Re: *** Arvutimängud ***
Ma ka sõltuvuses. Vanasti olin DOTAst sõltuvuses ja see oli standard et "üks mäng" kujunes vähemalt kümneks mänguks, et teen ühe veel ja teen ühe veel. Starcraftiga hetkel sama. Ma kuskil silveri eesotsas vist, aga võtan seda suht rahulikult ja goldi ei trügigi, sest esiteks mängin umbes 10fps ´iga ja teiseks quitin pidevalt zvz, sest see matchup lihtsalt ei meeldi.
Algselt postitas Karelkorm
Vaata postitust
obv ta xzerg ja mu macro sucks veel. nii et luti ringid sain :D
Comment