Mis asjatundjad arvavad- kas on mõtet DIII nö. kasutatult osta või on mõttekam uuena osta? Alguses mõtlesin, et saan odavamalt, aga seal on nii palju agasid...
Mis asjatundjad arvavad- kas on mõtet DIII nö. kasutatult osta või on mõttekam uuena osta? Alguses mõtlesin, et saan odavamalt, aga seal on nii palju agasid...
mina ostsin ebay-st cd-key 41$-ga mingi kuu-2 peale seda, kui mäng välja tuli, praegu ilmselt palju odavam.
ei näe pointi kallimalt osta mingit lambi accounti, kus on mingi 60 charid peal, sest lvl 60 teeb päevaga.
ise ei maksaks üle 50$ enam selle mängu eest, kuigi mäng areneb ikka väga võimsalt ja iga patchiga tuleb jälle uut ja huvitavat juurde+ tulevane lubatud pvp jutt.
Tegelt ma siiani ei saa aru, kuidas see item niipalju maksab. Mis selle nii kalliks teeb - movement ja attack speed? :)
Mul endal seljas bracerid:
[430 armor]
+ 165 STR
+ 36% Fire Res
+ 9% Life
+ 218 armor
+ 4.5% Crit Chance
+ 4.5% Knockback
Tean, et mul seljas saast aga sinu itemi eest ma küll ei näe, et miks peaksin rohkem maksma? Ainuke, mis on seal lahe on attack speed või ma tõesti missin midagi tähtsat või alahindan attack speedi? :P
Comment