minul pole authenticatorit ja ma olen müünud paypali mingi 20itemit, ma ühendasin kunagi läbi telefoni, et kui esimest asja paypali müüa tahtsin, siis tahtis telefoni numbrit, saatis telefonile 4 kohalise koodi, ma kirjutasin selle bnet.com ja oli olemas, peale seda ei ole enam mingit koodi ega asja küsinud.
just panin 186 mil müüki 72 euriga vms, jube odavaks on küll gold läinud. 0.39e =1mil
minul pole authenticatorit ja ma olen müünud paypali mingi 20itemit, ma ühendasin kunagi läbi telefoni, et kui esimest asja paypali müüa tahtsin, siis tahtis telefoni numbrit, saatis telefonile 4 kohalise koodi, ma kirjutasin selle bnet.com ja oli olemas, peale seda ei ole enam mingit koodi ega asja küsinud.
just panin 186 mil müüki 72 euriga vms, jube odavaks on küll gold läinud. 0.39e =1mil
Ma tahtsin ka seda telefoni teel koodi saada, kuid millegipärast ütleb, et service is currently not available vms- seal on üteldud ka, et kõnekaardi kasutajal ei pruugi asi toimida.
minul pole authenticatorit ja ma olen müünud paypali mingi 20itemit, ma ühendasin kunagi läbi telefoni, et kui esimest asja paypali müüa tahtsin, siis tahtis telefoni numbrit, saatis telefonile 4 kohalise koodi, ma kirjutasin selle bnet.com ja oli olemas, peale seda ei ole enam mingit koodi ega asja küsinud.
just panin 186 mil müüki 72 euriga vms, jube odavaks on küll gold läinud. 0.39e =1mil
seda alkaizeri route pidi tuleb ikka julm kiirelt, DHga mingi 50M exp/hr, full immortal setiga barbiga 80M+/hr, hellfire endal ja tolgusel + signet endal.
seda alkaizeri route pidi tuleb ikka julm kiirelt, DHga mingi 50M exp/hr, full immortal setiga barbiga 80M+/hr, hellfire endal ja tolgusel + signet endal.
Comment