Re: *** Arvutimängud ***
ma jõudsin ka ükspäev oma DH infernosse. Itemite väärtusest pole siiani sittagi aimu, aga AH's saab mingi odava ja toimiva geari küll kergelt kokku.
ma jõudsin ka ükspäev oma DH infernosse. Itemite väärtusest pole siiani sittagi aimu, aga AH's saab mingi odava ja toimiva geari küll kergelt kokku.
Comment