*** Arvutimängud ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • qjet
    Grinder
    • Apr 2009
    • 806

    #781
    Re: *** Arvutimängud ***

    ma jõudsin ka ükspäev oma DH infernosse. Itemite väärtusest pole siiani sittagi aimu, aga AH's saab mingi odava ja toimiva geari küll kergelt kokku.

    Comment

    • Poke
      Grinder
      • Mar 2010
      • 995

      #782
      Re: *** Arvutimängud ***

      Algselt postitas qjet Vaata postitust
      ma jõudsin ka ükspäev oma DH infernosse. Itemite väärtusest pole siiani sittagi aimu, aga AH's saab mingi odava ja toimiva geari küll kergelt kokku.
      wait till u get to act 2+

      Comment

      • Spewmonkey
        Seina Augustaja
        • Oct 2008
        • 2293

        #783
        Re: *** Arvutimängud ***

        Algselt postitas Jeebus Vaata postitust
        PES 2013 on meeldivalt arenenud
        söötmine realistlikum, pall on mõnusa vindi ka sisse saanud

        demo väljas, oktoobris tuleb full version
        Neid retarded AI buge, mis nt. 2010 üsna mängitamatuks tegid, on loodetavasti lõpuks vähemaks jäänud? Kui vastuseks on "millised bugid?", siis nvm.

        Comment

        • Jeebus
          määäääää
          • Jun 2012
          • 1409

          #784
          Re: *** Arvutimängud ***

          Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
          Neid retarded AI buge, mis nt. 2010 üsna mängitamatuks tegid, on loodetavasti lõpuks vähemaks jäänud? Kui vastuseks on "millised bugid?", siis nvm.
          imo enamvähem kõik suuremad probleemid, mis mulle pes 2012-s pinda käivad , on lahendatud

          mängisin demo-s mingi 5 mängu ja
          - tundub, et enam pole seda ala, kuhu sööta ei saa (nagu 2012-s ütleme su tiimivend on kella 8 suunas, siis on mõnedes kohtades võimatu talle sööta, kas läheb auti või massive fail ... ja neid kohti ikka oli, väga tilti ajas)
          - siis seda pole enam, et kui kiiruga klahvi ainult tappida, siis tuli failed 1-meetrine sööt
          - liikumine tundub reaalsem, külgedele liikumised pole enam nii robotlikud, pall on palju lahtisem, imo nagu olema peakski
          - löögid ka on rohkem random
          - sprinti on muudetud. kui jooksed, siis kogud veelgi enam kiirust ja lükkad palli kaugemale (hetkel võetakse koguaeg niimoodi ära), see vajab adjustimist
          - ricochetid on effektiivsemad imo

          kokkuvõttes olen väga rahule jäänud

          see on küll perfect, et söötmine tundub olevat lahendatud, praegu liigub pall küll iga kraadi peale

          demo on 1,1gb, eks proovi ise ja kirjuta arvamus


          sellest ei saa ikka aru, miks ei või keyboard controlse mängu lisada, iga kord peab settingutes flippama
          Last edited by Jeebus; 29.07.12, 01:15.

          Comment

          • Skyline
            Grinder
            • Dec 2008
            • 510

            #785
            Re: *** Arvutimängud ***

            Algselt postitas Jeebus Vaata postitust

            sellest ei saa ikka aru, miks ei või keyboard controlse mängu lisada, iga kord peab settingutes flippama
            Mängid keyboardiga seda?

            Comment

            • kardaanirist
              Pokkerihai
              • Nov 2009
              • 3675

              #786
              Re: *** Arvutimängud ***

              palju on neid inimesi, kes PC mänge puldiga mängivad? puldiga etem, aga klaviatuuriga saab edukalt hakkama.

