*** Arvutimängud ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • camu
    Super Moderaator
    • Jan 2009
    • 3411

    #691
    Re: *** Arvutimängud ***

    Algselt postitas Karelkorm Vaata postitust
    Olen ka umbes nädalakese mänginud zergi ja top bronze, a vastased suht silverid kõik xD, a meelega hoian mängu kinni, muidu jään sõltuvusse ja pokkeri jaoks aega ei jää.
    Ma ka sõltuvuses. Vanasti olin DOTAst sõltuvuses ja see oli standard et "üks mäng" kujunes vähemalt kümneks mänguks, et teen ühe veel ja teen ühe veel. Starcraftiga hetkel sama. Ma kuskil silveri eesotsas vist, aga võtan seda suht rahulikult ja goldi ei trügigi, sest esiteks mängin umbes 10fps ´iga ja teiseks quitin pidevalt zvz, sest see matchup lihtsalt ei meeldi.

    Comment

    • Karelkorm
      Grinder
      • Nov 2009
      • 856

      #692
      Re: *** Arvutimängud ***

      Sellega saab natuke campaini aint mängida, multikat mitte ja single player vs ai ka mitte.
      vb sõprade vastu multiplayerit saab a ladderit mitte.

      Comment

      • camu
        Super Moderaator
        • Jan 2009
        • 3411

        #693
        Re: *** Arvutimängud ***

        Algselt postitas Karelkorm Vaata postitust
        Sellega saab natuke campaini aint mängida, multikat mitte ja single player vs ai ka mitte.
        vb sõprade vastu multiplayerit saab a ladderit mitte.
        starter editioniga saab jah vist 5 esimest missiooni campaigni. Ning lisaks tavalist multiplayerit teatud mappidega. Ise alustasin ka kunagi sellega ja ei suutnud ikkagi SC2 ostmata jätta, sest ilma ladderdamata ning ainult terranit mängides viskab asi suhteliselt kiirelt siibrisse. Tahtes hea mängija olla ja kaugele jõuda, tuleb siiski kõigi rassidega veidi mängida, et näiteks skautiminegi lihtsam oleks.

        Comment

        • udikaz
          Pokkerihai
          • Nov 2009
          • 1946

          #694
          Re: *** Arvutimängud ***

          Algselt postitas camu Vaata postitust
          starter editioniga saab jah vist 5 esimest missiooni campaigni. Ning lisaks tavalist multiplayerit teatud mappidega. Ise alustasin ka kunagi sellega ja ei suutnud ikkagi SC2 ostmata jätta, sest ilma ladderdamata ning ainult terranit mängides viskab asi suhteliselt kiirelt siibrisse. Tahtes hea mängija olla ja kaugele jõuda, tuleb siiski kõigi rassidega veidi mängida, et näiteks skautiminegi lihtsam oleks.
          ma tegin kogu campaign-i cracked versiooniga läbi(häbi mul olgu) - ehk sain kõikide poolustega tsipa proovida. eks ma downloadin endale selle starteri ja tuletan asjad meelde. sinna juurde ei ole ilmselt raske ka full versioni osta. siis saame madistada.

          Comment

          • camu
            Super Moderaator
            • Jan 2009
            • 3411

            #695
            Re: *** Arvutimängud ***

            Algselt postitas udikaz Vaata postitust
            ma tegin kogu campaign-i cracked versiooniga läbi(häbi mul olgu)
            Kusjuures ma tegin ka.. Ning multit proovisin ka algul mingite bottide vastu crackediga. Aga raha Blizzard mu käest siiski sai.

            Comment

            • udikaz
              Pokkerihai
              • Nov 2009
              • 1946

              #696
              Re: *** Arvutimängud ***

              Algselt postitas camu Vaata postitust
              Kusjuures ma tegin ka.. Ning multit proovisin ka algul mingite bottide vastu crackediga. Aga raha Blizzard mu käest siiski sai.
              ma multit ei ole proovinud, aga kui selle starteri peale saan siis peaks saama teie vastu isegi teha ju? obv tuleb ladderit ka tegema hakata, aga enne tuleb uuesti natukene SC2 lainele saada. pole oma pool aastat seda üldse mänginud.

              Comment

              • udikaz
                Pokkerihai
                • Nov 2009
                • 1946

                #697
                Re: *** Arvutimängud ***

                Algselt postitas Karelkorm Vaata postitust
                Olen ka umbes nädalakese mänginud zergi ja top bronze, a vastased suht silverid kõik xD, a meelega hoian mängu kinni, muidu jään sõltuvusse ja pokkeri jaoks aega ei jää.
                viska oma sc2-e id ja charater code mulle PM-i. saatsin enda oma.

                Comment

                • camu
                  Super Moderaator
                  • Jan 2009
                  • 3411

                  #698
                  Re: *** Arvutimängud ***

                  Algselt postitas udikaz Vaata postitust
                  viska oma sc2-e id ja charater code mulle PM-i. saatsin enda oma.
                  +1

                  Comment

                  • udikaz
                    Pokkerihai
                    • Nov 2009
                    • 1946

                    #699
                    Re: *** Arvutimängud ***

                    obv ta xzerg ja mu macro sucks veel. nii et luti ringid sain :D

                    Comment

                    • vennike
                      Pokkerihai
                      • Mar 2009
                      • 1958

                      #700
                      Re: *** Arvutimängud ***

                      D3s müüsin mingi haamri 72$ eest täna. Meil päris hea mansa, kõigil 305%+ MF ja jube treasure goblinite farmimine käib, päris huvitavaid asju kukub.

                      Comment

                      • Timpz
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 2029

                        #701
                        Re: *** Arvutimängud ***

                        Algselt postitas vennike Vaata postitust
                        D3s müüsin mingi haamri 72$ eest täna. Meil päris hea mansa, kõigil 305%+ MF ja jube treasure goblinite farmimine käib, päris huvitavaid asju kukub.
                        saab liituda :P?

                        Comment

                        • vennike
                          Pokkerihai
                          • Mar 2009
                          • 1958

                          #702
                          Re: *** Arvutimängud ***

                          Algselt postitas Timpz Vaata postitust
                          saab liituda :P?
                          kui MF 305%+ ja usa serveris, siis ikka jah. PM oma battletag

                          Comment

                          • Timpz
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 2029

                            #703
                            Re: *** Arvutimängud ***

                            aa ma EU ikka

                            Comment

                            • Poke
                              Grinder
                              • Mar 2010
                              • 995

                              #704
                              Re: *** Arvutimängud ***

                              ma ostsin ka d3. lvl60 infernos act2 käsil alles, aga krdi raske, üksi ei saa, liiga halb gear alles ja normaalset party-t annab leida.
                              kes aidata saab või kooos teha tahab midagi siis Pokezzi#2812

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #705
                                Re: *** Arvutimängud ***

                                On D3 worth money v mitte? Ma mõtlen kas osta v mitte.

                                Comment

                                Working...