*** Arvutimängud ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #946
    Re: *** Arvutimängud ***

    Vapsik, sa üldse veel mängid?

    Comment

    • pastilaa
      kuum poiss
      • Apr 2009
      • 7518

      #947
      Re: *** Arvutimängud ***

      Algselt postitas ranka Vaata postitust
      Vapsik, sa üldse veel mängid?

      ainult lolli tundub :(

      Comment

      • kondor
        Õpihimuline Mängur
        • Oct 2008
        • 339

        #948
        Re: *** Arvutimängud ***

        keegi korralikult hooked up on league of legendsist ja koos paugutada tahab duot/asjaliku tiimi koostada, siis võiks addida ingame Goreseth.

        edit/ EU west
        Last edited by kondor; 21.10.12, 17:51.

        Comment

        • vapsik
          Klubi Liige
          • Apr 2009
          • 5462

          #949
          Re: *** Arvutimängud ***

          Algselt postitas ranka Vaata postitust
          Vapsik, sa üldse veel mängid?
          Väga ammu enam ei mängi.

          Comment

          • Vandalar
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 3577

            #950
            Re: *** Arvutimängud ***

            Algselt postitas vapsik Vaata postitust
            Väga ammu enam ei mängi.
            Kontot maha ei taha müüa?

            Comment

            • vapsik
              Klubi Liige
              • Apr 2009
              • 5462

              #951
              Re: *** Arvutimängud ***

              Võin müüa.

              Comment

              • pikk28
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 6695

                #952
                Re: *** Arvutimängud ***

                Algselt postitas ranka Vaata postitust
                poke, ütle mulle skypes korra tere vms. ma unustasin sulle aliase panna ja ma ei leia lihtsalt sind üles.
                sry, et trollin head teemat, aga ranka, kuidas sa skypes aliaseid paned?

                Comment

                • Poke
                  Grinder
                  • Mar 2010
                  • 995

                  #953
                  Re: *** Arvutimängud ***

                  Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
                  sry, et trollin head teemat, aga ranka, kuidas sa skypes aliaseid paned?
                  parem click nimel- muuda nime

                  Comment

                  • Vandalar
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 3577

                    #954
                    Re: *** Arvutimängud ***

                    Mis asjatundjad arvavad- kas on mõtet DIII nö. kasutatult osta või on mõttekam uuena osta? Alguses mõtlesin, et saan odavamalt, aga seal on nii palju agasid...

                    Comment

                    • Rage
                      Klubi Liige
                      • Nov 2008
                      • 6853

                      #955
                      Re: *** Arvutimängud ***

                      tõmbasin XCOMi.. installib hetkel tööläpakasse.. hüvasti töö:)

                      Comment

                      • Poke
                        Grinder
                        • Mar 2010
                        • 995

                        #956
                        Re: *** Arvutimängud ***

                        Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                        Mis asjatundjad arvavad- kas on mõtet DIII nö. kasutatult osta või on mõttekam uuena osta? Alguses mõtlesin, et saan odavamalt, aga seal on nii palju agasid...
                        mina ostsin ebay-st cd-key 41$-ga mingi kuu-2 peale seda, kui mäng välja tuli, praegu ilmselt palju odavam.
                        ei näe pointi kallimalt osta mingit lambi accounti, kus on mingi 60 charid peal, sest lvl 60 teeb päevaga.

                        ise ei maksaks üle 50$ enam selle mängu eest, kuigi mäng areneb ikka väga võimsalt ja iga patchiga tuleb jälle uut ja huvitavat juurde+ tulevane lubatud pvp jutt.

                        Comment

                        • virukunn
                          Pokkerihai
                          • Jul 2010
                          • 2036

                          #957
                          Re: *** Arvutimängud ***



                          Tõotab tulla epic.

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #958
                            Re: *** Arvutimängud ***

                            Algselt postitas Poke Vaata postitust
                            kes diablot mänginud on saavad aru wassup?
                            elu kõige suurem fail vist.


                            Uploaded with ImageShack.us
                            Tegelt ma siiani ei saa aru, kuidas see item niipalju maksab. Mis selle nii kalliks teeb - movement ja attack speed? :)

                            Mul endal seljas bracerid:
                            [430 armor]
                            + 165 STR
                            + 36% Fire Res
                            + 9% Life
                            + 218 armor
                            + 4.5% Crit Chance
                            + 4.5% Knockback

                            Tean, et mul seljas saast aga sinu itemi eest ma küll ei näe, et miks peaksin rohkem maksma? Ainuke, mis on seal lahe on attack speed või ma tõesti missin midagi tähtsat või alahindan attack speedi? :P

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #959
                              Re: *** Arvutimängud ***

                              Või siis miks näiteks see item pask on võrreldes sinuga? Miks mu item maksab kõigest mõni kuld, mitte 200m. Lihtsalt ei saa aru.

                              Comment

                              • vennike
                                Pokkerihai
                                • Mar 2009
                                • 1958

                                #960
                                Re: *** Arvutimängud ***

                                sest see kinnas on täielik pask. cc / cdamage ja attack speed koos teevad asja ilusaks. + muidugi suuremad primary statid.

                                näide - selle ringi müüsin nädalakese tagasi, sain 263M

                                Comment

                                Working...