Re: *** Arvutimängud ***
vennike oled midagi ilusat ka saanud veel?
proovisin siis EU serverist US minna, aga kuradi AH-d ei saa seal kasutada.
mingi süsteem vist, et kui ühes oled juba RMAH avanud, siis teises serveris ei saa enam, kui US minna tahaks peaks uue mängu ostma T_T jääb ära vast (samas kui homme 100mil+ item kukub siis ostan:) )
vennike oled midagi ilusat ka saanud veel?
proovisin siis EU serverist US minna, aga kuradi AH-d ei saa seal kasutada.
mingi süsteem vist, et kui ühes oled juba RMAH avanud, siis teises serveris ei saa enam, kui US minna tahaks peaks uue mängu ostma T_T jääb ära vast (samas kui homme 100mil+ item kukub siis ostan:) )
Comment