*** Arvutimängud ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Poke
    Grinder
    • Mar 2010
    • 995

    #796
    Re: *** Arvutimängud ***

    vennike oled midagi ilusat ka saanud veel?

    proovisin siis EU serverist US minna, aga kuradi AH-d ei saa seal kasutada.
    mingi süsteem vist, et kui ühes oled juba RMAH avanud, siis teises serveris ei saa enam, kui US minna tahaks peaks uue mängu ostma T_T jääb ära vast (samas kui homme 100mil+ item kukub siis ostan:) )

    Comment

    • vennike
      Pokkerihai
      • Mar 2009
      • 1958

      #797
      Re: *** Arvutimängud ***

      A3 jookseme, ikka kukub igast jama, raha enam ei müü, aga emeraldid lähevad nagu soojad saiad 10$ tükk. Barbariga ka hullan, ww ja battlerage. Crit chance piisavalt kõrge siis on suht naljakas.

      Comment

      • Poke
        Grinder
        • Mar 2010
        • 995

        #798
        Re: *** Arvutimängud ***

        ma tegin ka barbi 60, pole selle ww-ga jauranud tho, mingi hull trend on praegu see vist:D

        a2-s saan oma barbiga vabalt grindida, aga a3 on vähe rets.

        Comment

        • vapsik
          Klubi Liige
          • Apr 2009
          • 5462

          #799
          Re: *** Arvutimängud ***

          Ostsin ka Diablo 3. Jube sõltuvuse tekitaja.

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #800
            Re: *** Arvutimängud ***

            Algselt postitas vapsik Vaata postitust
            Ostsin ka Diablo 3. Jube sõltuvuse tekitaja.
            Oli ka alguses nii aga nüüdseks pole nädal+ kordagi puutunud :) Aga samas maybe sisimas andsin omale aru, et ma ei tohi seda mängida, kui aega ei ole.

            Comment

            • rohelinekonn
              Klubi Liige
              • Nov 2008
              • 3808

              #801
              Re: *** Arvutimängud ***

              krt ma ostsin ja pole suurt veel mänginudgi. Tahaks juba kõrgemale levelile jõuda hetkel tundub kuidagi mage ja 60 euri ilmselge raiskamine sellise asja eest. Aga loodan et läheb huvitavaks veel.

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #802
                Re: *** Arvutimängud ***

                Algselt postitas rohelinekonn Vaata postitust
                krt ma ostsin ja pole suurt veel mänginudgi. Tahaks juba kõrgemale levelile jõuda hetkel tundub kuidagi mage ja 60 euri ilmselge raiskamine sellise asja eest. Aga loodan et läheb huvitavaks veel.
                Tegelt need levelid ei anna midagi juurde. Leveli kasvades kasvavad ka vastaste tugevused kui just end lolliks ei expa nõrkade moobide peal. Ehk tekib kogu aeg surnud ring, et alati on midagi puudu ja tahaks ikka veel nats kõvemaks saada, et totaalselt ruulida.

                See päris 1:1 ei ole aga nii tundub olevat, vähemalt mulle. Sealt ka sõltuvus tekib, et chari arendada nii eq, skillide kui levelite arvelt.

                Comment

                • rohelinekonn
                  Klubi Liige
                  • Nov 2008
                  • 3808

                  #803
                  Re: *** Arvutimängud ***

                  no levelite suhtes sellepärast et mida mäng edasi seda keerulisemaks ja ehk ka huvitavamaks läheb. võrreldes näiteks wowiga siis võitlemine on suht selline mitte keeruline. Vaeva pole siiani pidanud suurt nägema.

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #804
                    Re: *** Arvutimängud ***

                    Algselt postitas rohelinekonn Vaata postitust
                    no levelite suhtes sellepärast et mida mäng edasi seda keerulisemaks ja ehk ka huvitavamaks läheb. võrreldes näiteks wowiga siis võitlemine on suht selline mitte keeruline. Vaeva pole siiani pidanud suurt nägema.
                    Keeruline ei ole, kuigi osades kohtades või lõpukates osade skillide/spellide kasutamine õigel ajal/kohas muudab alistamist kergemaks. Aga, mida sa loodad, kui saad valida kokku 4 skilli/spelli + pasiivsed oskused ja EQ ning mida eriti võitluse aeg muuta ei saa või ei olegi mõtet.

                    WOW'is on valikuid tohutult rohkem ning sõltuvalt vastasest pead valima ka omale hetke strateegia - vähemalt niipalju, kui mina Camu mängu olen jälginud. Võrreldes pokkeriga tundub Diablo Limit Hold'em ja WOW No Limit.

                    Comment

                    • rohelinekonn
                      Klubi Liige
                      • Nov 2008
                      • 3808

                      #805
                      Re: *** Arvutimängud ***

                      Suht nii ongi. Lihtsalt diablo ümber oli nii palju kisa, et mul olid ootused jube suured. Eks halb mäng ei ole aga ma pole kindel et see 60 euri väärt on

                      Comment

                      • Timpz
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 2029

                        #806
                        Re: *** Arvutimängud ***

                        diblas saad selle 60 tagasi teenida, wowis mitte

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #807
                          Re: *** Arvutimängud ***

                          Algselt postitas Timpz Vaata postitust
                          diblas saad selle 60 tagasi teenida, wowis mitte
                          See ei ole argument mängu ostmiseks vaid lisaboonus suurteke fännidele. Ma näiteks ei ole kaua mänginud arvutimänge ja üleüldse lemmikuteks, mida olen rohkem mänginud oli Heroes ja siis Diablo (ei mäleta kumb) ning samal põhjusel, et kära oli palju siis võtsin ka D3.

                          Mäng ei ole halb ja erinevalt rohelisestkonnast ma leian, et see on seda raha väärt (lihtsalt ei ole aega mängida ;() aga mängu ostma ma selle järgi küll ei hakkaks, kas sellega on võimalik raha tagasi teenida või mitte.

                          Comment

                          • camu
                            Super Moderaator
                            • Jan 2009
                            • 3411

                            #808
                            Re: *** Arvutimängud ***

                            Algselt postitas ranka Vaata postitust
                            WOW'is on valikuid tohutult rohkem ning sõltuvalt vastasest pead valima ka omale hetke strateegia - vähemalt niipalju, kui mina Camu mängu olen jälginud. Võrreldes pokkeriga tundub Diablo Limit Hold'em ja WOW No Limit.
                            Sa nägid DOTAt mu juures.

                            Comment

                            • vennike
                              Pokkerihai
                              • Mar 2009
                              • 1958

                              #809
                              Re: *** Arvutimängud ***

                              kes veel ei tea siis options - gameplay - tick "elective mode" ja saad samast kategooriast mitu spelli valida, kõrgemal ilmtingimata vajalik.

                              inferno Act3 on skill ikka maruvajalik, demon hunteriga sekundi murdosa tähelepanematust, saad ühe lendava asja sisse ja kärvad.

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #810
                                Re: *** Arvutimängud ***

                                Algselt postitas camu Vaata postitust
                                Sa nägid DOTAt mu juures.
                                LOL, piinlik, lihtsalt piinlik. Lähen punastan nurgas :D Siiani arvasin, et see WOW

                                Comment

                                Working...