*** Arvutimängud ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Vandalar
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 3577

    #391
    Re: *** Arvutimängud ***

    Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    Oskab keegi soovitada mõnda Diablo2´le analoogset mängu ? Põhiline peaks olema vähem möla ja rohkem tegusid. Poeg mängis Dragon Age´i, küll seal oli ikka seda juttu.
    Sacred ja Sacred II

    Comment

    • Chief
      Julm Donk
      • Jan 2011
      • 50

      #392
      Re: *** Arvutimängud ***

      Kui Blizzardil natukenegi ärivaistu on siis jõuludeks ehk suudavad Diablo 3 massidele kättesaadavaks teha. Pean omale siis uue arvuti ka ostma, mis seda ilusti jooksutada suudaks :D

      Comment

      • noname
        Purjus foorumlaste kaitseingel :P
        • Oct 2009
        • 2366

        #393
        Re: *** Arvutimängud ***

        Oskab keegi soovitada mõnda Diablo2´le analoogset mängu ? Põhiline peaks olema vähem möla ja rohkem tegusid. Poeg mängis Dragon Age´i, küll seal oli ikka seda juttu.
        Diablo II pole mänginud.
        Küll aga Diablo I olen (esimene mäng,mille ostsin poest ) ja selle sarnane on Dungeon Siege I.(DS mängisin mitu aastat tagasi ja see ka suht OLD nagu Diablo I-gi).

        Comment

        • Timpz
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 2029

          #394
          Re: *** Arvutimängud ***

          Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
          Diablo 3´e saab ainult battle.net ja kutsega mängida ? Diablo 2 on ainus mäng, mille ma olen korduvalt lõpuni mänginud.
          +1

          Comment

          • Postiljon
            FPP Pro
            • Sep 2011
            • 203

            #395
            Re: *** Arvutimängud ***

            Algselt postitas Relamz Vaata postitust
            Päris julmalt tunde oled wowi alla matnud siis
            Jah seda ka aga omame kontot sõbraga kahepeale

            Comment

            • Postiljon
              FPP Pro
              • Sep 2011
              • 203

              #396
              Re: *** Arvutimängud ***

              Algselt postitas Chief Vaata postitust
              Ma ei suuda ühegi mängu küljes piisavalt olla, et max level character teha. Teen kuskil poole peale ära ning siis proovin paari uue chariga ja siis juba kopp ees. Pean vahet ning siis mõnda muud mmorpg proovima. Everquest II, LoR, WoW, Eve ja veel mõned järgi proovitud. Hetkel Rift käsil.
              Ise mõtlesin RIFT hakkata pelama kuidas on?
              Marksman tundus huvitav

              Comment

              • Postiljon
                FPP Pro
                • Sep 2011
                • 203

                #397
                Re: *** Arvutimängud ***

                Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                Oskab keegi soovitada mõnda Diablo2´le analoogset mängu ? Põhiline peaks olema vähem möla ja rohkem tegusid. Poeg mängis Dragon Age´i, küll seal oli ikka seda juttu.
                Starcraft II väga populaarne mäng hetkel.

                Comment

                • Postiljon
                  FPP Pro
                  • Sep 2011
                  • 203

                  #398
                  Re: *** Arvutimängud ***

                  Algselt postitas Chief Vaata postitust
                  Kui Blizzardil natukenegi ärivaistu on siis jõuludeks ehk suudavad Diablo 3 massidele kättesaadavaks teha. Pean omale siis uue arvuti ka ostma, mis seda ilusti jooksutada suudaks :D
                  No täna jsut vaatasin Blizzconi, uus WoW expansion tuleb 2012 aastal ja lubasid Diablo 3 ka tuua aastalõpuks :)

                  Comment

                  • rohelinekonn
                    Klubi Liige
                    • Nov 2008
                    • 3808

                    #399
                    Re: *** Arvutimängud ***

                    nii Battlefield 3 ostetud ja varsti kohal tuleb mõnda aega magamine unustada et jääks kõigeks aega

                    Comment

                    • rasmer
                      Vana Tegija
                      • Oct 2009
                      • 1306

                      #400
                      Re: *** Arvutimängud ***

                      Algselt postitas rohelinekonn Vaata postitust
                      nii Battlefield 3 ostetud ja varsti kohal tuleb mõnda aega magamine unustada et jääks kõigeks aega
                      Näpistasin ka täna pokkeri arvelt natuke. Hea ajaviide.

                      Comment

                      • Relamz
                        Vana Tegija
                        • Jan 2010
                        • 1467

                        #401
                        Re: *** Arvutimängud ***

                        Comment

                        • rohelinekonn
                          Klubi Liige
                          • Nov 2008
                          • 3808

                          #402
                          Re: *** Arvutimängud ***

                          võite mind lisada sõbraks sama nimi mul seal. ma amatöör olen ja multiplayerit bf3 pole jõudnud veel vaadatagi

                          Comment

                          • Karelkorm
                            Grinder
                            • Nov 2009
                            • 856

                            #403
                            Re: *** Arvutimängud ***

                            Müün ühe bf3 limited edition dvd (kilest lahti tegemata) 30 euri eest. Tavahind Originis 50 euri. TLN piires toon koju kätte. Tellisin endale, a ei jõudnud ära oodata ja tõmbasin uue.

                            Comment

                            • Mrt1989
                              Grinder
                              • Mar 2010
                              • 999

                              #404
                              Re: *** Arvutimängud ***

                              Ma ostsin vene cd key 16€ eest :D ja tõmmbasin mängu originist . Täiesti mõtetu maksta pea 2x rohkem inglisekeelse versiooni eest kui vene oma saab nii odavalt.

                              Comment

                              • rohelinekonn
                                Klubi Liige
                                • Nov 2008
                                • 3808

                                #405
                                Re: *** Arvutimängud ***

                                Algselt postitas Mrt1989 Vaata postitust
                                Ma ostsin vene cd key 16€ eest :D ja tõmmbasin mängu originist . Täiesti mõtetu maksta pea 2x rohkem inglisekeelse versiooni eest kui vene oma saab nii odavalt.
                                ja selle siis ingliskeelseks kah veel teha, ma ostsin sama asja.

                                täna oli aega mängida kah ma ikka sakin sajaga hetkel.

                                Comment

                                Working...