*** Arvutimängud ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • K2okfor_Mey
    Õpihimuline Mängur
    • Mar 2012
    • 429

    #871
    Re: *** Arvutimängud ***

    Niih mõtlesin, et uurin ka seda arvutimängimise maailma kunagi olin kõva strateegiamängude fänn. Nüüd vaatasin ja hakkas silma Dota 2 ja Diablo 3 tõmban hetkel Diablos demo alla vaatab, mis ta endast kujutab. BTW on keegi kuulnud mingit teemat, et Dota 2 läheb millalgi tasuta?

    Comment

    • Keldrimees
      Julm Donk
      • Feb 2010
      • 69

      #872
      Re: *** Arvutimängud ***

      Algselt postitas K2okfor_Mey Vaata postitust
      Niih mõtlesin, et uurin ka seda arvutimängimise maailma kunagi olin kõva strateegiamängude fänn. Nüüd vaatasin ja hakkas silma Dota 2 ja Diablo 3 tõmban hetkel Diablos demo alla vaatab, mis ta endast kujutab. BTW on keegi kuulnud mingit teemat, et Dota 2 läheb millalgi tasuta?
      Yep Dota 2 on väljatulekul täiesti tasuta. Mingit pay to win süsteemi seal ka ei tule.

      Beta on ka teoreetiliselt tasuta, kui sign up-id beta inviteks ja sind millalgi testeriks valitakse ,aga saad steami poest osta 25€ eest ,saades hunniku itemeid kaasta (enamus hero itemid ,mis teevad hero välimuse lahedamaks). Need itemid kanduvad edasi su päris accountile kui mäng välja tuleb.

      Foorumites müüakse beta accounte ka ja nii saab selle oluliselt odavamalt.

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #873
        Re: *** Arvutimängud ***

        Vennike, sa rääkisid, et su sõbrad müüsid 800m kulla eest amuleti maha, et see kasulikum, kui $250 eest müüa. Aga kuidas sa kulda müüd? RMAH-s ei saa ju müüa seda või ma ei leia.

        E: nevermind leidsin

        Comment

        • Rigged
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 2535

          #874
          Re: *** Arvutimängud ***

          Selline pela nagu Sleeping Dogs, umbes nagu GTA, aga hand to hand combat on veidi lõbusam, tundub, et on rohkem võimalusi linna peal pulli teha kah.

          Comment

          • Maxi
            Pokkerihai
            • Nov 2010
            • 1849

            #875
            Re: *** Arvutimängud ***

            Sleeping Dogs tundub nuts, kahju ainult et mu masin seda mõistlikute (high) sätetega välja ei vea

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #876
              Re: *** Arvutimängud ***

              Vihkan seda mängu juba! Liiga sick sõltuvus.

              E: diablost rääkisin, lol

              Comment

              • Codecci
                Luuramas Naisteturniire
                • Nov 2008
                • 7574

                #877
                Re: *** Arvutimängud ***

                Keegi League of Legendsit laseb?

                Comment

                • udikaz
                  Pokkerihai
                  • Nov 2009
                  • 1946

                  #878
                  Re: *** Arvutimängud ***

                  Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                  Keegi League of Legendsit laseb?
                  kui sellelaadset mängu mängida, siis soovitaks dota2. LoL on lihtsalt korealaste rahvusmäng, kuid omadustelt jääb igas elemendis dotale ikka alla.

                  Comment

                  • Poke
                    Grinder
                    • Mar 2010
                    • 995

                    #879
                    Re: *** Arvutimängud ***

                    Algselt postitas ranka Vaata postitust
                    Vihkan seda mängu juba! Liiga sick sõltuvus.

                    E: diablost rääkisin, lol
                    o shit sama siin, viimased 2 nädalat jubedalt mänginud, krdi jah nagu loteriid mängiks, legendary item kukub tuleb siuke action sisse,enamasti pettumus tho, üks session sain ~200mil eest legendary manti tho.
                    kui diablos oled juba geared up, siis seal grindimise $/hr tuleks ilmselt parem, kui micromeestel pokkeris.
                    ei tea kuidas praegu on, aga paar kuud tagasi kindlasti.

                    Pokezzi#2812 on mu battletag EU-s kui keegi mängib.

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #880
                      Re: *** Arvutimängud ***

                      Keegi Diablos barbarianile skilli nippe saab anda? Ma ei ole siiani suutnud/viitsinud/osanud välja uurida, mis kõige paremad ja mida peaks kasutama. Miskeid hinte-nippe, mis ise teete?

                      E: kui võrk uuesti üleval ja meeles, siis lisan su

                      Comment

                      • KristjanRawk
                        Klubi Liige
                        • Feb 2009
                        • 1133

                        #881
                        Re: *** Arvutimängud ***

                        ma suht tihedalt lasen Leage of Legendsit ja paljud sõbrad kah

                        Comment

                        • Poke
                          Grinder
                          • Mar 2010
                          • 995

                          #882
                          Re: *** Arvutimängud ***

                          Algselt postitas ranka Vaata postitust
                          Keegi Diablos barbarianile skilli nippe saab anda? Ma ei ole siiani suutnud/viitsinud/osanud välja uurida, mis kõige paremad ja mida peaks kasutama. Miskeid hinte-nippe, mis ise teete?

                          E: kui võrk uuesti üleval ja meeles, siis lisan su
                          ma ise olen kah barbarian, selle double tornado buildiga
                          võin selle buildi kohta aidata küll

                          Comment

                          • bounce
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 865

                            #883
                            Re: *** Arvutimängud ***

                            Algselt postitas udikaz Vaata postitust
                            kui sellelaadset mängu mängida, siis soovitaks dota2. LoL on lihtsalt korealaste rahvusmäng, kuid omadustelt jääb igas elemendis dotale ikka alla.
                            dota2 on ju betas atm ja key maksab.
                            mingit surveyd võid kah täita aga see suht loto.
                            kui eksin, parandage.

                            ise mängin kah lol-i.

                            Comment

                            • Jeebus
                              määäääää
                              • Jun 2012
                              • 1409

                              #884
                              Re: *** Arvutimängud ***

                              Algselt postitas bounce Vaata postitust
                              dota2 on ju betas atm ja key maksab.
                              mingit surveyd võid kah täita aga see suht loto.
                              kui eksin, parandage.
                              tegin vist 8. augustil selle beta applicationi, septembri alguses vaatasin, polnud invite.
                              täna tuli lugedes uuesti meelde
                              sõnumit polnud ikka tulnud aga kui klikkisin mängule, tuli "You already own Dota 2" ja tõmban praegu.

                              ehk siis gg, <1,5 kuud läks aega

                              Comment

                              • bounce
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 865

                                #885
                                Re: *** Arvutimängud ***

                                steamis ütlebki nii aga sellega saab ainult speccida.

                                Comment

                                Working...