*** Arvutimängud ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Romka
    Pokkerihai
    • Mar 2009
    • 1544

    #556
    Re: *** Arvutimängud ***

    Algselt postitas udikaz Vaata postitust
    tavai poisid millal Diablo 3 välja tuleb ?
    Kinnitatud et 15.mai ja 60 eur hinnaks.
    us.battle.net/d3/en/blog/4612389/Diablo_III_Launching_May_15_%E2%80%93_Digital_Pre-Sales_NOW_OPEN-3_15_2012#blog
    Last edited by Romka; 17.03.12, 09:10.

    Comment

    • Relamz
      Vana Tegija
      • Jan 2010
      • 1467

      #557
      Re: *** Arvutimängud ***

      Algselt postitas Postiljon Vaata postitust
      Viska servuv ip kus wulfi lased.

      Comment

      • LuuK
        Vana Tegija
        • Dec 2008
        • 1138

        #558
        Re: *** Arvutimängud ***

        Algselt postitas Postiljon Vaata postitust
        heh, see värk on pokkerisaidid ka ära trackinud. mis sellest kasu on üldse?

        Comment

        • fyte
          Pokkerihai
          • Jun 2010
          • 3378

          #559
          Re: *** Arvutimängud ***

          Algselt postitas Postiljon Vaata postitust
          Past 7 days 77h ja wowi total 4500h? Haha, sa oleksid suht miljonär ju, kui kogu selle aja pokkerit oleks õppinud/mänginud.

          Comment

          • reggie
            Pokkerihai
            • Jun 2009
            • 1705

            #560
            Re: *** Arvutimängud ***

            Hüvasti reaalsus ja õues viibimine 5.15,2012 tuleb diablo 3 viimaks.

            Comment

            • udikaz
              Pokkerihai
              • Nov 2009
              • 1946

              #561
              Re: *** Arvutimängud ***

              sa pole ainus kes seda kõvasti...kõvasti oodanud on

              Comment

              • vennike
                Pokkerihai
                • Mar 2009
                • 1958

                #562
                Re: *** Arvutimängud ***

                Algselt postitas reggie Vaata postitust
                Hüvasti reaalsus ja õues viibimine 5.15,2012 tuleb diablo 3 viimaks.
                lol ostan omale vesijahutusega desktopi ja võtan järgmise kolme aasta puhkuse ette välja :D

                Comment

                • kardaanirist
                  Pokkerihai
                  • Nov 2009
                  • 3675

                  #563
                  Re: *** Arvutimängud ***

                  keegi oskab seletada selle mängu fenomeni? vaatasin diablo 3 gameplay videod ära ja ei saa aru, mille üle siin droolitakse. graafika ei ole midagi ulmelist ja lihtsalt tapad kolle? tundub, et lihtsalt üles haibitud mäng. taolisi mänge küll ja veel. a võin eksida.

                  Comment

                  • udikaz
                    Pokkerihai
                    • Nov 2009
                    • 1946

                    #564
                    Re: *** Arvutimängud ***

                    mängi diablo2 läbi ja siis tule ütle seda uuesti. blizzardi mängud on nuts! hetkel teen teist korda starcrafti läbi kunagi kui välja tuli tegin normaliga nüüd aint brutaliga. blizzardi mängude story line on imo mega hea ja mängud alati tasemel.

                    Comment

                    • vennike
                      Pokkerihai
                      • Mar 2009
                      • 1958

                      #565
                      Re: *** Arvutimängud ***

                      lihtsalt on isu mingit mmorpg-d rämedalt hoorata jälle. tundub solid asi olema. lisaks meeldib RCE (real cash economy) kui näiteks WoWs on asjade ja chrid müümine illegaalne (obv kedagi ei koti) siis D3 on see täiesti legaalne. Kopp ette saab, siis müüd kogu oma jama maha ja saad mingi kopika tagasi.

                      Comment

                      • Vandalar
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 3577

                        #566
                        Re: *** Arvutimängud ***

                        Mängisin ka mingi aeg Diablo II-te ja see aitas mul nii mõnedki no life tunnid kirja saada.

                        Comment

                        • qjet
                          Grinder
                          • Apr 2009
                          • 806

                          #567
                          Re: *** Arvutimängud ***

                          diablo 2 ma teen endale mingi hammerdin enigma+ mõned muud high rune itemid, 2 päeva mängu ja quitin jälle, kuigi nii palju oleks veel teha seal.

                          Comment

                          • udikaz
                            Pokkerihai
                            • Nov 2009
                            • 1946

                            #568
                            Re: *** Arvutimängud ***

                            Starcraft 2 last mission: ALL IN on lihtsalt nii ssickkkkkkkkkk... peaaegu võimatu rsk...

                            Comment

                            • camu
                              Super Moderaator
                              • Jan 2009
                              • 3411

                              #569
                              Re: *** Arvutimängud ***

                              Algselt postitas udikaz Vaata postitust
                              Starcraft 2 last mission: ALL IN on lihtsalt nii ssickkkkkkkkkk... peaaegu võimatu rsk...
                              Multiplayerit ka toksid?

                              Comment

                              • udikaz
                                Pokkerihai
                                • Nov 2009
                                • 1946

                                #570
                                Re: *** Arvutimängud ***

                                nope. pole seni mänginud, aga ütleme nii et suur huvi tekkis. ma alati teen mängudel enne campaini läbi ja siis otsustan kas ostan endale multiplayeri või mitte. mulle väga ei meeldi see battle.neti poole aasta ja aasta kaupa passide müük, kuid mäng ise oli ika nuts..ootan juba trilogy järge mis peaks aasta lõpus tulema. Foorumitest lugesin et suht ära vajunud see multyplayer mode seal. vastab tõele?

                                Comment

                                Working...