*** Arvutimängud ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • rohelinekonn
    Klubi Liige
    • Nov 2008
    • 3808

    #616
    Re: *** Arvutimängud ***

    krt tahaks kah nüüd proovida

    Comment

    • vennike
      Pokkerihai
      • Mar 2009
      • 1958

      #617
      Re: *** Arvutimängud ***

      Tõmbasin ka diablole koti pähe ära, lähen uuele ringile :D Act 3 oli parim imo kui neljakeisi pundis. Ropp ja rõve nonstop action.

      Comment

      • Oliverk
        Moderaator
        • Nov 2008
        • 3016

        #618
        Re: *** Arvutimängud ***

        põle siis guest passi kellelgi siit?

        Comment

        • udikaz
          Pokkerihai
          • Nov 2009
          • 1946

          #619
          Re: *** Arvutimängud ***

          Algselt postitas vennike Vaata postitust
          Tõmbasin ka diablole koti pähe ära, lähen uuele ringile :D Act 3 oli parim imo kui neljakeisi pundis. Ropp ja rõve nonstop action.
          Kõik poolused nii erinevad diablos. ilmselt tuleb kõikidega läbi teha, et saaks joone alla tõmmata. kas diablo3-s on ka hardcore võimalus? imo kui arvuti mänge mängida siis tuleb kõik mängud ika hardcore tasemega läbi teha

          Comment

          • vennike
            Pokkerihai
            • Mar 2009
            • 1958

            #620
            Re: *** Arvutimängud ***

            Algselt postitas Oliverk Vaata postitust
            põle siis guest passi kellelgi siit?
            Kust ma vaadata saan kas mul on ?

            Algselt postitas udikaz Vaata postitust
            Kõik poolused nii erinevad diablos. ilmselt tuleb kõikidega läbi teha, et saaks joone alla tõmmata. kas diablo3-s on ka hardcore võimalus? imo kui arvuti mänge mängida siis tuleb kõik mängud ika hardcore tasemega läbi teha
            on ikka hardcore jah, kahjuks pole ma nii geek :D

            Comment

            • Keldrimees
              Julm Donk
              • Feb 2010
              • 69

              #621
              Re: *** Arvutimängud ***

              Algselt postitas Oliverk Vaata postitust
              põle siis guest passi kellelgi siit?
              Päris kindel, et diablo 3-le ei ole guest passi olemas. Tundub väga halb ärimudel jagada just väljatulnud mängule guest passi.

              Comment

              • Oliverk
                Moderaator
                • Nov 2008
                • 3016

                #622
                Re: *** Arvutimängud ***

                Algselt postitas Keldrimees Vaata postitust
                Päris kindel, et diablo 3-le ei ole guest passi olemas. Tundub väga halb ärimudel jagada just väljatulnud mängule guest passi.
                Loomulikult on lol. Miks te räägite asjast millest teil aimugi pole?

                Iga retail karbi ostajal on karbis 2 guest passi kaasas.

                Comment

                • vennike
                  Pokkerihai
                  • Mar 2009
                  • 1958

                  #623
                  Re: *** Arvutimängud ***

                  On küll d3 guest passid olemas aga mitte mul. Ostsin blizzardi lehelt virtuaalse koopia, seega ei saa aidata. Aga kindlasti on see mäng. seda raha väärt.

                  Comment

                  • vennike
                    Pokkerihai
                    • Mar 2009
                    • 1958

                    #624
                    Re: *** Arvutimängud ***

                    Nightmare ka tehtud, hell paneb mõnes kohas kukalt kratsima juba. Järgmine nädal tuleb ehk $auctionhouse, siis saab omale kõva geari osta :D

                    Mis natuke häirib, on see et ikka julmalt gearbased asi on. Skillide valik ja oma skill määrab kokku ehk 10% :(

                    Comment

                    • Timpz
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 2029

                      #625
                      Re: *** Arvutimängud ***

                      hell päris kole, tahaks infernot näha :D

                      Comment

                      • Tarq666
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 814

                        #626
                        Re: *** Arvutimängud ***

                        Vennike, mis arvad, kas D3-ga on võimalik ka taskuraha teenida asju müües või see lihtsalt selline lõbus lisa neile, kes tahavad gearbase mängus kiiresti tugevaks saada.

                        Comment

                        • Timpz
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 2029

                          #627
                          Re: *** Arvutimängud ***

                          veel ei saa ju arvamust avaldada kuna pole see saadaval

                          Comment

                          • Tarq666
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 814

                            #628
                            Re: *** Arvutimängud ***

                            no võib ka spekuleerida, kui sõna arvamus ei sobi

                            Comment

                            • vennike
                              Pokkerihai
                              • Mar 2009
                              • 1958

                              #629
                              Re: *** Arvutimängud ***

                              kulla müük käib juba aktiivselt lol, 100k - $9, sellise hinnaga võin juba varsti ise müüa :D
                              ma pigem ei hakka spekuleerima sellel teemal, kuna viimase aja sellistes MMOdes kogemus puudub. Kindlasti burgeriraha ajad kokku.

                              Kõrgemate leveli ja hea geariga witch doctor tundub üsna imba, proovin kindlasti ära.

                              Comment

                              • udikaz
                                Pokkerihai
                                • Nov 2009
                                • 1946

                                #630
                                Re: *** Arvutimängud ***

                                krt peaksid proovima ikka hardcore variandi ära. kuna reisil olles D3 mängimise võimalus puudub, siis tegin soojenduseks diablo2 läbi hardcore-ga ja no kuidagi way too easy tundus. Kas kuskilt mujalt kuidagi saab ka raskuse levelit muuta? mulle meeldib kui mängu läbi tegemiseks tuleks ikka vaeva ka näha. ma olen muidugi palju mänginud ka vb sellepärast tundub see mulle lihtne.

                                Comment

                                Working...