*** Arvutimängud ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Vandalar
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 3577

    #541
    Re: *** Arvutimängud ***

    Millegipärast win7 all ei taha cs 1.6 töötada :(

    Comment

    • udikaz
      Pokkerihai
      • Nov 2009
      • 1946

      #542
      Re: *** Arvutimängud ***

      SC2-e all pidasin jah Starcraft 2-te silmas. tundub et Warcrafti ja Starcrafti siin ei mängitag:( not guud.
      To vandalar: Mul mõlemal läpakal windows 7 ning töötab ilma igasuguste tõrgeteta. Asi peab olema milleski muus..

      Comment

      • oohoh
        Grinder
        • Oct 2009
        • 547

        #543
        Re: *** Arvutimängud ***

        Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
        Millegipärast win7 all ei taha cs 1.6 töötada :(
        ainult n00b mängib läbi nonstiimi ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

        Comment

        • udikaz
          Pokkerihai
          • Nov 2009
          • 1946

          #544
          Re: *** Arvutimängud ***

          Algselt postitas oohoh Vaata postitust
          ainult n00b mängib läbi nonstiimi ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
          True. cs steamile maksab mingi 7 euri vist ainult aga selle-eest saab palju mugavamalt kasutada. Niisama mäng tüütas mind ära kuskil paar aastat tagasi juba, kuid nüüd leidsin enda jaoks clan wari-d ehk siis 5on5 teise tiimi vastu. Skypes oled oma tiimiga ühenduses ja võistled nii. Väga seff. seal tuleb mängu taktika mis annab mängule palju vürtsi juurde. See tõigi mind tagasi kuldse klassiku juurde

          Comment

          • Keldrimees
            Julm Donk
            • Feb 2010
            • 69

            #545
            Re: *** Arvutimängud ***

            Algselt postitas udikaz Vaata postitust
            SC2-e all pidasin jah Starcraft 2-te silmas. tundub et Warcrafti ja Starcrafti siin ei mängitag:( not guud.
            To vandalar: Mul mõlemal läpakal windows 7 ning töötab ilma igasuguste tõrgeteta. Asi peab olema milleski muus..
            Starcraft 2 mängin päris tihti sõpradega õhtuti. Warcraft 3 pole väga ammu mänginud.

            CSi probleem on jah pigem nonsteami viga. Steami koopiaga ei tohiks mingeid probleeme olla.

            Comment

            • udikaz
              Pokkerihai
              • Nov 2009
              • 1946

              #546
              Re: *** Arvutimängud ***

              Algselt postitas Keldrimees Vaata postitust
              Starcraft 2 mängin päris tihti sõpradega õhtuti. Warcraft 3 pole väga ammu mänginud.

              CSi probleem on jah pigem nonsteami viga. Steami koopiaga ei tohiks mingeid probleeme olla.
              Kas sul ja su sõpradel on battle.neti kasutajad ja SC2 tellitud? või teete kuidagi teisiti?

              Comment

              • oohoh
                Grinder
                • Oct 2009
                • 547

                #547
                Re: *** Arvutimängud ***

                millalgi peakski end jälle lanile vedama 5o5 mängima, päris vahva oli
                muidugi kõige ägedam oli kuskil arvutisaalis omal ajal mängida, escape, matrix, gameplaza jms asjad eksisteerisid siis veel

                Comment

                • Vandalar
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 3577

                  #548
                  Re: *** Arvutimängud ***

                  Hmm, steamis küll asi pole, mul on steam. Win7 64bit, ei tööta.

                  Comment

                  • Keldrimees
                    Julm Donk
                    • Feb 2010
                    • 69

                    #549
                    Re: *** Arvutimängud ***

                    Algselt postitas udikaz Vaata postitust
                    Kas sul ja su sõpradel on battle.neti kasutajad ja SC2 tellitud? või teete kuidagi teisiti?
                    Yep kõigil orginaalkoopia. LAN supporti mängul ikka ei ole ja mingeid korralikke unofficial patche ka mitte. Või äkki tead mõnda võimalust kuidas LANi saada?

                    Comment

                    • udikaz
                      Pokkerihai
                      • Nov 2009
                      • 1946

                      #550
                      Re: *** Arvutimängud ***

                      nope ei tea. just sellepärast uuringi siin. ise olen warcrafti pro ja liigun vaikselt starcraftile üle. uurin lihtsalt mängu tagamaid. ehk keegi on midagi leiutanud nats teen trenni siis teen challengi teile. 2 vs 2 mul üks sõber pelab starcrafti. :)

                      Comment

                      • Codecci
                        Luuramas Naisteturniire
                        • Nov 2008
                        • 7574

                        #551
                        Re: *** Arvutimängud ***

                        Algselt postitas udikaz Vaata postitust
                        nope ei tea. just sellepärast uuringi siin. ise olen warcrafti pro ja liigun vaikselt starcraftile üle. uurin lihtsalt mängu tagamaid. ehk keegi on midagi leiutanud nats teen trenni siis teen challengi teile. 2 vs 2 mul üks sõber pelab starcrafti. :)
                        Forget this bullshit, teeme Rise of Nations: Thrones & Patriots 2 vs 2 parem :D

                        Vahepeal sai siit foorumirahvaga mängitud, päris fun oli. Paljud pelgavad tõmmata, sest veidi tundmatu mäng, aga sitaks hea, sest mingi 2004-2005a mäng ja jookseb iga käsnaga, samas mängitavus A+ imo. Civilizationi ja Age of Empiresi segu, mõlemast mängust parimad asjad võetud ja kokku pandud

                        Comment

                        • udikaz
                          Pokkerihai
                          • Nov 2009
                          • 1946

                          #552
                          Re: *** Arvutimängud ***

                          see ei ole bullshit :) aga isegi proovisin seda RON2-te, aga ei süvenenud sellesse kuna mängisin parajasti heroes 5 collector campaine järjest läbi. Kes on seda mänginud see teab kui kaua selleks aega kulub :) seega mul läheb veits aega enne kui mingigi taseme kätte saan, aga olen suht tugev RTS mängija nii et kaua see aega vast ei võtaks Samas warcrafti ja starcrafti olen nende algusest peale vahelduva eduga mänginud ning nendes julgeks teistega juba võistelda.Kas annan sulle teada kui RON-i tõed endale selgeks teen ja mingit 2on2 vms teha võiks?

                          Comment

                          • Postiljon
                            FPP Pro
                            • Sep 2011
                            • 203

                            #553
                            Re: *** Arvutimängud ***

                            www.xfire.com/profile/mar6kus TOP MY GAMING!

                            Comment

                            • udikaz
                              Pokkerihai
                              • Nov 2009
                              • 1946

                              #554
                              Re: *** Arvutimängud ***

                              tavai poisid millal Diablo 3 välja tuleb ?

                              Comment

                              • udikaz
                                Pokkerihai
                                • Nov 2009
                                • 1946

                                #555
                                Re: *** Arvutimängud ***

                                Algselt postitas Postiljon Vaata postitust
                                lol. World of Warcraft 58 hours 4,577 hours. vat sellist numbrit ma veel näinud ei ole kellelgi :) sick vana..

                                Comment

                                Working...