Re: *** Arvutimängud ***
Niih mõtlesin, et uurin ka seda arvutimängimise maailma kunagi olin kõva strateegiamängude fänn. Nüüd vaatasin ja hakkas silma Dota 2 ja Diablo 3 tõmban hetkel Diablos demo alla vaatab, mis ta endast kujutab. BTW on keegi kuulnud mingit teemat, et Dota 2 läheb millalgi tasuta?
Niih mõtlesin, et uurin ka seda arvutimängimise maailma kunagi olin kõva strateegiamängude fänn. Nüüd vaatasin ja hakkas silma Dota 2 ja Diablo 3 tõmban hetkel Diablos demo alla vaatab, mis ta endast kujutab. BTW on keegi kuulnud mingit teemat, et Dota 2 läheb millalgi tasuta?
Comment