*** Arvutimängud ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • vennike
    Pokkerihai
    • Mar 2009
    • 1958

    #826
    Re: *** Arvutimängud ***

    fking awesome. pakun, et järgmine teisipäev tuleb patch http://us.battle.net/d3/en/blog/6968...stem-8_20_2012

    Comment

    • Poke
      Grinder
      • Mar 2010
      • 995

      #827
      Re: *** Arvutimängud ***

      Algselt postitas vennike Vaata postitust
      fking awesome. pakun, et järgmine teisipäev tuleb patch http://us.battle.net/d3/en/blog/6968...stem-8_20_2012
      Fckk yeeeaaaa!!!!1
      lisaks sellele veel partys olles mobid nõrgemad, uued legendary itemite optionid ja buffid jne jne
      mäng muutub päris palju

      Comment

      • MarxVoss
        FPP Pro
        • Dec 2008
        • 211

        #828
        Re: *** Arvutimängud ***

        Algselt postitas Poke Vaata postitust
        keegi PC peal COD:MW3 mängib?
        kui jah siis võiks kunagi koos mingid dominationi vms matchid teha.
        Mina mängin ja mitte vähe, kuid pealn aind HC ja seda enamus ajast venelaste bandega! !HH!Pizda Ivanovna olen, võid lisada ja vaatame mis saab!

        Comment

        • Codecci
          Luuramas Naisteturniire
          • Nov 2008
          • 7574

          #829
          Re: *** Arvutimängud ***

          keegi mingit sellist strateegiamängu oskab soovitada, kus algul ehitad oma linna vaikselt valmis, saadad mehed puid raiuma ja kulda kaevama jms ja siis lõpuks sõtta... lemmikud siiani warcraft 2, age of empires 2, rise of nations aga need nii läbi käianud juba

          Comment

          • ristijeesus
            Klubi Liige
            • Oct 2009
            • 2533

            #830
            Re: *** Arvutimängud ***

            Seda oled mänginud? http://www.gamespot.com/age-of-mythology/platform/pc/

            Comment

            • Makuz
              FPP Pro
              • Jan 2010
              • 214

              #831
              Re: *** Arvutimängud ***

              Empire Earth

              Comment

              • Tarmonator
                Lingiparandaja
                • Oct 2008
                • 3274

                #832
                Re: *** Arvutimängud ***

                Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                keegi mingit sellist strateegiamängu oskab soovitada, kus algul ehitad oma linna vaikselt valmis, saadad mehed puid raiuma ja kulda kaevama jms ja siis lõpuks sõtta... lemmikud siiani warcraft 2, age of empires 2, rise of nations aga need nii läbi käianud juba
                Veebipõhine rollimäng, kus sa pead oma kasutajaga teenima raha erinevate legaalsete ja illegaalsete tegevustega. Samal ajal tõstad oma kasutaja kuulsust ja arendad selle erinevaid oskuseid.


                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                Comment

                • vonkartoffel
                  Pokkerihai
                  • May 2009
                  • 1658

                  #833
                  Re: *** Arvutimängud ***

                  Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                  keegi mingit sellist strateegiamängu oskab soovitada, kus algul ehitad oma linna vaikselt valmis, saadad mehed puid raiuma ja kulda kaevama jms ja siis lõpuks sõtta... lemmikud siiani warcraft 2, age of empires 2, rise of nations aga need nii läbi käianud juba
                  Vanakooli mäng settlers 2 .

                  Comment

                  • Mrt1989
                    Grinder
                    • Mar 2010
                    • 999

                    #834
                    Re: *** Arvutimängud ***

                    Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                    keegi mingit sellist strateegiamängu oskab soovitada, kus algul ehitad oma linna vaikselt valmis, saadad mehed puid raiuma ja kulda kaevama jms ja siis lõpuks sõtta... lemmikud siiani warcraft 2, age of empires 2, rise of nations aga need nii läbi käianud juba
                    Strong hold
                    Settlersi osad
                    Empire Earth

                    Comment

                    • Jeebus
                      määäääää
                      • Jun 2012
                      • 1409

                      #835
                      Re: *** Arvutimängud ***

                      Anno 1404

                      või kui oled sci-fi fänn, siis Anno 2070

                      Comment

                      • Cypher0
                        Pokkerihai
                        • Jan 2010
                        • 1512

                        #836
                        Re: *** Arvutimängud ***

                        Blizzard Stores praegu WoW Battle Chest ja WotLK kumbki €5 ja Cataclysm €10.

                        Comment

                        • rasmer
                          Vana Tegija
                          • Oct 2009
                          • 1306

                          #837
                          Re: *** Arvutimängud ***

                          Üritavad tähelepanu Guild Wars 2-lt kõrvale juhtida lol ?
                          Keegi peale minu alustab homme seda ?

                          Comment

                          • wanapagan
                            Õpihimuline Mängur
                            • Dec 2010
                            • 310

                            #838
                            Re: *** Arvutimängud ***

                            Keegi League of Legendsi mängib ? Ise mõned mängud näppinud, üsna vihale ajab. Kui rahvast palju oleks saaks mängida.

                            Comment

                            • Kodu
                              Klubi Liige
                              • Dec 2008
                              • 311

                              #839
                              Re: *** Arvutimängud ***

                              Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                              keegi mingit sellist strateegiamängu oskab soovitada, kus algul ehitad oma linna vaikselt valmis, saadad mehed puid raiuma ja kulda kaevama jms ja siis lõpuks sõtta... lemmikud siiani warcraft 2, age of empires 2, rise of nations aga need nii läbi käianud juba

                              Comment

                              • Strawberry
                                Varasemalt kasutaja "romeo"
                                • Aug 2012
                                • 1229

                                #840
                                Re: *** Arvutimängud ***

                                Algselt postitas wanapagan Vaata postitust
                                Keegi League of Legendsi mängib ? Ise mõned mängud näppinud, üsna vihale ajab. Kui rahvast palju oleks saaks mängida.
                                League of Legends on saatanast, hullem narko kui crack.

                                Kunagi oli 1600 elo (noob), siis keelasin endale ära. Vahest suuremaid turniire veel jälgin http://www.twitch.tv/directory/League%20of%20Legends

                                Comment

                                Working...