Re: *** Arvutimängud ***
ei ma vaatasin gold ah-st
krt peaks ka vist US üle kolima, kuigi ei viitsi algusest jaurata eriti.
Algselt postitas vennike
Vaata postitust
krt peaks ka vist US üle kolima, kuigi ei viitsi algusest jaurata eriti.
?
Comment