*** Arvutimängud ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • udikaz
    Pokkerihai
    • Nov 2009
    • 1946

    #601
    Re: *** Arvutimängud ***

    Algselt postitas vennike Vaata postitust
    Ostad oma arututile sobiva videokaardi.
    olen arvutite valdkonnas suht võhik, kuid olen kuskilt kuulnud et läpaka videokaardid on v.kallid - tasub parem uut läpakat vaadata siis kui seda oleks vaja vahetada. vastab tõele?

    Comment

    • Kosmonaut
      Grinder
      • Feb 2010
      • 584

      #602
      Re: *** Arvutimängud ***

      Nii palju nagu ma aru saan, ei ole see läpakate videokaartide vahetamine ka mingi tavaline tegevus - ehk siis ei pruugi mingi teine kaart sinna sobida.
      Lisaks tundub su arvuti suht vana juba (videomälu järgi), nii et kasulikum on uus osta - mängimise eesmärgiga soovitan lauaarvutile mõtelda.

      Comment

      • vennike
        Pokkerihai
        • Mar 2009
        • 1958

        #603
        Re: *** Arvutimängud ***

        pigem siis jah lauaarvuti, saad parema masina odavamalt. Kuigi ega gaming pc-d teab mis odavad pole. Mul läks kogu laul 1,5k AUD maksma, aga see-eest on suht loom ka ja saab mind huvitavaid mänge max settingutega lasta.

        Comment

        • udikaz
          Pokkerihai
          • Nov 2009
          • 1946

          #604
          Re: *** Arvutimängud ***

          kuna pool aastat viibin Eestis ja teine pool reisin ringi siis läheb lauaarvutiga tsipa raskeks. Jep mul mingi sitt Geforce 8400 gs vms see kaart siin sees. siiamaani on kõik mängud välja mängind mu arvuti(mitte küll max graphiga), aga nüüd siis esimene mäng millele tekib tõrge sisse..

          Comment

          • reggie
            Pokkerihai
            • Jun 2009
            • 1705

            #605
            Re: *** Arvutimängud ***

            Huvitav kas Geforce 310M 512mb, eraldiseisev+mälu baasil 1700mb veab välja, vennikese antud link kahjuks ei taha fungata mul.

            Comment

            • Keldrimees
              Julm Donk
              • Feb 2010
              • 69

              #606
              Re: *** Arvutimängud ***

              Algselt postitas reggie Vaata postitust
              Huvitav kas Geforce 310M 512mb, eraldiseisev+mälu baasil 1700mb veab välja, vennikese antud link kahjuks ei taha fungata mul.
              GeForce 7800 on miinimum system requirementites hetkel D3 jaoks. Geforce 310M on vist natuke võimsam, ehk peaks siis välja vedama, aga erilist visuaalset elamust vast oodata ei ole.

              Comment

              • vennike
                Pokkerihai
                • Mar 2009
                • 1958

                #607
                Re: *** Arvutimängud ***

                Diablo kloon - Path of Exile. Päris lahe asi, kiwid põlve otsas kokku klopsinud aga kuni D3 releaseni kärab küll. Youtubes on videod.

                Comment

                • vennike
                  Pokkerihai
                  • Mar 2009
                  • 1958

                  #608
                  Re: *** Arvutimängud ***

                  OzSave.com - kuigi sealt peaks saama Diablo3 kõige odavamalt, soovitan kauge kaarega sellest urkast mööda käia. Maksin õnneks seal paypaliga ja sain raha tagasi. Võtsin blizzardi lehelt D3, need raiped ju marukavalad, p2p sisse ehitanud, et oma servereid kooma ei tõmbaks kui kaks miljardit hiinlast alla laadima hakkavad :D

                  Comment

                  • udikaz
                    Pokkerihai
                    • Nov 2009
                    • 1946

                    #609
                    Re: *** Arvutimängud ***

                    one day vennike...one day

                    Comment

                    • vennike
                      Pokkerihai
                      • Mar 2009
                      • 1958

                      #610
                      Re: *** Arvutimängud ***

                      haha, installitud, lühendan tööpäeva täna tunni võrra, saab täpselt selleks ajaks koju kui serverid live lähevad. kes veel kõva grindi panema hakkavad, võivad battletagi PMida.

                      Comment

                      • Mr_Kenny
                        Vana Tegija
                        • Jun 2011
                        • 1357

                        #611
                        Re: *** Arvutimängud ***

                        Päris normal on esmapilgul!

                        Comment

                        • Oliverk
                          Moderaator
                          • Nov 2008
                          • 3016

                          #612
                          Re: *** Arvutimängud ***

                          kellel teist guest pass on olemas, siis võtaks ühe prooviks.

                          Comment

                          • vennike
                            Pokkerihai
                            • Mar 2009
                            • 1958

                            #613
                            Re: *** Arvutimängud ***

                            tramaivõi kui hea asi, sain esimese vaatusega ühele poole.

                            Comment

                            • reggie
                              Pokkerihai
                              • Jun 2009
                              • 1705

                              #614
                              Re: *** Arvutimängud ***

                              ATHENE olla max. leveli juba kätte saanud,. ja mina arvasin, et mul pole elu.

                              Comment

                              • Fabulous
                                Pokkerihai
                                • Jan 2010
                                • 2674

                                #615
                                Re: *** Arvutimängud ***

                                Twitch is the world's leading video platform and community for gamers.

                                Need tüübid on ka non-stop lasknud alates sellest kui serverid live läksid ning on sammuti L60 juba.

                                Comment

                                Working...