              Comment

              • Jeebus
                määäääää
                • Jun 2012
                • 1409

                #787
                Re: *** Arvutimängud ***

                Algselt postitas Skyline Vaata postitust
                Mängid keyboardiga seda?
                mulle ei meeldi pult, peamiselt selle pärast, et lisaks nuppude vajutamisele peab veel puldi õhus hoidmisega tegelema - veel üks dimensioon juures
                kui ma praegu keyboardiga suudan superstar levelit beatida, siis puldiga ... lol

                aga pes 2013 on esimene jalgpallimäng ajaloos, millega ma rahul olen, lõpuks ometi pole ühtegi suuremat probleemi olnud ja mäng on nauditav!

                tõmbasin just Unlock 25 teams patch by Jenkey1002, mis peaks veel settingud ka unlockima ja veedan terve õhtu pes-i mängides

                Comment

                • Skyline
                  Grinder
                  • Dec 2008
                  • 510

                  #788
                  Re: *** Arvutimängud ***

                  Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
                  palju on neid inimesi, kes PC mänge puldiga mängivad? puldiga etem, aga klaviatuuriga saab edukalt hakkama.
                  PESist jutt, aga ilmselt mitte väga paljud jah, kuid jalkat ma klaveri peal ei mängiks.
                  Algselt postitas Jeebus Vaata postitust
                  mulle ei meeldi pult, peamiselt selle pärast, et lisaks nuppude vajutamisele peab veel puldi õhus hoidmisega tegelema - veel üks dimensioon juures
                  kui ma praegu keyboardiga suudan superstar levelit beatida, siis puldiga ... lol

                  aga pes 2013 on esimene jalgpallimäng ajaloos, millega ma rahul olen, lõpuks ometi pole ühtegi suuremat probleemi olnud ja mäng on nauditav!

                  tõmbasin just Unlock 25 teams patch by Jenkey1002, mis peaks veel settingud ka unlockima ja veedan terve õhtu pes-i mängides
                  No kui klaveril biidid siis why not. Ma ise vahepeal mängin sõpradegd 1v1 või 2v2, siis oleks veits imelik 4 klaviatuuriga mängida.

                  PES12 FL teed superstariga? Palju overall on?

                  Comment

                  • Jeebus
                    määäääää
                    • Jun 2012
                    • 1409

                    #789
                    Re: *** Arvutimängud ***

                    Algselt postitas Skyline Vaata postitust
                    PES12 FL teed superstariga? Palju overall on?
                    ei tee, ma teen tavaliselt international tournamente ja püüan ära võita

                    superstar tase on minu jaoks täpselt selline, et võrdsete meeskondadega on 60-40 , seega kõik sobib

                    Comment

                    • Spewmonkey
                      Seina Augustaja
                      • Oct 2008
                      • 2293

                      #790
                      Re: *** Arvutimängud ***

                      See puldi õhus hoidmine teeb asja just reaalsemaks, aga eks see maitse asi ole obv.

                      Comment

                      • pokkerisheriff
                        Grinder
                        • Oct 2011
                        • 824

                        #791
                        Re: *** Arvutimängud ***

                        national geographicsi "megatehased" sarja üks osa on sellest, kuidas electronic arts tegi konkureerivat fifa 2012 mängu. võibla pakub huvi.

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        Comment

                        • ment52
                          Politseidokumendiga kusjuures!
                          • Oct 2008
                          • 1270

                          #792
                          Re: *** Arvutimängud ***

                          Vaatasin mõned kuud tagasi. Suht rumal/igav dok oli, ei soovita.

                          Comment

                          • Jeebus
                            määäääää
                            • Jun 2012
                            • 1409

                            #793
                            Re: *** Arvutimängud ***

                            keegi Dota 2-te mängib?

                            tegin invitation survey ära, kas keegi on nii teinud ja kaua aega on läinud?

                            Comment

                            • KristjanRawk
                              Klubi Liige
                              • Feb 2009
                              • 1133

                              #794
                              Re: *** Arvutimängud ***

                              olen mänginud ning paari kuuga sain key, kuid siis tundus asi liialt toores + delay oli harjumatu. ehk nüüd paremaks asi läind. üksi ei viitsi mängida ning sõbrad ka ei mängi seda.

                              Comment

                              • Jeebus
                                määäääää
                                • Jun 2012
                                • 1409

                                #795
                                Re: *** Arvutimängud ***

                                In South Korea, gaming can lead to fame and addiction. CNN follows one of the world's best "StarCraft II" players, who hopes to distance himself from gaming's dark side.


                                huvitav lugemine/videod

                                Comment

                                Working...