probleem ja kuidas peaks käituma, kui soovin Eestis osta läbi online store?
e: ah mine p*****.. ma PS-ga ei mängi :PLast edited by Karelkorm; 22.11.12, 22:50.
Comment
-
Re: *** Arvutimängud ***
Otsustasin peale 2 aasta pikkust pausi jälle World of Warcrafti ajaviiteks mängima hakata. Keegi siinsest rahvast veel Outlandis alliance poolel mängib? Teeks koos heroic'uid, kui lähima paari päeva jooksul ennast L90 saan.
Comment
-
-
Re: *** Arvutimängud ***
irv@hiilidaAlgselt postitas camu Vaata postitustIse nii vanad inimesed ja pole Hitmani seeriat enne mängind. Batmaniga pole seal midagi ühist, kui aind see, et mõlemas saab hiilida.
Comment
-
Re: *** Arvutimängud ***
googeldasid nüüd?Algselt postitas pikk28 Vaata postitustkle ma tean küll, mis hitman on. lihtsalt vaatasin, et suht sarnane mängumootor vms.
Comment
Comment